• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satıştaki Karakterlerim.

Ahmet abi İRİS serverende bnm 92 lwl xBow-Bard çarım war İRİS serverende 88+wiz 90+Nuker istiorum acaba snde deiğim çar türrlerinden warmı lütfen özelden msj yaz

Oyunun tadını cıkarmak sindire sindire oynamak bu olsa gerek, hayırlı satışlar goz kamaştırıcı bır tablo..

_ALBAKTROS_ ve _Moruuk_ 'da Satılmıstır.
Yeni sahiplerine hayirli olsun iyi oyunlar.

Hayırlı Satışlar , Bolluk Çok - Açlık Yok :haha

Karakter # 0 Karakter adi : S4INT_Anger
Server : Saturn
Build : Wiz/Bard
LVL : 107
Istenen Karsilik : 300TL
Mail Koruması : Yok

eklenmiştir.

aga trilogy adlı çarına yine senin kastığı 785k spli 80 lvl glavier verebilirim içindeki gold filanda klacak ne dersin ?

Charların hepsi itemli olarak satılıyor değil mi?
Birde Redsea'da 102 Lv Glavier FF + 6 tane dress + +8 Fb Glavie + 3 Garment Fb Set +100 m bankada,150-160 mlık Glavier,5-6 tane fb item(10-11 dg)Devil Spiri . Suan acık Premiumu ve Devil Spirit'i vardır 3-4 gun oldu actıralı.Skiller Fire-Light-Heuksal Hepside leveli kadardır kasılmaya devam ediyordur.(Takas Etmek istediğim char S4INT_Anger)Yüzyüze takas tercihimdir İstanbulda oturuyorum.Ne Dersin ?

Son düzenleme:
Trojen_u adlı karakter benden takas niyetiyle çalınmıştır suan siteyi tam hatırlamıyorumda bir site aracılık yapmıştı ve site karakteri çaldı! ahmet bey size charı kimden aldıgınızı sorabilirmiyim ? (yanlıs anlamayım hem sizin hemde kendim için sordum sizde bilin kimin ne oldugunu)

Karakter # 1 Karakter adi : ZangeTsu__
Server : Eldorado
Build : Wiz/Cleric
LVL : 108
Istenen Karsilik : 400TL
Mail Koruması : Yok

Yeni karakter Eklenmiştir.

----------

Trojen_u adlı karakter benden takas niyetiyle çalınmıştır suan siteyi tam hatırlamıyorumda bir site aracılık yapmıştı ve site karakteri çaldı! ahmet bey size charı kimden aldıgınızı sorabilirmiyim ? (yanlıs anlamayım hem sizin hemde kendim için sordum sizde bilin kimin ne oldugunu)

yunus diye kartal civarinda oturan bi cocuktan almistim.

Heliosda 100 Lv xbow charım var rogue/bard buna karşılık wizard char arıyorum 99+

AHMET abi Trojan_u ya talibim :D karşılığındada 90 lvl fire light bow verebilirim senin kastığın char nicki: kavas 56k da sp var

Son düzenleme:
Geri