• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Ace 2 (I8160) Android 4.1.2 Jelly Bean Kurulumu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mr Payne
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Olayi tam kavrayamadim hocam ondan resim istiyorum
Ben turkiye rom u indirdim ondan sonra winrar dan belirtilen kalsöre çıkart dedim oda belgelerime çıkarttı sonra odinden girdim pda ya tıkladım Cache.img,Hidden.img,Kernel.bin,Kernel 2 bin, Modem.bin,Normal.bin,Param.lfs,power management.binve system.img yazıyor bunların hepsini açıp starta mı basmam gerekiyor yoksa yanlışmı yapıyorum onu soruyorum :))

----------

Olayi tam kavrayamadim hocam ondan resim istiyorum
Ben turkiye rom u indirdim ondan sonra winrar dan belirtilen kalsöre çıkart dedim oda belgelerime çıkarttı sonra odinden girdim pda ya tıkladım Cache.img,Hidden.img,Kernel.bin,Kernel 2 bin, Modem.bin,Normal.bin,Param.lfs,power management.binve system.img yazıyor bunların hepsini açıp starta mı basmam gerekiyor yoksa yanlışmı yapıyorum onu soruyorum :))

----------

Hocam zipten cikarmadan PDA ya gosterip kurmayi dener misiniz. Bilgisayara gectigimde ben de bakacagim suan tam yardimci olamiyorum

teşekkürler. Şu anda eski sürüme döndüm ve Performansı harika. Burdan Jelly Bean'i kurmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem kesinlikle yanına bile yaklaşmasınlar. Telefonunuz çok fena kasıyor ve şarj dayanmıyor. Ama ben yinede denemek istiyorum derseniz yine de onu bilemem. Bu konuyu paylaşan arkadaşlarada teşekkür ediyorum.

Hocam eline sağlık paylaşım için. Ben de denemek için yükledim güzel vs ama gerçekten i8160 için ağır geliyor. Ben de eski sürüme tekrar döneceğim.

2.3.6 ya geri döndüm telefon serileşti.
Yeni sürümü yüklemeden önce telefonumun yazılım değişimine ihtiyacı vardı, bunu deneyim dedim ve Jelly Bean'i deneyim dedim. Ama bu yeni yazılım telefona ağır geliyor.
Sakın!

uygulama ayarlari nerede bulamıyor? yardimci olurmusunuz

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardes sa bu türkiye romunu nasıl indirecez senin veridgin linke tıklıyorum üyeli geliyo üye oldum bişey anlamadım sen anlatırmsın.

uygulama ayarlari nerede bulamıyor? yardimci olurmusunuz

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorununuzu tam olarak anlayamadım. Resim atabilmeniz mümkün mü?

kardes sa bu türkiye romunu nasıl indirecez senin veridgin linke tıklıyorum üyeli geliyo üye oldum bişey anlamadım sen anlatırmsın.

Aleyküm Selam. Ben de indiremedim şuanki linkten. Alternatif ekledim. Oradan indirebilirsiniz

Benim telefonda o tuslara bastiktan sonra oyle sey gelmiyo ekrana

----------

Sagolunnn Teşekkürler

kardeş merhaba aynı sorundan muzdaribim 4.1.2 jely kurdum donmalar oldu sımdı rus rom ındırdım fakat tur rom lınk kırılmıs yenilemen mumkunmu ve şunu anlamadım
wipe reset factory/wipe cache partition bunu yapmanızda yarar var demıssın bu nedır ve nezaman bunu yapıcam​

---------------------------------------

Son düzenleme:
kardeş merhaba aynı sorundan muzdaribim 4.1.2 jely kurdum donmalar oldu sımdı rus rom ındırdım fakat tur rom lınk kırılmıs yenilemen mumkunmu ve şunu anlamadım
wipe reset factory/wipe cache partition bunu yapmanızda yarar var demıssın bu nedır ve nezaman bunu yapıcam​
Merhaba. Linki yeniledim ve 2.3.6 sürümüne dönme olayını ana mesaja ekledim. İşlemleri yaptıktan sonra wipe olayını recovery moddan yapacaksınız.

Ben geçen sene güncelleme attım ama geri dönmek istiyorum jealy beanı hiç sevmedim çok kasıyor nasıl yapıcam birde dosyalarım kaybolur mu ben kaybolsun istemiyorumda .
4.1.2 Sürümüne geçerken herhangi bir veri kaybı yaşanmıyor fakat 2.3.6 Hakkında bir şey diyemem.

Linkler yenilendi, sorunsuz bir şekilde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Adımları dikkatle uygulayın, herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum.

Geri