• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunmak [Soyulan,Dolandırılan İçin]

bu kadar şeyi yazmana gerek yoktu sro nun sitesine gir ve bak bakim illegal mi değil mi bu charlar zaten bizim değil joymaxındır kayıt olurken joymax adına kayıt oluyorz bu yüzden çarları satamayız takas edemeyiz ve satın alamayız

bu kadar şeyi yazmana gerek yoktu sro nun sitesine gir ve bak bakim illegal mi değil mi bu charlar zaten bizim değil joymaxındır kayıt olurken joymax adına kayıt oluyorz bu yüzden çarları satamayız takas edemeyiz ve satın alamayız
hadi arkadaşım yol al kapak olunca ordan burdan duyduğun amelelerin laflarını gelip bana satma:-*

Kendi paylaştığın yazıyı okumamışsındır belki de joymaxın sitesine girrrrr bakkkkk sinir etme burda beni bir kere o charlar bile joymax adına kayıtlı bu yüzden illegaldir char satmak joymax sözde yasak der satmanıza izin verir o ayrı bişe bunu bilemem ama siteye gir bak sıkca sorulan soruların cevapları var joymax tarafından ayrıca kimseden duymadım senelerdir bu oyunu oynuyorum merak ettiğim birşey olursa joymaxa msj atıp cevabını alıyorum git joymaxa msj atıp sor istersen cevabını alırsın aslında sormana gerek yok joymax bunu yayınladı zaten ama sen benimle tartışma içinde olduğun için verdiğim linkten girip sorunun cevabına bakamıosn sanki fake bi site linkte verdiğim joymaxın kendi sitesi ayrıca char hack tabi ki suçtur

Kendi yazında da yazdığı gibi accountların hakları joymaxa aittir isterse kullanıcıya haber vermeden accountu silebilir ve ya birşeyler ekleyip çıkarabilir bu yazıyor kendi yazında .Madem bütün haklar joymaxa ait sen bu accountu nasıl satarsın illegaldir ayrıca artistlik yapan ben değilim ilk mesajımda char alıp satmak illegaldir dedim sen sonrasında bana bilmeden konuşma demişsin hangisi artistlik sen bana yaparsan bende yaparım ayrıca joymax belki anlaşmada belirtmemiş olablr ama kendi sitesine girip baktığında illegal olduğunu görüceksin benim amacım kahramanlık yapmak değil doğru olanı kanıtlamaktı ama ilk yanlış yapan sensin dostca yaklaş biraz sen bana '' bilip bilmeden konuşma deyince bnde koptum girip joymaxın sitesine bakk lütfennn

Kendi paylaştığın yazıyı okumamışsındır belki de joymaxın sitesine girrrrr bakkkkk sinir etme burda beni bir kere o charlar bile joymax adına kayıtlı bu yüzden illegaldir char satmak joymax sözde yasak der satmanıza izin verir o ayrı bişe bunu bilemem ama siteye gir bak sıkca sorulan soruların cevapları var joymax tarafından ayrıca kimseden duymadım senelerdir bu oyunu oynuyorum merak ettiğim birşey olursa joymaxa msj atıp cevabını alıyorum git joymaxa msj atıp sor istersen cevabını alırsın aslında sormana gerek yok joymax bunu yayınladı zaten ama sen benimle tartışma içinde olduğun için verdiğim linkten girip sorunun cevabına bakamıosn sanki fake bi site linkte verdiğim joymaxın kendi sitesi ayrıca char hack tabi ki suçtur

Kendi yazında da yazdığı gibi accountların hakları joymaxa aittir isterse kullanıcıya haber vermeden accountu silebilir ve ya birşeyler ekleyip çıkarabilir bu yazıyor kendi yazında .Madem bütün haklar joymaxa ait sen bu accountu nasıl satarsın illegaldir ayrıca artistlik yapan ben değilim ilk mesajımda char alıp satmak illegaldir dedim sen sonrasında bana bilmeden konuşma demişsin hangisi artistlik sen bana yaparsan bende yaparım ayrıca joymax belki anlaşmada belirtmemiş olablr ama kendi sitesine girip baktığında illegal olduğunu görüceksin benim amacım kahramanlık yapmak değil doğru olanı kanıtlamaktı ama ilk yanlış yapan sensin dostca yaklaş biraz sen bana '' bilip bilmeden konuşma deyince bnde koptum girip joymaxın sitesine bakk lütfennn
halen anlamak istemiyorsun

öööööfffff yeter be germeyin ortamı.:pff:
efesen arkadaşımız sana üşenmemiş büttüüüüüün bir yazıyı vermiş sonunada notunu düşmüş. Gizlilk politakısında yazmayan birşey için kimse seni suçlayamaz. uzatmanın alemi yok. tabi post kasmak istiosan farklı.
moonguard haklısın tamam ama kimseye hakaret etme hakkın yok. yazdıkların doruda olsa hakaret etme hakkını vermez sana.

lütfen dikkat edelim...

ya rica ediyorum girip joymaxın sitesinden bakın ya bu kadar mı zor??

tamam kardeşim söz veriyorum bakıcam ama biraz işim var. ama söz veriyorum bakıcam.:'(yazıcam baktıktan sonra ok. en geç maçtan hmn sonra yada devre arası:'(

edit: baktım ama bulamadım. gözümden kaçmışda olabilir. sen siteden ss çekip koyarmısın buraya o zaman:'(

evet ss koydum önceki msjlarımdan birinde var 8. sayfadaymış orda bulabilrsin ss istersen sitesinden bakmana yardımcı olabilirim

Süper kardeşim allah razı olsun...Benim 500 silkimi bugun dolandırdılar internet üzerinden şikayet ettim...

NetStat Download - İndir > Gezginler

Bunu indir sen daha güvenilir :'(

Artık Char Alım-Satım Yasak diyenlere cevap vermicem,onlar istiyorlarki herkes birbirini dolandırsın ama birşey olmasın,gün gelir devran döner bir gün sizde soyulunca oturup ağlamayın,kendinize ''char alım-satım yasak'' deyin charı çalan adam avantaja girsin beleşten char o ne güzel.Artık Bu tip adamlara yanıt vermiycem herkes yoluna...

Kardeşim Bilgiler Güzelde Yazı Tipini Düzeltip Daha bir estetik yapabilirdin konuyu.
Hem okumayı zorlaştırıyo hemde insanın okuyası gelmiyo.

supersın elıne saglık boyle bı bılgı herkesın ısıne yara

Ilk önce sunu söliyim char çalmak suç olabilir ama char soymak suç değil
Joymaxdan acc alırken onayladımız kurallar var onlardan biri soyulunca hak talep edemiyoruz

1 maddesinde şöle yazar " oynadıgım süre boyunca hiç bir hak talep edemez." bu madde işte hem hackerlari hemde oyun yapımcısını koruyan bi madde.

bu konuyu diğer üyeliğin ile açmıştım sabit bile yapmıslardı ki görüyorum adamına göre değiştiriyorlar mesajları......

Peki windows lisanssız ise ne oluyor bilgisi yada yorumu olan varmı.Örnek benim charım çalındı ve o çalındığı zamanda benim windowsum lisanssız idi suç duyurusunda bulunursak bizede işlem yaparlarmı senin windowsun lisanssız die:fky:

Peki bi ücret ödeniyo mu bunu yaparken ? bildirirken faln

Geri