• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satılık PS4 Euroasia Garantili + Dualshock 4 Gamepad + FIFA 15

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Polovets
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polovets

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2010
Puanı
23
Selamlar,
2 3 gün önce satın aldığım PS4 ümü yanında ekstra 2. bir kolu ve Fifa 15 oyununu satıyorum.Denizci olduğum için kışları çalışmıyorum normalde fakat istediğim bir yerde güzel bir iş buldum o yüzden evde çok uzun bir süre olamayacağım.Yoğun bir iş olduğu için yanımda götürüpte oynayamam evde oynayacak kimselerde yok o yüzden daha bir kaç gün önce aldığım güzide oyun makinasını satıyorum.

Ürünü teknosadan 1500 tl ye aldım kampanya nedeniyle Fifa 15 oyununu ücretsiz verdiler ben arkadaşlarla falan oynarız diye 209 tl değerinde bir kol daha satın aldım isterseniz onu almayabilirsiniz size kalmış birşey ama onuda kendi fiyatından aşağı vereceğim.Ürün euroasia garantilidir ve tüm fatura garanti belgeleri ile birlikte gönderilecektir.Ayriyeten içinde bulunan 3 aylık PSN Plus üyeliğide yanında hediye olarak vereğim.Aslında hiç satmak istemezdim gelecekte çıkacak oyunlar için iyi olacak bir alet ama işime önem vermeliyim bu da benim geleceğim için iyi olacak.Ürünün fiyatı oyunlar ve ikinci kol dahil 1300 tl .Kargo ücreti alıcıya aittir.Satış havale ile veya Çanakkale Geliboluda oturuyorum İstanbulda veya yakın illerde oturanlar varsa gelip elden alabilirler.

NOT: Pazarlık gibi birşey söz konusu değildir ürün paralel ihracat ürünü garantisi Türkiyede işe yaramayan ps4lerden değildir orijinal sony euroasia ürünüdür ve garantilidir.Ürün toplasanız en fazla 5 6 saat çalışmıştır ve kargo ücretinide ben karşılayacağım.Bahsettiğim Fifa 15 oyunuda şuan 229 tl değerindedir çoğu yerde ürün 1500 tl ve yanında oyun vermezler bunları göz önünde bulundurarak yorum yapın.

Toparlarsak,

PS4 +2. KOL + Fifa 15 + Infamous First Light + Assassin's Creed Freedom Cry fiyatı : 1300 TL

AYOroB.jpg

Ayrı olarak satılacak kolun resmi
QgPoEj.jpg

----------

Unutmadan cihazla birlikte tabiki;

1 Adet güç kablosu

1 Adet HDMI kablosu

1 Adet Usb kablosu (bu paket içinden çıkıyor kolları tanıtmak ve şarj etmek için kullanılıyor)

ve bir adet hiç açmadığım kulaklığıda (bu da kutu içinden çıkıyor) göndereceğim.

Güncelleme : Cihaz + Fifa 15 e ek olarak Infamous First Light ve Assassin's Creed Freedom Cry oyunlarıda eklenmiştir.
------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Bu tarz satis konularini forumda görmek nedense hosuma gidiyor.

Sitenin gelecegi icin hayirli olucagi dusuncesindeyim.

İyi forumlar hayirli satislar..

Bu tarz satis konularini forumda görmek nedense hosuma gidiyor.

Sitenin gelecegi icin hayirli olucagi dusuncesindeyim.

İyi forumlar hayirli satislar..

Aynen :)

Cihaz çok güzel, fiyatları hakkında pek bilgim yok ama umarım alıcı bulabilirsin, alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

Aynen :)

Cihaz çok güzel, fiyatları hakkında pek bilgim yok ama umarım alıcı bulabilirsin, alıcısına şimdiden hayırlı olsun.
Teşekkürler.Oyun için yapılmış bir cihaz PS3 bile 2006 dan beridir ayakta kim bilir bu ne kadar gidecek.Özellikle 2015 yılındaki oyunlar büyük fark yaratacak gibi geliyor bana.

Güncel, Infamous First Light ve Assassin's Creed Freedom Cry oyunlarıda hediye olarak verilecektir.

Resimler güncellenmiştir.Önceki resimlerde cihaz üstünde iki kol olduğu için iki kolla birden satılacağı algısına kapılmamaları için yeni resimler eklendi.

Güncelleme ve bilgilendirme,Cihaz tüm oyunlar ve iki kol birden almak isteyenlere 1400 tl ye bırakabilirim.

Güncelleme ve bilgilendirme,Cihaz tüm oyunlar ve iki kol birden almak isteyenlere 1400 tl ye bırakabilirim.

merhabalar,

fiyat biraz yuksek geldi shbn sitesinde sifir 2 kol fifa15 1480tl veriyorlar ancak urun dediginiz gibi temizse sizin icinde uyarsa 1200 tl elden yarin nakit verip teslim alabilirim...

Hayirli satislar..

sizin icin uygunsa numaram:05366940377 Alper SEN

İşte olduğum için mesajlara Türkiyede olduğum sürece akşamları bakacağım.Cihaz hala satıştatır.Ben olmasam bile kardeşim size cihazı gönderebilir.

Son düzenleme:
merhabalar,

fiyat biraz yuksek geldi shbn sitesinde sifir 2 kol fifa15 1480tl veriyorlar ancak urun dediginiz gibi temizse sizin icinde uyarsa 1200 tl elden yarin nakit verip teslim alabilirim...

Hayirli satislar..

sizin icin uygunsa numaram:05366940377 Alper SEN
Cihazın sıfırı 1499 tl dir faturası bulunmakta.Bu cihazın sıfırını 1250 tl ye de bulabilirsiniz ama paralel ihracat ürünüdür garantisi Sony Türkiyede geçmez.Ben size telefondan da mesaj attım iki kol fifa 15 ve diğer oyunlarıyla beraber en son pazarlıksız 1350 tl ye bırakabilirim.Sıfırını ben kendim oyunsuz halde 1499 a aldım ikinci koluna 209 tl para verdim sıfırından ucuza oyunları ve ikinci orijinal kolu ile alacaksınız.Eğer size fazla geldiyse fiyatı araştırın internette 1100 tl ye bile bulabilirsiniz.

Günceldir.Cihaz iki kol Fifa 15 ve diğer tüm herşeyiyle beraber 1350 tl den verilecek.

Sadece bu haftalık tüm oyunları ve ikinci kolu ile beraber 1300 tl

Hocam baltalamak gibi olmasın ama şuan 1019 liraya sıfır şekilde buldum ürünü.

Paralel ihracat ürünü onlar.Garantisi ithalatçı garantisidir Sony Servislerinde geçersizdir o yüzden o fiyata satabiliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri