• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunmak [Soyulan,Dolandırılan İçin]

CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA
ŞEHİR İSMİ

MÜŞTEKİ.....: İsmimiz ve adresimizi bu kısma yazacagız

SANIK.........: Charımızı Çalan/Soyanın Adı,İP adresi,Adresi,Ev telefonu vs. ( bildiğimiz tüm bilgilerini)

SUÇ............: Dolandırıcılık veya Hırsızlık yazın.

İZAHI..........: Buraya dolandıranın neler yaptıgını yazın. (Örnek.''...Ait hesabımı beni dolandırarak çalmıştır.''vs.

TALEP : Yukarıda arz edilen nedenlerle sanık xxxxx hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak cezalandırılması için kamu davası açılmasına karar verilmesini saygı ile arz ve talep ederim . Tarihi yazın

Müşteki
Ad Soyad
Adınız
Soyadınızı yazın

Bunu boş bir kağıda yazıyoruz dimi?

Çok Güzel Hazırlamışın teşekkürler.

Aşağıdaki'ni Okurken Şuçlunun Yanında Olduğumu Sanmayın. Size bu Olayı Açıklamak İstedim. Benim Charım'da Çalındı Msn'den Takas Yaparken.

[BILGI]
Ama Msn'den Takas Edip Char Çaldıranların Bana Göre Hiç Bir Hakkı olamaz.Çünük Char Bilgilerini Kendi İsteğiniz ile Veriyorsunuz.Zorla Olsa Şuç duyurusunda Bulunmaya Hakkınız Olur.

Hırsızlıkla Suçlanması için Kayde Değer Bir Şey Çalması Gerekir. (altın,cep telefonu,bilezik Vb)

Silkroad Char için Mahkeme Gitmek Bana Göre Boşuna. Sonuçta Oyun.

Eğer Dava Açilirsa Hakim Sorucak. Char Bilgilerini Kendi İsteğinle mi Verdin. Cevap= Ewet Diyeceksiniz Çoğunuz.

Bunu Dedikten Sonra O Charınızı Çalan Şahısa Hiç Bir Şey Olmaz.

O Char'ı Çalan kişi Mahkeme'de Ceza Almayabilir ama O Çaldığı Char'da Ona Helâl Olmaz.
[/BILGI]

[IKAZ]

Not: Bunu Okurken Sakin Şuçlunun Yanında Olduğumu Düşünmeyin.Mahkemeye Verseniz Bile Bişey Çıkmadığını Söyleme İstedim.
[/IKAZ]

Çok Güzel Hazırlamışın teşekkürler.

Aşağıdaki'ni Okurken Şuçlunun Yanında Olduğumu Sanmayın. Size bu Olayı Açıklamak İstedim. Benim Charım'da Çalındı Msn'den Takas Yaparken.

[BILGI]
Ama Msn'den Takas Edip Char Çaldıranların Bana Göre Hiç Bir Hakkı olamaz.Çünük Char Bilgilerini Kendi İsteğiniz ile Veriyorsunuz.Zorla Olsa Şuç duyurusunda Bulunmaya Hakkınız Olur.

Hırsızlıkla Suçlanması için Kayde Değer Bir Şey Çalması Gerekir. (altın,cep telefonu,bilezik Vb)

Silkroad Char için Mahkeme Gitmek Bana Göre Boşuna. Sonuçta Oyun.

Eğer Dava Açilirsa Hakim Sorucak. Char Bilgilerini Kendi İsteğinle mi Verdin. Cevap= Ewet Diyeceksiniz Çoğunuz.

Bunu Dedikten Sonra O Charınızı Çalan Şahısa Hiç Bir Şey Olmaz.

O Char'ı Çalan kişi Mahkeme'de Ceza Almayabilir ama O Çaldığı Char'da Ona Helâl Olmaz.
[/BILGI]

çok komik ya :d

atıyorum bi dükkana girdin rafda duran ayakkabıyı dukkan sahibinden istedin adam sana verdi alip kaçtın noldu dukkan sahibi verdi diye hırsızlık yapmamısmı oldun :d

Yaşın kac bilmiyorum ama Nitelikli Dolandırıcılık ve Bilişim Suçlarından haberin yok anlaşılan. Çaldırılan şeyin illa hacmi olmasi gerekmiyor ve kendi isteğiyle vermiş olmasıda bişeyi değiştirmiyor çalınmışsa çalan kişi hırsızdır bunuda mahkemede ispat edebilirsiniz.

Arkadaşlar Uğraştığınız zaman herseyin bir karşılığı var merak etmeyin charınızı çalanları mutlaka şikayet edin Bilişim Suçları bu yuzden var

CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA
ŞEHİR İSMİ

MÜŞTEKİ.....: İsmimiz ve adresimizi bu kısma yazacagız

SANIK.........: Charımızı Çalan/Soyanın Adı,İP adresi,Adresi,Ev telefonu vs. ( bildiğimiz tüm bilgilerini)

SUÇ............: Dolandırıcılık veya Hırsızlık yazın.

İZAHI..........: Buraya dolandıranın neler yaptıgını yazın. (Örnek.''...Ait hesabımı beni dolandırarak çalmıştır.''vs.

TALEP : Yukarıda arz edilen nedenlerle sanık xxxxx hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak cezalandırılması için kamu davası açılmasına karar verilmesini saygı ile arz ve talep ederim . Tarihi yazın

Müşteki
Ad Soyad
Adınız
Soyadınızı yazın

Bunu boş bir kağıda yazıyoruz dimi?

Sen istersen dolu bi kagıda yaz :d

Öncelikle konuyu hazırlayanın ellerine sağlık diyorum.

Keylogger dan dolayı çarım soyuldu. Pc'me saldırı yapıldığından dolayı suç duyurusu yapmaya karar verdim !!

Ama bunu yapanın kim olduğunu bilmiyorum. Keylogger'ı kimin yaptığını tespit edebilirlermi sizce ?

İyi forumlar ...

bunları yapıp dolandırıcılara cidden maddi para cezası alabilirmiyiz polis bu adamı evinden alıp kodes tıkar mı?
deneyen oldumu?

Peki Bir şey Sorabilirmiyim adam Böyle bir Hırzsızlık Yapmadığını Benim Çarı Soymadığını Söyledi Adamın Çarına Girip İtemlere Mi Baktırcaz Savcılıkta Nasıl Kanıtlıcaz Bunu Merak Ettim :)
Çar Çalınırsa Bilgilerini bilfiğini Kanıtlarsın belki benden çaldı dersin ama sen önceden o çarı satan kişide olabilirsin savcılık yada her neyse bu bilgilere nasıl ulaşıcak ^^

coook guzl kknu fakat ben o programı ındıremıyorum :S ya bnm pc de sorun var yada lınkte bı sorun var :S

Teşekkürler Güzel Bir Rehber Olmuş Charını Kaptıranlar Burdan Harekete Geçmeli Soyanlarda Bi Daha Soymaya Çalmaya Cesaret Edemez...

beyler benim çarımı soydular hercures de T_W1Z4RT_R napabilirim adamın ismi ercanmı ne

lütfen yardım edin

abicim ben 14 yaşındaymda charm dolandırıcılıkdan soyuldu diyelm suç duyurusunda bulunablrmym

Güzel konu teşekkürler.

ip adresi almak çoğu zaman bi işe yaramaz . türkiyede kurumlar ve başvurup statik ip alanlar %5 - %10 olsun , gerisi dinamik . ev telefonu olayına katılıyorum güzel işe yarar bir adres. sadece msn yazışmalarını kayıt ettirmek ve telefon numarası doğrulamak yeterli.

msnde görüştüğünüz tarihe bakılarak telekomdan ip , mac adresi ve tabiki ev adresi, telefon gibi bilgilere ulaşılabiliyor. ancak sağlam yazışma lazım karşıdakine çaldıktan sonra itiraf ettirmeyi deneyin "çaldın şimdi ne yapacaksın" "çaldın mı şakamı yaptın" gibi sorulara vereceği cevaplar kanıt olacaktır :)

oyun diye ilgilenmezler diyenler var . bu oyuna para harcanıyormu onu söylesinler. diyelim 100 tl lik masraf yaptınız çara . 100 tl yüklü bir hesabınız var ve çalındı buda yakın birşey sonuçta çalınan karakter değil hesap.

Email korumasına dikkat çekmek istiyorum. bence herkes kullanmalı . Çünkü Mail adresi daha çabuk sonuca ulaşır . polisin hotmailden bilgi istemesiyle mailinizi geri alabilirsiniz. tabi çarıda. öteki türlü polis hırsızı tesbit edecek yakalayacak sorgulayacak ....

Email korumalı çarlar herzaman daha güvenli.

arkadaslar biliorum bu konu ile alakası yoqtur ama bnm facedeki sayfam bi yolla çalınarak silindi ben bunu savcılıga vericem bişe yapabilrym?

Geri