• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SbotMod Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gerekli bir konuydu, ben açmayı düşünüyordum ki sen açmışsın eline sağlık.

tesekkurler. ben de sitede goremeyince acayim dedim

filed to read in the serial information hata veriyor ne yapmam lazım

sbotmod sitesine girş yap. ordan serial generate ettiğin yerden download generated seriale bas. inen dosyayı sbotmod klasörüne at. yine çalışmazsa bana ö.m at veya burdan yaz

ya bende de error 1407 hatası veriyo ne yaptıysam olmadı bi yardımcı olun beyler ya

tüm dediklerinizi yaptım harfi harfine sbot açılıyor kasmaya başlıyor ama bir türlü go clientless şeceneğini kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

go clientless butonu etkin mi degil yoksa basinca bisey olmuyomu ?

[17:13:19] * Login successfull, have fun :)
[17:13:41] [SBotMod] Successfully started up!

bunlar yazmakta ama sbotmod.dll acarken durmadan Cll hatası veriyor ve oyuna giriş yapıyorum go clientless modu etkin degil

[17:13:19] * Login successfull, have fun :)
[17:13:41] [SBotMod] Successfully started up!

bunlar yazmakta ama sbotmod.dll acarken durmadan Cll hatası veriyor ve oyuna giriş yapıyorum go clientless modu etkin degil

Bir Mahsuru Yoksa Team verebilirmisin ?

Failed to create a status bar. (error 1407: pencere sınıfı bulununamadı.) hatasını alıp sp3 ü kaldırmaya çalışan ve Program ekle kaldırda windows service pack 3 ü arayıp bulamayanlar bende bulup kaldıramadım ama windows un sitesinde kaldırmak için şöyle bi seçenek daha var. C:\WINDOWS klasörünün içinde $NtUninstallXPSEPSCLP$ diye bi doysa var onun içinde spuninst.exe i çalıştırıp ileri ileri dediğiniz sp3 silinmiş oluyo sanırsam :) eğer işe yararsa teşekkür edin yeter ^^

Failed to create a status bar. (error 1407: pencere sınıfı bulununamadı.) hatasını alıp sp3 ü kaldırmaya çalışan ve Program ekle kaldırda windows service pack 3 ü arayıp bulamayanlar bende bulup kaldıramadım ama windows un sitesinde kaldırmak için şöyle bi seçenek daha var. C:\WINDOWS klasörünün içinde $NtUninstallXPSEPSCLP$ diye bi doysa var onun içinde spuninst.exe i çalıştırıp ileri ileri dediğiniz sp3 silinmiş oluyo sanırsam :) eğer işe yararsa teşekkür edin yeter ^^

sorular ve çözümleri bölümüne yaz sabit konuya eklensin herkes yararlanır

sp3 de neden calısmıyor anlamadım formatta atmak ıstemıyorum pcye 1 haftadır gece gunduz bunla ugrasıyom ama tam olarak ıse yarar bısey bulamadım sıte admınlerı bır yazıda bu sorunu cozmeye calısıyoz fılan demısler ama demekkı onlarda bılmıyor sorunu :) yapcak bısey yok tek care format atıp sp2 kuracaz herhalde :))
NOT: çözümü bulabilen varsa 1407 sp3 hatasının format dısında paylaşsın lütfen :)

----------

ben C:\WINDOWS klasörünün içinde $NtUninstallXPSEPSCLP$ bunada baktım ama ynede bulamadım windowsun sitesinden 4-5 farklı şekilde silme yöntemi vardı ama hiç biri olmadı nasıl bir iş anlamadım bazı kacak botlarda clientless özelligi var hic sp3 vb. windows hatalarını vermıyordu..

----------

laptopdan denedim windows 7 çok güzelde çalıştı ama pc den denıyom 1407 hatası olacak iş mi :D bide format çıkardılar başımıza:):):)

hic iyi degil hic tavsiye etmem arkadas bir kullanıcı olarak soyluyorum berbad...

Geri