• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satıştaki Karakterlerim.

Hayırlı Satışlar Ahmet abi :drunks

Son düzenleme:
Hayırlı Satışlar Ahmed abi.Sunger_Bob u kendısınden almıştım 89 lvlda 100e kasmıştım.Tüm charları kaliteli ve güzeldir,Güvenirliğinde zaten şüphe yok.Saturnde bi char olsa bende alıcam :D

hayırlı satışlar ahmed abi
inşallah bu satışlar plvl hizmetini etkilemiyordur ^^

istek üzerine char çalıyormusunuz ben 106++ lvl char çalmanızı istiycektim 200 lira veririm nasılsa kolunuz yorulmuyor gözleriniz ağırmıyor mümkünmü ?

Ahmet Abi Tüm Charların Hepsine 101 LvL Blade Char Veriom :D:D

kabul eder harelde eşşek değil ya nasılsa çalıntı charlar bu mesajlarda silinir birazdan admin nede olsa :) eşşek değil ya kendi foyası çıkmasın ortaya :D

Hayırlı Satışlar..

Sorması Ayıp Bu Charlara Ne Kadar Harcadın?? Konu Biraz Kayıcak ama Merak Ettim..

istek üzerine char çalıyormusunuz ben 106++ lvl char çalmanızı istiycektim 200 lira veririm nasılsa kolunuz yorulmuyor gözleriniz ağırmıyor mümkünmü ?

kabul eder harelde eşşek değil ya nasılsa çalıntı charlar bu mesajlarda silinir birazdan admin nede olsa :) eşşek değil ya kendi foyası çıkmasın ortaya :D

1 - Asla boyle mesajları silmem merak etme işime yarıyor.. Sadece ispatsiz konusup milleti karalayanları banlarım, Çünkü onlar bu siteye yakışmayan karaktersiz insanlardır.

2 - Senin kadar eşşek değiliz anlımız ak hertürlü ispatimiz mevcut ve boyle mide bulandirici seylere ihtiyac duyacak kadar adi bir insan değiliz..

3- Çaldıgımı ispat etmeden çaldı diye suçlayana hodri meydan diyorum bakalım ne kadar delikanlısınız iletişim bilgilerim heryerde yazili eger az sozunun eri isen iletisim bilgilerini bana pm at.

4- Valla ister kızın ister kızmayın ben daha öncede char çaldırma konularıyla ilgili cok konular açtım bilgi vermeye çalıştım, tekrar ediyorum charınızı çaldıracak kadar akılsızsanız silkroad oynamayın..

Abi pckopata 97 lvl crossbow/rogue uranusde takas istersen yapabiliriz :)

Sen hangi sitede olduğunu daha fark edememişsin; burası char çalan şerefsizlerin, emek hırsızlarının bulunmadığı bir site ve sen gelmiş Admine (ki o admin Ahmet Abi, yani bu sitedeki birçok insanın güvenip id, pw vererek char kastırdığı yegane insan) char çalıyormusunuz diyorsun, sana acıyorum. Eğer çok açıklama istiyorsan, Ahmet Abi insanların charlarını satın alıp geliştirip satıyor, yani bir nevi aracılık.

Bu arada Ahmet Abi persia'da 95+wizard bulabilirmisin? Cleric tercihim ama bard da olur

ahmet abi iristeki pckopata alexander serverında 99 lvl soyuk chınese bow ( setını ben baska charagecırdım.) elınde sadece 98 fb bowu var seytan kanatlı dresı mevcut skıllerı bıraz ugrastırabılır ama pacheon max 99 da olu devılı ve petı mevcut iriste 104 wız ve 105 dagger charım var daggerda novada oldugu ıcın :) irisi bırakmayı dusunmuyorum o yuzden alexander serverındakı carımıda iriste bı carla takas etmeyı dusunuyorum konuda acıcaktım sıteye fakat oyuna hc almıyor :(... takas etmek ıstersen yabalım... eger iiriste baska charın varsa ahmet abı onlarlada takas yababılırız 90+++

bu sitedeki yeni üyeligim ilk üyeligim olan arocan adlı üyelik benım charımın adıyla char hackleyen bırıne kufur ettıgım ıcın banlanmıstı :)... ıkıncısının sıfresını unutunca yenı uyelık aldık :)....

Hayırlı satışlar Ahmed abi , sana bile hırsız diyebilenler çıkıyor ya hayret ediyorum :/ şu oyun aleminde güvenebileceğim sayılı insanlardansın. Kendi charımı kastırdım , arkadasımın charını kastırdım hiç bir sorun olmadı , gelip iftira atanların hepsi işine gelmediği için böyle bir adilik yapıyor.

Geri