• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbot Mod Genel Sorular ( Problemler ve Çözümleri ) SBoTMod İlgili Sorular

TheKnightElf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
33
2saihl3.png

Sormak istediğiniz soruları bu konu altında sorun

6858.png

Sorun: Failed to read in the serial information
Çözüm: Botshed.net sitesinde bu adımları izleyin -> User Control Panel -> Purchase SbotMod -> Serial kısmından eğer generate edilmediyse edin ve "Download Generated Serial"i tıklayın. Daha sonra indirdiğiniz seriali sbotmod klasörünüzdeki ile değiştirin.
6858.png

Sorun:Failed to create a status bar. (error 1407: Pencere Sınıfı Bulunamadı)
Çözüm: Bu hata XP SP3'ten kaynaklanan bir hata.

Bilgisayarım/Program ekle/kaldır (Güncelleştirmeleri göster işaretli olcak)
Service Pack 3 ü kaldırıyoruz ve bilgisayarı restart ediyoruz.
Service Pack 2 indirip kuruyoruz. Sorunumuz düzeliyor :)
Service Pack 2 link >> TIKLA

Rar Şifresi
PHP:
www.maxigamerz.com

6858.png

Sorun:Sürekli "Disconnect From Server"
Çözüm:Sbotmod'a Silkroad'ın Bilgisayarınızda yüklü olduğu yeri tanıtmamanızdan kaynaklanmaktadır.
Program açılmadan önce,SbotModCL dosyası seçip açıyoruz. Silkroad ın yüklü olduğu yeri gösteriyoruz. Daha sonra Sorunsuz olarak clintless kullanabilirsiniz. Sürekli DC sorunu da bundan kaynaklanmaktadır.

6858.png

Sorun:SbotmodCL.dll tried to an invalid....wrong sro or sbot version
Çözüm: Sbotmod versiyonunuz sbot 'a uygun değil. Sbot versiyonunuz sbotmoda uygun değil ya da silkroad versiyonunuz birbiriyle uyumlu değil. Sbot, SbotMod ve Silkroadu son sürüme güncelleyin.

6858.png

Sorun: Fazla çar açmadım ama ip limit exceeded diyo ?
Çözüm: Çözümü sbotmodu yenilemek. Sbotmod'un süresi bitmiş !

Sbot Mod hakkında bilgi için : Tıklayınız
Konuyu necrona arkadaştan alıntı yaptım.Gerekli düzenleme yaparak konuyu hoş hale getirdim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
failed on socket-accept(10004)!Programm terminates! hatasi aliyorum neden kaynaklaniyor ve nasil cozebilirim

Moderatörün son düzenlenenleri:
socket kullanmiyorum.Veoyundayken sorun yok dc yiyen denerken bazen bu hatayi verip denemeyi durduruyo.

Clientess relogin on DC ve onun yukarsındaki id pw serveri doldurun,Ben şimdiye kadar hiç öyle bir hata almadım :crw:

ayarlarim tam surekli almiyorum bu hatayi 3-4 gunde 1 ama onunda olmamasini istiyorum.

konuyu çok dağıtmışsın biraz yakınlaştır yazıları

slm kolay gelsın ben sbotmod ıcın ıd pw aldım sıteden yenı bu sbot mod da ılk uzatmada normal sbot gıbı aktıvlestırme parası faln fılan ıstıyolarmı? bılgısı olan cewaplarsa sewınırım

Sorun:Char Clientless'te iken Go Client dediğimizde oyundan dc yiyip tekrar mı giriyor oyuna,yoksa clienti açıp çarı şehirdemi başlatıyor(PHbot gibi) ?

bu konuda yardımlarını bekliyorum duruma göre sbot mod'a geçebilirimde ?

Sorun:Char Clientless'te iken Go Client dediğimizde oyundan dc yiyip tekrar mı giriyor oyuna,yoksa clienti açıp çarı şehirdemi başlatıyor(PHbot gibi) ?

bu konuda yardımlarını bekliyorum duruma göre sbot mod'a geçebilirimde ?

Bildiğim kadarıyla , Dc yese bile otomatik olarak oyuna giriyor ve kasma yerine gidiyor

anlatması zor :) anlaşılan mecbur kullanıp sonucu kendim görmem gerekiyor .sağolasın yinede

Sorun:Failed to create a status bar. (error 1407: Pencere Sınıfı Bulunamadı)
bana bu konuda lutfen yardım edın sılıyorum ama gerı yuklu oluyor reset attıgımda bunu sılmedende baska cozum yolları yokmu sp3 sılmeden help me . :D

slm kolay gelsın herkese benım sorunum sbot moda 7 char actım. 8 cıyı acarken karakter lımıt dıyo oyunu acıyo ama ıd pw yazdıktan sonra karakter gozukmeden atıyo oyundan bu hatayı werıyo nedne olabılır acaba bılgısı olan warsa cewaplarsa sewınırım ıyı gunler

Failed to create a status bar. (error 1407: Pencere Sınıfı Bulunamadı) arkadaşla bu hatayı alıyorum ve sp3 ü silmeye çalışıyorum ama olmuyo bu güncelleme silinemez diyor yardım edin lütfen

Sbottan bir karakterime giriyom diğer karakterlerime sbotmod ile girmeyi deniyom 1 karaktere giriyom 2.sine girerken "Failed to bind socket" hatası sürekli gelip duruo nedir bu acaba ? yada şöyle açıklayım 1 karakterime sbot ile girmek istiyorum 8 charımada sbotmod ile tek tek mi giricem nasıl yapıcam çözemedim ya :D

Geri