• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şarj Sistemi Bildirimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kalkmıyor devam ediyor ayrıca yukarıda bir arkadaş hgp demiş. Hgp yanınızda duran hayvan acıktığı zaman kullanıyorsunuz şarj sistemi ile alakası yok.

Bence gayet guzel bır sıstem sıstem 12 saate cıkarılda . Ben elle 69 lw char kastım cokta memnunum bot olayı nedır ya gercek bir srocu saten botla kasmaz bir seye emek veriyorsanız bı yerınız agrıyacak ;)

Şarj Sistemi Bence Olsun ama 8 saat deil 12 saat olsun ;) Kırmızı Olmasın Şark Full Sarı 12 saat

Gene kaldırmamışlar şarjı .Ulan sro oyundan soğudum yaaaa :)

Zaten 8 saatten fazla zamanım yok. :D Ben level'ımı kasınca, şarja bataryaya vs. ihtiyacım kalmaz. :D O yüzden benim için hava hoş. Herkes emeği ile kasacak en nihayetinde.

geçen hafta oynadım 57 lvl ettim şarj sisteminden bıktım oyunu bıraktım sarj sistemi kalkmadıkcada dönmem herhalde

Bak sroking getirecek 7/24 Mod Sro R için ; Kırmızı olunca çıkacak yeşil olunca girecek vb. :D

Maximum 12 saat aktif olarak oynayabilirsiniz, her gün 18:00'de şarj dolar.
Gayet açık, Joymax 7/24 botta olup oyunu batıran playerlardan kurtulmak istiyor, mantıklı olan da bu...

Sayıp sövmeye gerek yok, beğenmeyen farklı bir versiyon oynar.

Bakın Ben i-sroyu bırakalı 2 sene falan oldu 110 geldi bn bıraktım neden? çünki böyle şeyler olacağını tahmin etmiştim bakın en basiti 80 lv NİYA GENERAL var dimi 106 lv mMHONT KİLLER r war şmdi de oyunun bittiği burdan belli gerisine gerek warmı? bence yok + sro-r bana göre beta gibi bişi beta değil blyrum ama şöyle bi sistem yapabilirler sro-rye ilk önce uygularlar tutarsa i-sroya getirirler gelelim asıl konumuza şarj konusu ben oynamadığım için anlamıyorum şarj ne nezaman biter nasıl bşlar ama şunu biliyorum SRO-R ANTİ-BOT İÇİN TASARLANMIŞ Bİ OYUN bunu içinde böyle şeyler olması bnce çok normal dua edin adamlar daha kötü şeyler getirmiyo i-sro'da çok player war adamlar bunu riske atmaz bnce o yüzdende rht olun getirmezler dedğim gibi bn oyunu bırkalı 2 sene falan belkide.2.5 sene oluyo şuanda herhangi b i prevativede takılıyorum ve bnce gayet güzel hertürlü herşey serbest biraz uzun oldu ama k.b sadece yrdmcı olmak istedim oyunundan tad alınması için böyle bi sistem uygulamışlardır bnce çok fazla sürmez sro-r'dede geri alırlar onu yada itemalda şarj çıkar artık size kolay gelsin iyi fromlar

Son düzenleme:
Beyler şarj sistemi benim için pek farketmedi saten günlük sadece 13-14 saat oynayabiliom 12 saat kasar sonra 1 saatde pwp yapar oyunun zevkini çıkarırım :D

Geri