• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şarj Sistemi Bildirimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Adamlar size yardımcı olmak için uniqueler moblar party sistemi ve görevler getirmiş siz tembellik yapıp illegal bir program kullanıp birde legalmiş gibi oyuna küfür ediyorsunuz ya gerçekten helal olsun hem normal bir insan sabah 8de uyansa oyuna girse elle max. 2 saat kasar saat 10da çıktı dinlenmeye gezdi tozdu 2 saat 12de girdi kastı 3 saat 3de çıktı dinlendi oyalandı sonra 1 saat sonra geri girdi 2 saat olmadan şarj yenilendi bu durumda kaç saat kasıldı 6 saat 2 saatte artıyor hadi çalışan veya okula gidenin açısından bakalım. Eğer ilkokullu değilse muhtemelen sabah gidip 9 saat sonra geri girme fırsatı bulacak yani 7de gitse 4te eve gelcek 1 saat yemek felan oyalandı 5de girdi 1 saat kastı şarj doldu zaten sonra saat 8e kadar kastı 1 saat yemek 9da geri girdi 1 saat sonra yattı ki bu botsuz imkansız bir durum ne yaptı taş çatlasa 7 saat oldu ee şimdi bot kullanmadan yetersiz diyorsanız oynamayın gidin botun serbest olduğu bir oyunda oynayın.

Adamlar size yardımcı olmak için uniqueler moblar party sistemi ve görevler getirmiş siz tembellik yapıp illegal bir program kullanıp birde legalmiş gibi oyuna küfür ediyorsunuz ya gerçekten helal olsun hem normal bir insan sabah 8de uyansa oyuna girse elle max. 2 saat kasar saat 10da çıktı dinlenmeye gezdi tozdu 2 saat 12de girdi kastı 3 saat 3de çıktı dinlendi oyalandı sonra 1 saat sonra geri girdi 2 saat olmadan şarj yenilendi bu durumda kaç saat kasıldı 6 saat 2 saatte artıyor hadi çalışan veya okula gidenin açısından bakalım. Eğer ilkokullu değilse muhtemelen sabah gidip 9 saat sonra geri girme fırsatı bulacak yani 7de gitse 4te eve gelcek 1 saat yemek felan oyalandı 5de girdi 1 saat kastı şarj doldu zaten sonra saat 8e kadar kastı 1 saat yemek 9da geri girdi 1 saat sonra yattı ki bu botsuz imkansız bir durum ne yaptı taş çatlasa 7 saat oldu ee şimdi bot kullanmadan yetersiz diyorsanız oynamayın gidin botun serbest olduğu bir oyunda oynayın.

adamların yaptıklarına birşey diyen yok şarj sistemi hariç o kadar saçma bir sistemki mob kesiyoruz exp gelmiyor 8 saat sonra bunun botu engellemeyle alakası yok kasan yine kasıyor 8 saat. 15 gün içinde kaldırmazlarsa ben bırakıcağım 120 ye kadar 8 saat mi kasıcaz günde hiçbir online oyunda böyle birşey yok.

haha Gene kaldırmadılar ŞARJI.LÜTFEN OYUNA küfürler içeren raporlar yazın belki kaldırırlar.Botsuz lv 120 kasalım diyen beyinsizler lütfen bu siteye yorum yazmayın.Site yöneticileri sizin işinize karışmak gibi oluyor ama sadece yazı yazmış olmak için yazıyor bu arkadaşlar.Bu sistemle lv 120 elle hiç bir insan evladı kasamaz.Ve 8 Saat ŞARJI tamamen para için yapılmış birşey.

----------

Arkadaşlar serbest panoyu okudunuzmu .Herkes sarj sistemi bu gün kalkacak diye bekliyordu kalkmadı.Serbest panoda edilen küfürlerin hatti hesabı yok.Acaba okumuyorlarmı ?? Ama çok mantıksız bir sistem ve inatla uzatıyorlar.Bende gidip küfredecem. :):):) .Botu durdurmuyor.hiç bir işe yaramıyor.Kaldırmaları lazım Artık..

Senin gibi aciz insanların başvurduğu yöntem bu olsa gerek. Küfür edilince kaldırılsaydı ilk önce silkroad online kapanırdı emin ol. Adamlar sizi neden taksın botlu oynamak istiyorsan İsro denen silkroad var git orda oyna.

Abi exp gelmiyor para kasılmıyor taxi olmadığı sürece bota koymak bana garip geldi.

----------

Daha acı bir şey farkettim.Bir oyunda bu kadar zaman harcamak? Ne yapıyorsunuz abi o kadar saat :D

Senin gibi aciz insanların başvurduğu yöntem bu olsa gerek. Küfür edilince kaldırılsaydı ilk önce silkroad online kapanırdı emin ol. Adamlar sizi neden taksın botlu oynamak istiyorsan İsro denen silkroad var git orda oyna.

Hahahahah acizmi .kardeş Sen hiç çar kasmadın galiba bak benim athens serverında Eu 8 li bir pt var lv 116 larda lv 112 çarım saatte 0.12 ex alıyor.Bak seninle ufak bir hesap yapalım. ZEki ve aciz olmayan arkadaşım. Sro -R herkes elle kastığını varsayalım ki 8 saat Süren boyunca Full EU 8 pt kurup kasamazsın velevki diyelim yaptın hergün 8 saat kasacak Full EU bir pt buldun.çarınında hiç sp sorunu yok. (Not:bu dediklerimi bile bulamazsın :) ) saaten 0.12 ex alıyor çarım şu an. 10 saatten 1.2 ex ve 83 saatten kasarsan lv atlarsın. demek oluryor .112 den 113 oluyorsun günde full kasılsan 11. gün lv 113 olursun.Yani kısacası lv 120 de istenen ex ve lv 119 ex in kat kat fazla olduğu göz önüne alınırsa .ARkadaş sen günde 8 saat Full eu pt bulur Sp full veriri kasılırsan belki 1 yada 1.5 sene lv 110 dan 120 çıkarsın .Ben Sro-r bıraktığım için sen aciz olmayan harika insan kasarsın bence :)

----------

Bu arada sadece benim olduğumu düşünüyorsun galiba oyuna öfke duyan kişinin.senden istediğim silkroad-R face adresine gir bak.Tm oyuncular da inanılmaz bir öfke var.İnanılmaz küfürler japonundan arabına havada uçuşuyor inatla insanlara bu sistemi dayamaları kötü Gir bak millet neler diyor. Silkroad-R | Facebook

kardeş Güzel bir program yapmışsın ama hataların var .Demekki oyunu tam bilmiyorsun. 1.si Görevler sürekli değil ilk 70 lv ilk 70den lvden sorası elle kasılıyor. 2. si bu programla çarın lv 120 yapıp sonrada hunter lv kasıp sonra akademi kasıp oyunu adam gibi oynamak yaklaşık bir 20 yılını alır :). bak bir arkadaşa yazdığım yanıtta 8 saat sarjla hergün full 8 pt bulup kasılsan 2 yılda anca çarın lv 110dan 120 çıkarırsın ama hiç eğlenmeyecenmi kardeş.sadece kasacan mı? Bu ex ve sp sistemi ile bot şart ve zorunlu.Bizim derdimiz Şu anda Sro-R de çarı bota koymak değilki .ÇArları bot koyuyorum.ama 24 saat te 8 saat kasıyor bota verdiğimiz para boşa gidiyor.Bazı Arkadaşlar Sanmasınki millet bot kullanamıyor diye öfkeli.Milleti boşu boşuna anlamsız yere firenliyorlar paraları boşa gidiyor millet ona kızgın ve bencede haklılar

Hahahahah acizmi .kardeş Sen hiç çar kasmadın galiba bak benim athens serverında Eu 8 li bir pt var lv 116 larda lv 112 çarım saatte 0.12 ex alıyor.Bak seninle ufak bir hesap yapalım. ZEki ve aciz olmayan arkadaşım. Sro -R herkes elle kastığını varsayalım ki 8 saat Süren boyunca Full EU 8 pt kurup kasamazsın velevki diyelim yaptın hergün 8 saat kasacak Full EU bir pt buldun.çarınında hiç sp sorunu yok. (Not:bu dediklerimi bile bulamazsın :) ) saaten 0.12 ex alıyor çarım şu an. 10 saatten 1.2 ex ve 83 saatten kasarsan lv atlarsın. demek oluryor .112 den 113 oluyorsun günde full kasılsan 11. gün lv 113 olursun.Yani kısacası lv 120 de istenen ex ve lv 119 ex in kat kat fazla olduğu göz önüne alınırsa .ARkadaş sen günde 8 saat Full eu pt bulur Sp full veriri kasılırsan belki 1 yada 1.5 sene lv 110 dan 120 çıkarsın .Ben Sro-r bıraktığım için sen aciz olmayan harika insan kasarsın bence :)

----------

Bu arada sadece benim olduğumu düşünüyorsun galiba oyuna öfke duyan kişinin.senden istediğim silkroad-R face adresine gir bak.Tm oyuncular da inanılmaz bir öfke var.İnanılmaz küfürler japonundan arabına havada uçuşuyor inatla insanlara bu sistemi dayamaları kötü Gir bak millet neler diyor. Silkroad-R | Facebook

Zeki kardeşim benim ben senin gibi bağımlısı değilim çok şükür. 5 yıldada 120 olurum 10 yıldada seni ilgilendirmez. Oyuncuların öfke duyduğu tek şey şarj sistemi. Çokta iyi oldu zorunuza gittiyse eğer isroya gidin biz kasarız ara sıra girip sen rahat ol kafanı o hesaplarla fazla bozma bence. Psikolojin falan bozulur Allah muhafaza.

Zeki kardeşim benim ben senin gibi bağımlısı değilim çok şükür. 5 yıldada 120 olurum 10 yıldada seni ilgilendirmez. Oyuncuların öfke duyduğu tek şey şarj sistemi. Çokta iyi oldu zorunuza gittiyse eğer isroya gidin biz kasarız ara sıra girip sen rahat ol kafanı o hesaplarla fazla bozma bence. Psikolojin falan bozulur Allah muhafaza.

ha tamam haklısın .Artık sana birşey yazmama gerek yok.Zira pek bir alakan yok oyunla. Zaten gereçek bir srocu bu sisteme güzel demez.Misal Modaretör ve eses diye konu açan arkadaş :)

Ne zaman bitirecekler bu saçmalığı bilmem.Ne tarih ne zaman ne açıklama. Herkes Salı kaldıracaklar diyor salı geliyor .Gene şarj var .herkes gelecek salı kalkacak umudu ile oyunuyor oyunu ne Garip.ben bıraktım ama bu salı kaldırı larsa yeniden çar açar kasarım ama umudum yok.Durdukyere çar kasıp lv 30 yapmanın anlamıda yok botsuz zaten kasılmaz oyun.

merv bile açıldığı zaman full çekiyodu şimdi yarı yarıya düştü herkes oyunu bırakıyo bu saçmalıktan dolayı bende bıraktım oyunu adam gibi kasamıyoz tam kasmaya başlıyoz adam gibi şarj bitiyo..

Gene kalkmamış :) ne Deme ne etmeli bilmem ama ciddi bir tepki yer bu hafta gibi herkes .Salı Salı diyordu gene boş.cidden çok müşteri kaybedecekler

Arkadaş hgp doldurma diye birsey satılıyor.Biri ile anlaşıp yapabilirsiniz.

gunde 8 saat kasiyom sonra çakma sro larda takılıyom ne yapalım bu sistem kalkana kadar devam :)

Geri