• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Açabilirim Elimde Sunucu Var

IceMachine

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Kas 2011
Puanı
45
Arkadaşlar server açıp maxigameye ücretli konu açtırmayı düşünüyorum şuanda serverim var fakat player yok 110 cap nasıl bir tür server açsam tutturabilirim önerilerilerinizi bekliyorum elimde boş makina var 8 gb lik :)

100 cap olsunmu arkadaşlar 10 dg iyi olur çünkü npcde 9 dg ye kadar sun var uğraşmak istemiyorum sil yap ile :)

Son düzenleme:
benimle iletişime geç kardeşim :) yardımcı oliyim ben

----------

ekledim faceden

eventlerde str int 10 zerk scrool düşük özellik basılan avatarlar 3 günlük pet falan verilebilir.
battle arenada ise coin sistemi devam ettir fakat x2 fazla coin gelsin
petteki ve karakterdeki tüm inventar slotlarını aç elixir luck stack 100 yap stonelerde dahil.
105+ canavarlardan coin düşsün o coinlere özel bi npc yaptır hotandan alışveriş yapılsın 2x luck powder %150 koşma scrool fellow pet stoneler bunun gibi şeyler falan alınsın.
kervan sisteminide hareketlendirirsen güzel bişeyler sunarsın ortaya bence.​

eventlerde str int 10 zerk scrool düşük özellik basılan avatarlar 3 günlük pet falan verilebilir.
battle arenada ise coin sistemi devam ettir fakat x2 fazla coin gelsin
petteki ve karakterdeki tüm inventar slotlarını aç elixir luck stack 100 yap stonelerde dahil.
105+ canavarlardan coin düşsün o coinlere özel bi npc yaptır hotandan alışveriş yapılsın 2x luck powder %150 koşma scrool fellow pet stoneler bunun gibi şeyler falan alınsın.
kervan sisteminide hareketlendirirsen güzel bişeyler sunarsın ortaya bence.​
güzel kaç cap 110 mu istiyorsunuz

bu arada bana yardım edicek kişi varsa ulaşssın ekleme v.b konusunda sunucuyu vericem ayarlamaları yapar benim fazla vaktim yok :)

90 cap ch silk satışlı emek server diye adlandırılan bir server olursa ben ve ekibim geliriz. öyle coin moin olmayacak normal oyun olucak ?

Şimdi soruyorsun fakat insanları memnun etmek çok zor herkesin farklı istekleri var, hoşuna gitmeyen en ufak olayda bırakıyorlar. Geçebileceği milyon tane server var, nereye baksan xsro,dsro,asro... Bence zamanını boşuna harcamayacak bir şekilde değerlendir.

Şimdi soruyorsun fakat insanları memnun etmek çok zor herkesin farklı istekleri var, hoşuna gitmeyen en ufak olayda bırakıyorlar. Geçebileceği milyon tane server var, nereye baksan xsro,dsro,asro... Bence zamanını boşuna harcamayacak bir şekilde değerlendir.
Ben açarım oynayan olursa olur olmassa kalır öyle hocam :)

90 cap chn 30 x rateli server ? nasıl gider gayet tadında olabilir yok coinmiş filanda olmasın

Geri