• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satıştaki Karakterlerim.

abi karater 5 in fiyatını 300tl filan yaparsan para biriktirip almayı düşünürüm

Malazgitte Olan EaqLe Ve 1046 Charlarınıza Pm Attım Ama Ulasamadım İlgilenirmisiniz

4- Valla ister kızın ister kızmayın ben daha öncede char çaldırma konularıyla ilgili cok konular açtım bilgi vermeye çalıştım, tekrar ediyorum charınızı çaldıracak kadar akılsızsanız silkroad oynamayın..

ah be abi bunu demeycektin bana..Tamda Yeni hackletmişken :D Saqlık oLsun Yinede..Abi qüzeL charlar 41 kere MAŞALLAH...

.......Diyeck bişey yok bune böyLe :) sıra sıra hayıRLı satışLar :D

zszc retorda 73 hybird nuker verebilim ff +700 k sp +9 gun pre +acılmamıs pre +21 gun pet +2 colck +dress +99 silk +100 rezerve varrr abi bu charı verebilirim sen hangı charını veriosan kabulumdur yeerkı malazgirt olsun

Abi hayırlı satışlar nice charlara nediyelim en iyilerini satarsın inşallah

Geri