• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şarj Sistemi Bildirimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Adamlar Kendi Mezarları Kasıyolar Haberleri Yok Milletin İşi Gücü Yok Ellemi Kasıcak Botla adam Akkılı 100 Yapsa Zaten Sonra Oyunun Sevki Cıkıyo İşte Millet 100 den sonra Full Silk Alıp Oyunun Tadını Cıkarırlar Joymax Oyun Kurmayı Bilmiyor Kanımca !

joymax botsuz oyun yaptı %20 dolu suan botluyken %90 di demekki joymax az oyunci istiyo bu kadar basit ...

Joymax GM lerinin oyuncularla muhabbet ettiğini senden duydum ilk. Nasıl kanka olucam anlatırsan uygulayayım.

----------

Mallıkla alakası yok. Bot kullanmayanların hakkına giriyorsunuz o kadar.

ne alaka kardeşim diyelim ben premium bastım diğer arkadaş basmadı onun hakkına nasıl girmiş oluyorum ? o kadar saçmalıyorsun ki o zaman bot satmasınlar silk satmasınlar sadece elle kasalım kaç günde yapıcan 110 elle kasarak?

Bu adamların amaçları botsuz oyun oynatmaksa madem bunu düşünemiyorlarmı oyuncu kaybettikleri falan yok merak etme dolacaktır gene. 3. Serveri açtılar önceki 2 tane crowded olmuştu yakında dolar hepsi takmayın kafanıza fazla.

ne alaka kardeşim diyelim ben premium bastım diğer arkadaş basmadı onun hakkına nasıl girmiş oluyorum ? o kadar saçmalıyorsun ki o zaman bot satmasınlar silk satmasınlar sadece elle kasalım kaç günde yapıcan 110 elle kasarak?

pre olsada 8 saat exp gelir bence :/

----------

Bu adamların amaçları botsuz oyun oynatmaksa madem bunu düşünemiyorlarmı oyuncu kaybettikleri falan yok merak etme dolacaktır gene. 3. Serveri açtılar önceki 2 tane crowded olmuştu yakında dolar hepsi takmayın kafanıza fazla.

crowded bot verkendi :)

Heee yeni başladım silkroad-r ye evet isro 2002 den beri oynuyorum kafanı oralara takma sen yoksa işin içinden çıkamazsın.

yav isronun hali iyi değil private serverler daha iyi şu anda örnek blackpearl isteyen 110 capta oynuyor isteyen 120 capta ne güzel botla kas 7/24 :D

Bu konudada isteyen botlu isro oynar isteyen botsun sro-r oynar işte.

Ole Yapıcam Ben Hayvan Deilimki Obeni Sınırlandıracak

adam elle misel 12 saat kasamicak en fazla 8 saat joymax adamın gozlerı bozulmasin die bunu bile dusunmus :D

Şarj olayı yüzünden baya bir oyuncu kaybediyorlar çok kötü olmuş bence de.S:Bu oyuna şarj aleti ekleyene kadar normal silkroada devam:D

Geri