• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Satıştaki Karakterlerim.

Titanda 102 Lv Nova+5 Silahlı +5,+7 Setli Blader hesabım var.Mars serverından 100+ Nuker,Wiz/Cleric veya Wiz/Bardla takas etmek istiyorum Ahmet abi Hesapta dress,toplayıcı pet ve devil bulunmakta acaba böyle birşey mümkün olur mu teşekkürler.:fky:

Sa benim 2 carım var takas etmek istiyorum spli car ile eger olur dersenız helios serverınde 91 92 olmak uzere ff pet devıl dres lerı olan saglam carlarım verıp. Spli bır car ile yola devam demek ıstıyorum skıldım sp kasamamaktan....:(

^^ Helal valla baya charın varmış Benimde 10 tane falan vardı. Satıldı teker teker şu an 3 char kaldı elimde çok şükür onlarda satılırsa tamamdır . Private de de 2 tane falan satılması gereken charım var. Ama char bitermi bide caspiana el attık 6 charla geliyoruzzzZzZz :D

Hayırlı satışlar tekrardan :)

Hayırlı Satışlar Trojan_u Charınıza talibim 88 lvl Nüker + 100 Silk verebilrim ? Ö.m

Slm sparta serverinda +107 Eu İnT Char ariorum elinde warmi acaba?

Dikkatimi çekti 4.sıradaki 20TL yazmışsın 2m sp li chara 200 TL yazcaktın sanırım :)

Çünkü arkadaşım alcaktı son anda uyardım :)

Alexandrada 91 xbow war Roque/warlock (Hotmail KoRumalı ) tks da verilcektir eger yaparsan Ahmet Abi Xbow sos +6 war 4 QÜNLÜK PET Devil-dress war Skiller Warlock 888 FF roque 91 FF'dir Set'i idare eder 27 k hp 'si war dır. Warior bi car la olur 92 + :D :D ahmet abi eger detaylı konuşmak istiyorsan msn : ceza_2009_07@hotmail.com

bırakın bu işleri 500 tl diyor 110 lvl Full FF Full novalı char satıyo adamlar 500 tl ye bu beş para etmez chara da 500 tl istiyor sen git biraz uyu ondan sonra gel charları satarsın

Geri