• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 mü Htc One X mi ?

Galaxy S3 mü HTC One X mi

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

PlayStore

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
Evet beyler 1 hafta içinde telefon alıcam.
-Galaxy s3 mü yoksa htc one x mi karar veremedim.
-İkisininde (+) ları ve (-) leri çok.Karar veremedim bide size sorayım dedim.

7sb26.png

7sb3l.jpg

Son düzenleme:
htc nin tek +sı 3gram daha hafif olması :), s3 her bakımdan üstün.
İşlemci farkı hiç yok ya

Dostum HTC One X daha iyidir.Tegra serisi işlemci var, s3 gibi 300TL'lik telefon ile aynı tasarımda değil.Sadece ekran kalitesi ve arttıralibir hafızası kötü.32GB'ı kullanacağını sanmıyorum,donanım ve tasarım tarafından HTC One X

Çözünürlük daha iyi felan diyolar.Bi tek batarya işi kötü ve güncellemeleri beklemen gerek diyorlar.S3 de yere düştümü gider diyorlar :D

inc basına düşen piksel daha fazla onunda nedeni açıklıyım. samsung 4.8 htc 4.7 toplam piksel sayısı aynı ama samsung 1 inc daha buyuk olduğu için ortalamada biraz düşük.ama o aradaki piksel farkınıda anca mikroskopla bakarsan fark edersin :D

birde işlemcisi daha iyi görünüyor ama kağıt üstünde yazana göre öyle, performans testlerinde samsung un işlemcisi çok daha iyi.Bu arada samsung kendi işlemcisini kendisi üretiyor.
Dediğim gibi tek +sı 3gram hafif olması :)

inc basına düşen piksel daha fazla onunda nedeni açıklıyım. samsung 4.8 htc 4.7 toplam piksel sayısı aynı ama samsung 1 inc daha buyuk olduğu için ortalamada biraz düşük.ama o aradaki piksel farkınıda anca mikroskopla bakarsan fark edersin :D

birde işlemcisi daha iyi görünüyor ama kağıt üstünde yazana göre öyle, performans testlerinde samsung un işlemcisi çok daha iyi.Bu arada samsung kendi işlemcisini kendisi üretiyor.
Dediğim gibi tek +sı 3gram hafif olması :)
Tegra işlemcili olan telefon kötüdür diyorsan telefon işlerinden pek anlıyorsun sayılmaz

İşlemci farkı hiç yok ya

Dostum HTC One X daha iyidir.Tegra serisi işlemci var, s3 gibi 300TL'lik telefon ile aynı tasarımda değil.Sadece ekran kalitesi ve arttıralibir hafızası kötü.32GB'ı kullanacağını sanmıyorum,donanım ve tasarım tarafından HTC One X

Tegra işlemcisi varmış ama Nvidia için özel oyunları kasmadan oynuyormussun bazı oyunları baya kasıyormuş.

Tegra işlemcili olan telefon kötüdür diyorsan telefon işlerinden pek anlıyorsun sayılmaz

Samsung Exynos 4412 (quad core) vs Nvidia Tegra 3 (quad core) | Gadgets and Mobile Reviews | www.grandmax.net

burda test sonuçları ve tegra 3 ün fiyaskolarından bahsediyor.Telefon anlıyormuyum anlamıyormuyum bilmemde senden daha iyi olduğum kesin en azından :)

not:iPhone işlemcilerini bile samsung üretiyor.Apple bile işlemcisini en büyük rakibine ürettiriyorsa bir bildiği vardır.

Bırakın öyle teknik özellik kıyaslamaları.Galaxy sIII ile her haltı yaparsın ramak kasmadan,htc nedir düşünme bile :D
ama bana sorarsan sII al,o daha harika aynı özellikler ama boyu küçük

Bırakın öyle teknik özellik kıyaslamaları.Galaxy sIII ile her haltı yaparsın ramak kasmadan,htc nedir düşünme bile :D
ama bana sorarsan sII al,o daha harika aynı özellikler ama boyu küçük

S2 geride kalır diye korkuyorum.Gittikçe düşer fiyatıı.

-Ayrıca en ince ayrıntısına kadar aradaki farkları yazabilicek varmı acaba ?

Tegra işlemcisi varmış ama Nvidia için özel oyunları kasmadan oynuyormussun bazı oyunları baya kasıyormuş.
Uyumluluk ile alakalıdır o.bir yerde okuduğuma göre Fruit Ninja da s3 de kasıyormuş.O telefonun uyumsuzluğu ile alakalıdır.S3 aldığın zaman tüm oyunlarla uyum sağlayacak diye bir kaide yok.s3'ün ekranında bazı renkler de yanlış gösterebiliyormuş

Geri