• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şarj Sistemi Bildirimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu Sro programcıları kesin salak .OBT de test et böyle yeni şetleri niye BÜYÜK açılış diye yazdıktan sonra koyuyorsun.OBT niye yaptın o zaman of offffffffff.Mallıkta sınır yok ki olsa joymax orayı bulurdu kesin :) Yeni bildirim yazmışlar NEWS kısmında.biz Sarj olayını Serverları temizlemek için koyuk diye.Gerçekten işe yaradı Serverlar bomboş :):):):)

isroya gelmez bırakın su sacmalıgı yaw 10 senedir isro war 10 senedir mal joymax düsünemedi mi

Bu adamların amaçları botsuz oyun oynatmaksa madem bunu düşünemiyorlarmı oyuncu kaybettikleri falan yok merak etme dolacaktır gene. 3. Serveri açtılar önceki 2 tane crowded olmuştu yakında dolar hepsi takmayın kafanıza fazla.

silkroad bu sistemle botu engelledik diyorlar ama isteseler bu sistemi getirmedende botu engelleyebilirlerki bizim bot kullanıp kullanmamamız onların elince cok kolay bi işlemle botları çalıştırtmazlar zaten şuandada isteyen 8 saat botla kasabilir benim gibi.

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama oyuna tam olarak 1.30 saat önce girdim ve girdiğimde şarj doluydu ve şuan yarısına geldi. 5 saatlik sarı şarjı 3 saate düşürmüşler demek oluyor :)) Düzelticeklerine hala batırmaya devam ediyorlar.

dün sw acıldıgında actım sabahdan 17 e kadar bekledım sarj gelıcek dıye 17 den sonrada gelmedi.

Arkadaşlar ŞARJ olayına çözüm buldum.AMA sadece 3 çar için geçerli .DW Güney kapının üstüne çıktım orda DW şehir şebekesine bir 3 fiş bağladım ben gül gibi şarj oluyorum.:):)::):):):):)::):) 2 tane boş yervar isteyen varsa gelin hep beraber sarj olalım :) .Hiç bencil biri değilimdir benim eletriğim sizinde elektriğiniz :) .(Not : kaçak eletriğin cezası Ban dır .yakalanırsak Beni bilmiyorsunuz tanımıyorsunuz Görmediniz.Boş pirizdi geldik şarj oluyoz diyeceksiniz :):):)::):):)

Bu oyunun zevkli olan kısmı kasmak değil ki :S pvp kale savaşı vs. job zaten kalmadı artık.Botu önlemeye yönelikmiş bütün bunlar. Şimdi bunu oynayanların çoğunluk öğrenci ya da çalışan adam olduğunu düşünürsek günde 5 saat ya da 8 saat bot olmadan nasıl ayırsın insan buna. Boşuna 1 ay zaman kaybettim obt'de. İsroya geri dönüyom.

silkroad bu sistemle botu engelledik diyorlar ama isteseler bu sistemi getirmedende botu engelleyebilirlerki bizim bot kullanıp kullanmamamız onların elince cok kolay bi işlemle botları çalıştırtmazlar zaten şuandada isteyen 8 saat botla kasabilir benim gibi.

Yapamıyorlar demekki ondan şarj sistemi getirdiler. İsteyen dediğin gibi 8 saat gene botla kasar.

Arkadaşlar ŞARJ olayına çözüm buldum.AMA sadece 3 çar için geçerli .DW Güney kapının üstüne çıktım orda DW şehir şebekesine bir 3 fiş bağladım ben gül gibi şarj oluyorum.:):)::):):):):)::):) 2 tane boş yervar isteyen varsa gelin hep beraber sarj olalım :) .Hiç bencil biri değilimdir benim eletriğim sizinde elektriğiniz :) .(Not : kaçak eletriğin cezası Ban dır .yakalanırsak Beni bilmiyorsunuz tanımıyorsunuz Görmediniz.Boş pirizdi geldik şarj oluyoz diyeceksiniz :):):)::):):)

Türk Zekası "Gel Abi "

oyun 1 saat check olucak ve sistemle ilgili birşeyler söyledi gm sistemi kaldıracaklar sanırım.

Bakalım ne olacak merak ettim.

----------

Şarj Sistemi 8 Saatten 12 Saate Çıkartılmış.

Time limit for recharge system will be changed from 8 hours to 12 hours

Çoğu kişi yanlış anlamış eğer 8 saatten sonra res atarsanız yine şarj olucak :D. Vsro'daki kitap gibi :D

Edit: Lan galiba öle deil. Şıçtır git :D

Wicked Sro Basladm 90 Cap Sariyo Joymax Sin Bi Sro Sunu Oynuyalm Dedik 5 Gun Oynadık Gm Sicdi Oyunu

Geri