• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SbotMod Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

necrona

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2011
Puanı
57
KONU TAMAMEN SBOTMOD SITESINDEN ALINTIDIR !

sbot ve sbotmod programlarını indirin.

İndirdikten sonra ikisinide klasöre çıkarmanız gerekmektedir.
Extract_sbot.png

Bunları çıkarttıktan sonra herhangi boş bi klasör oluşturunuz.
New_folder.png

Klasörünüzü istediginiz gibi isimlendirebilirsiniz ve daha sonra bu klasörün içine "sbot" klasörünü kopyalıyoruz.
copy_sbot.png

Yapıştırıyoruz:
paste_sbot.png

Aşağıda başta oluşturduğumuz klasörün bir örneği vardır. (Bu aşamaya kadar) ve bu resimde klasörde örnek 2 sbot çarı klasörü var.
new_bots.png

Şimdi sbotmod klasörünü açın ve içindeki dosyaları kopyalayın:
Copy.png

Sonra bu dosyaları klasörümüzün içine yapıştırıyoruz.
Paste.png

Sonra BotShed • Index page adresine giriş yapıp bu işlemi yapın control panel>purhase SbotMod>Serial> Generate Now.----->bunu yapınca size serial linki verecek. o serial dosyasını indirdikten sonra klasörümüze koyuyoruz.
Serial_paste.png

Şimdi klasörümüzdeki SbotModCL.exe dosyasını açıyoruz.

Bunu açınca 20k civarında RAM kasan bir sro_client açılacaktır bunu görev yöneticisinden görebilirsiniz.
taskmanager.png

ve açtıgınız sbotmodcl.exe system tray bölümünde görünecektir.
Taskbar.png

Sonra SbotMod.exe yi açıyoruz
sbotmod_open.png

Eğer önceki resimde olan account 1, account 2 gibi 2 veya daha falza sbot'u klasöre eklediyseniz aşağıdaki gibi seçme kutsu gelecektir burdan açmak istediğinizi seçeceksiniz. Eğer bir tane eklediyseniz böyle bi kutucuk gelmeyecek !
start_sbotmod.png

Sbot şimdi açılacak. Start Client'e basın>Giriş Yapın>Start training dedikten sonra Go Clientless'e basabilirsiniz.
Go_Clientless.png

Çarınız clientless'e geçecek fakat 22k kasan sro_client kalmaya devam edecek onu sakın kapatmayın. Clientless relogin on DC kutucugunu seçmezseniz dc yiyince tkrar clientless bağlanmaz.

DEDİĞİM GİBİ KONU BOTSHED SITESINDEN ALINTI KENDIM TURKÇEYE ÇEVİRDIM VE SİTEYE EKLEDİM ÇÜNKÜ SİTEDE HİÇ BİR REHBER YOKTU.

İyi oyunlar..

teşekürler güzel paylaşım ben Failed to create a status bar. (error 1407: pencere sınıfı bulunamadı) diye bir hata alıyorum kafayı yiyeceğim ilk defa kulanıyorum

ben de kullaniyorum ancak cok dc oluuor bundan sikayetciyİm ibot clientlessde carlarim bazen gunlerce dc yemiodu

beyler sbotmod bozuldu sürekli dc oluyorum.benim arkadaslardada ayni sorun var 5 dakikada 1 dc oluyoruz

aynen ^^

ibot clientless forever ama işte bu dal asım olmuyor

Mevcut hata;

Program açılmadan önce,SbotModCL dosyası seçilip, silkroad ın yüklü olduğu yer gösterdildiğinde çözülüyor. Daha sonra Sorunsuz olarak clintless kullanabilirsiniz. Sürekli DC sorunu da bundan kaynaklanmaktadır.

haram zikkim olsun param 5 dakikada 1 dc yiyorum.5 para etmez artik hackshield yuzunden clientless yalan oldu

Dediğimi yaparsanız, ve güncel versiyonları kullanırsanız clientless sorunsuz çalışmaktadır.

dedigin gibi yaptim.en son versiyonu yükledim.genede dc oluyorum rezillik.bozdu kendini sbotmod

dedigin gibi yaptim.en son versiyonu yükledim.genede dc oluyorum rezillik.bozdu kendini sbotmod

hannibalking Arkadaşın dediği gibi bende de hiç bir sorun yok sbotmod cl yi çalıştırdığına eminmisin BotShed • Index page burdan girip bot son versiyonunu indirebilirsin şu an 1.23a mevcut ve ayrıca ilk açışta cilentlese gecerken dc veriyor ama 2. tekrar etmiyor bende başka bir sebeten olabilir bilmiyorum...

Sürekli "Disconnect From Server" olmasının sebebi Sbotmod'a Silkroad'ın Bilgisayarınızda yüklü olduğu yeri tanıtmamanızdan kaynaklanmaktadır.

Program açılmadan önce,SbotModCL dosyası seçip açıyoruz. Silkroad ın yüklü olduğu yeri gösteriyoruz. Daha sonra Sorunsuz olarak clintless kullanabilirsiniz. Sürekli DC sorunu da bundan kaynaklanmaktadır.

Ya şimdi kafam karıştı. Bu sbotmod'u aldığımızda sbot'a kredi yüklememize gerek yok mu :S

teşekürler güzel paylaşım ben Failed to create a status bar. (error 1407: pencere sınıfı bulunamadı) diye bir hata alıyorum kafayı yiyeceğim ilk defa kulanıyorum

Bu hata XP SP3'ten kaynaklanan bir hata.

Çözümü:

Bilgisayarım/Program ekle/kaldır (Güncelleştirmeleri göster işaretli olcak)

Service Pack 3 ü kaldırıyoruz ve bilgisayarı restart ediyoruz.

Service Pack 2 indirip kuruyoruz. Sorunumuz düzeliyor :)

Service Pack 2 link: Windows XP Service Pack 2 ndir - Download > Gezginler

Son düzenleme:
herkesın dedgnı yaptm ben 2 pc kullanıyorum dedm 2 pc açmaz diger pcyi 2 gundur kullanmıyorum ama genede hata verıor çalısmıor ltfen yardm edın

15 diye biliyorum

edit
yanlış biliyormuşum o zamanlar cevap 8 :)

Son düzenleme:
Geri