• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SbotMod Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hic iyi degil hic tavsiye etmem arkadas bir kullanıcı olarak soyluyorum berbad...
sbotmod mu kötü...
adını vermıyecegım bi kacak bottan clientlessden giriyorum 8 chara 4 aydır bısey olmadı ama pt buff sistemi yok goldbot gibi seri kasıyor pt buff sıistemi var ama onu parayla satıyolar alacam ama sadece paypaldan odenıyor oda kredi kartı bılgılerımı vermek ıstemıyorum ben sadece pt buff sistemi icin kullancam sbotu bide ayarları cok basıt vede en saglam bot ama sbotmodu bılemıyecem daha ılk kez kullancam dedıgım kacak botta skıl vermede vardı:)

merhaba ben arkadaşımla beraber sbotmod kullanmak istiyoruz fakat dc problemi var arkadaşımda. ben xp kullanıyorum dc sorunu yok ama arkadaşım win7 kullanıyoru sürekli dc problemi var acaba neden kaynaklanıyor olabilir?

ya sabahtan berı dedıgınız gıbı yapıyorum fakat sbotmod tıkladıgımda sbotu gelmıyor vısıt felan bıseyler dıyor serıalı 1000 defa kopyaladım
ustune daha dun aldım neden boyle yapıyor?

SBotModCL.exe uygulaması rar dan çıkmıyor ama uzantısı var .dll

işletim sistemim win 8.1 antivirüs inaktif durumda kuruyorum oyuna giriyorum clientless aktif olmuyor bir kaç kişi sordum çalışmadıklarını söylediler sizde nasıl çalışıyor sinir etti beni lanet olası program

bende hepsı calısıor ama bota en son Go clıntless acılmıyor yardımcı olabılecek var mı ???

işletim sistemim win 8.1 antivirüs inaktif durumda kuruyorum oyuna giriyorum clientless aktif olmuyor bir kaç kişi sordum çalışmadıklarını söylediler sizde nasıl çalışıyor sinir etti beni lanet olası program
kardes çalıştırabıldın mı sbotmodu win 8 de veya 8.1 de ? çözdüysen bana da anlatırmısın lutfen ??

Geri