• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sbotmod | Latest Version (Son Sürüm)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eternity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
SBotMod v1.119 yeni sürüm eklendi.
Konu içerisine hızlı şekilde erişilebilir bağlantı noktaları eklendi.

sbotmodun sitesine giriş yapamıyorum sorun nedir?sbotmod da çalışmıyor iki gündür.

Son düzenleme:
SBotMod v1.129 yeni sürüm eklendi.

----------

İyi günler acaba sbotmod çalışıyormu hala? Ben süresini uzattım ancak clientless özelliği hiçbir şekilde aktif olmadı.
aşağıda eklemiş olduğum bağlantılara bakınız. eğer yaptım bunlar olmuyorsa yardımcı olurum.

SbotMod Özel Bölüm

https://www.maxigamerz.com/f470/sbotmod-calistirma-131879/

https://www.maxigamerz.com/f470/sbo...r-ve-cozumleri-sbotmod-ilgili-sorular-153492/

https://www.maxigamerz.com/f470/sbotmod-kurulum-121461/

oyuna girene kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım ama oyuna girdiğim zaman go clientless özelliği kapalı kalıyor.
Çoğu forum sitesinde windows 8 ile alakalı bir sorun olduğu yazılmış hatta bot-cave de bile bu tarz şikayetler gördüm.
Bir arkadaşım da program eksikliğinden dolayı olabilir dedi. Ben window 8 de çalıştırmış birini görmedim henüz. Acaba sizin bir fikriniz varmıdır?
Resim paylaşıyorum sorunun anlaşılabilmesi için.. Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

6Zmv89.png

Bu bir sorun değil bot-cave.net tarafından yapılan bir kısıtlamadır.
Bu, Kill client / Go Clientless bölmesinin kapalı olarak devam edeceğini bot-cave.net yönetimi ve üreticisi aktifleştirmeyi düşünmediklerini defalarca söylemişler ve belirttiler.
yani clientless özelliği sadece Private Serverlar için yapılan (PrivSRO / SBotP) sürümleri için geçerli ve aktifdir.
(ISRO / SBot) ve (SROR / SBotR) clientless için SbotMod kullanmanız gerekmektedir.
Ancak SbotMod'u sadece orjinal serverlar olan (ISRO / SBot) için kullanılabilirdir.
(SROR / SBotR) için clientless giriş yöntemi (SROR / SBotR) için mümkün değil.

6Zmv89.png

Bu bir sorun değil bot-cave.net tarafından yapılan bir kısıtlamadır.
Bu, Kill client / Go Clientless bölmesinin kapalı olarak devam edeceğini bot-cave.net yönetimi ve üreticisi aktifleştirmeyi düşünmediklerini defalarca söylemişler ve belirttiler.
yani clientless özelliği sadece Private Serverlar için yapılan (PrivSRO / SBotP) sürümleri için geçerli ve aktifdir.
(ISRO / SBot) ve (SROR / SBotR) clientless için SbotMod kullanmanız gerekmektedir.
Ancak SbotMod'u sadece orjinal serverlar olan (ISRO / SBot) için kullanılabilirdir.
(SROR / SBotR) için clientless giriş yöntemi (SROR / SBotR) için mümkün değil.

Sbot kısmındaki kill client-go clientless özelliğinin üreticiler tarafından orjinal sürüm için kapatıldığını biliyordum.
Zaten resimde de görüldüğü gibi ben oyuna sbotmod ile giriş yaptım, ona rağmen sbotmod kısmındaki go clientless özelliği kapalı durumda.

SBotMod v1.130 yeni sürüm eklendi.
Geç güncellenen SbotMod sürümü için 1 hafta extra zaman eklendi.

Updated for SBot 1.99.123
All bottimes have been extended by 1 week.

----------

Sbot kısmındaki kill client-go clientless özelliğinin üreticiler tarafından orjinal sürüm için kapatıldığını biliyordum.
Zaten resimde de görüldüğü gibi ben oyuna sbotmod ile giriş yaptım, ona rağmen sbotmod kısmındaki go clientless özelliği kapalı durumda.
windows 8 veya windows 8.1 ile alakalıdır SbotMod un desteği yok.
uzun süredir sbot ve sbotmod kullanmıyorum.
windows 7 veya windows xp de kullanmanız gerekmektedir..

Son düzenleme:
SBotMod v1.130 yeni sürüm eklendi.
Geç güncellenen SbotMod sürümü için 1 hafta extra zaman eklendi.

Updated for SBot 1.99.123
All bottimes have been extended by 1 week.

----------

windows 8 veya windows 8.1 ile alakalıdır SbotMod un desteği yok.
uzun süredir sbot ve sbotmod kullanmıyorum.
windows 7 veya windows xp de kullanmanız gerekmektedir..

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Geri