• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şarj Sistemi Bildirimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bu sistem isro'ya gelirse oyuncu kalmaz :) Anladığım kadarıyla premiumsuz / exp ticketsiz exp gelmiyormuş :S

Son düzenleme:
Presi olan herkeze 24 saat exp çatır çatır gelecek burda ki asıl konu silkroadr ile herkezi sömürmeye çalıştıklarıdır
presiz olan herkez 8 saat kasacak bunun botla alakası yok sömürüden başka bişey değil ^^

Yok Gelmez Sro-R deki Amac Zaten Botsuz Sw Kurmaktı Ama Millet Bota Abanınca Beceremediler Maalesef ...

Nasıl beceremediler ? Adamlar botu önlemek için şarj sistemi getirdi iyikide getirdiler. Kasabildiğin kadar oynayacaksın bot kullanarak milletin hakkını sömürüyorsunuz herkes kendi eliyle kassın bir sorun kalmaz parası olan alır olmayan zaten silkroad oynamaz.

Nasıl beceremediler ? Adamlar botu önlemek için şarj sistemi getirdi iyikide getirdiler. Kasabildiğin kadar oynayacaksın bot kullanarak milletin hakkını sömürüyorsunuz herkes kendi eliyle kassın bir sorun kalmaz parası olan alır olmayan zaten silkroad oynamaz.

Mesela Ben İşte Calsıorum Tmm mı İSi Bırakıp Sro mu Kascam Bot Cok PAhalı Bisi Deilki

Her insanın boş zamanı vardır girip elle kasacaksın başka yolu yok beklersin bot kasıcak diye iyi oldu beğenmiyorsanız isro var adamlar yapmışlar koymuşlar helal olsun.

zaten ona geceiorum joymax sro-r yi alsın ... O Noktaları Anlar Rev6 Server Stats İle Sro R Nin Ölüm Anını İzlemek Zevkli Olacaktır!

Ölüm anımı kafanmı güzel senin ? isroda sro-r de joymax yapımı haberin yok galiba. Git isroda botlu şekilde oyna o zaman zorla tutan yok.

Sonuclar Ortada Dün Aksam isro da 73 Bin Kisi Wardı Sro -R dede 5.750 Gibi Bisiydi Simdiki Durum Söle
İsro 83 Bin Sro-R 2 Bin Güle Güle Sro-R

Ağzımı bozmak istemiyorum. Oyun daha açılalı 1 ay oldu dünde obt den çıktı biraz araştır. İsro 2002 den beri var ve 83 bin diyorsun aradan 10 sene geçmiş. Tabi bu 83 bin kişiden 80 binini çıkar geri kalan 3bin kişi elle kasıyordur. Sro-r ise botsuz 5750 kişi olay budur. Hadi eyw.

Ağzımı bozmak istemiyorum. Oyun daha açılalı 1 ay oldu dünde obt den çıktı biraz araştır. İsro 2002 den beri var ve 83 bin diyorsun aradan 10 sene geçmiş. Tabi bu 83 bin kişiden 80 binini çıkar geri kalan 3bin kişi elle kasıyordur. Sro-r ise botsuz 5750 kişi olay budur. Hadi eyw.

dostum botsuz 1800 kisi iyi bak :) rev6 dan eskiden botayken ful cekiyodu suan %17 eskiden %90 sw fuldu

Bırakın Arkadas Aylak O Kassın Orda Gmlerle KAnka Olurlar Artık Oynayanda Yok

----------

Zaten Elle Kasan Yokki Gene Bot

hazır bot varken niye elle kasıcakmışız? biz malmıyız kardeş? :D

ama söyle bi sorun var oyunun amacinda bot yasakdı ... biz hinede kulandık sımdı bu sistem geldi bot kulanan herkez bırakdı yaklasık 4000 kisi bot kulanıyodu 4000 kısı oyunu bırakdı ...

Joymax GM lerinin oyuncularla muhabbet ettiğini senden duydum ilk. Nasıl kanka olucam anlatırsan uygulayayım.

----------

hazır bot varken niye elle kasıcakmışız? biz malmıyız kardeş? :D

Mallıkla alakası yok. Bot kullanmayanların hakkına giriyorsunuz o kadar.

Geri