• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Açabilirim Elimde Sunucu Var

hocam ne kadar mantıklıdır bilemem ama aklıma şöyle bir şey var örneğin 110cap server açacaksın egy itemleri npcden gold ile alınacak ama gold rate düşük olacak job rate ise yüksek egy itemi sun som vs almak isteyenleri kervan çekmeye zorlayacak bir şekilde diyebilirim job üzerine kurulu bir sro daha zevkli en azından şuanki bir çok serverden daha zevkli ve eğlenceli olur diye düşünüyorum.

aklımdakini anlaşılabilir bir şekilde söylebildimmi bilmiyorum ama fikrimi söyleyeyim dedim :rbk:

hocam ne kadar mantıklıdır bilemem ama aklıma şöyle bir şey var örneğin 110cap server açacaksın egy itemleri npcden gold ile alınacak ama gold rate düşük olacak job rate ise yüksek egy itemi sun som vs almak isteyenleri kervan çekmeye zorlayacak bir şekilde diyebilirim job üzerine kurulu bir sro daha zevkli en azından şuanki bir çok serverden daha zevkli ve eğlenceli olur diye düşünüyorum.

aklımdakini anlaşılabilir bir şekilde söylebildimmi bilmiyorum ama fikrimi söyleyeyim dedim :rbk:
Çok 110 var hocam açık olan serverim var şuan 110 20 kişi var :) :D

Samet 90 cap ch en iyisi bence dediğin gibi 110 avrupa tarzı çok oyun var.Şuan açıkcaksan milletin fazla vakti olmadığı için diğer zamanlara göre rateler biraz daha yüksek olabilir onun dışında set yapılırken bir takım kolaylıklar sağlanabilir.

sadace ch olan 110 cap bir sw hoş ola bilir gold ratesi düşük olsun kervan çekerek para kasma durumu olsun ancak. bir yada iki görevli olsun oyunda en fazla iki çar açma hakkımız olsun. aynı ip den 3 yada daha fazla çar açanların oyunda hesapları süreli banlansın. egy itemler için mesela kervan çekme sayısına göre getire bilir mesela gidip serenes kesme yolu olduğu gibi atıyorum 100 tane kervan çeken ekibe bir tane o kartlardan düşsün egy item toplana bilmesi için

Samet 90 cap ch en iyisi bence dediğin gibi 110 avrupa tarzı çok oyun var.Şuan açıkcaksan milletin fazla vakti olmadığı için diğer zamanlara göre rateler biraz daha yüksek olabilir onun dışında set yapılırken bir takım kolaylıklar sağlanabilir.
şimdi problem olan loading resimleri ve rateler :D direk yarın açarım test yapıp :)

----

rateler nasıl olucak?

Son düzenleme:
Ecsro aynı özelliklerinde açılabilir.
110cap alternatif çok .

bence şu alttaki tarz özellik yap sw'yi
Exp Rate : 20x
Party Exp Rate : 25x
SP Rate : 20x
Drop Rate : 5x
SoX Rate : 2x
Gold Drop Rate : 5x
Berserk Rate : 2x
Level Sınırı : 90
Skill Sınırı : 90
Silah Sınırı : 9th Degree
Zırh & Elbise Sınırı : 9th Degree
Irk : Chinesse ve Europe
Otomatik Pot : Var
7211.png

# Oyun Hakkında Ek Bilgiler #
Fortress WAR : Açık (Sadece Hotan)
Magic Pop Sistemi : Deaktif
Akademi Sistemi : Aktif
Event Arena : Mevcut
PVP Arena : Mevcut
Bot : Serbest
Guild İcon : Aktif
Coin Sistemi : Deaktif
Titan Unique : Aktif
Guild Cezası : 1 gün
ek olarak
çöpleri kapatırsın.pot vigor pill stacklarını 250 yaparsın arrow boltları 1000 yaparsın.
eventlerde str int 10 zerk scrool hp mp 1000 -1500 scrool düşük özellik basılan avatarlar 3 günlük pet falan verilebilir.
battle arenada ise coin sistemi devam ettir fakat x2 fazla coin gelsin(battle arenacoinleriyle alışveriş yapılan özel bi npc yaptır hotandan alışveriş yapılsın 2x luck powder %150 koşma scrool fellow pet stoneler bi kaç parça silk item bunun gibi şeyler falan alınsın.
petteki ve karakterdeki tüm inventar slotlarını aç elixir luck stack 100 yap stonelerde dahil.
ayrıca roc odasına roc ayarla 90 lvllerin kesebileceği şekilde olsun ondanda sadece 10D Sun yada Moon silah düşsün ratesini çok düşük tutmalısın bence.
bunlar sadece öneri sana yardımcı olma açısından umarım güzel bi sw yaparsın

kervan sisteminide hareketlendirirsen güzel bişeyler sunarsın ortaya bence.​

----------

ayrıca 110 lvl açacaksanda coinlerle egpy itemler npcden alınacaksa o coinler canavarlardan düşmemeli bence battle arena'dan düşmeli düşen coin ratesini arttırırsın yada itemlerin ratesini düşürürsün senin bileceğin iş :) ama bence 80 - 90 - 100 cap :)

Bence öyle bi sw aç ki 1 Ay sonra millet itemleri yapıp çıkıp gitmesin ve servera adamdan ziyade guild çekmeye bak guild rekabeti olan hiç bir oyun batmaz bana göre. Bide sadece tek bir kale olsun rekabet açısından her haftanın galibine ödüller verilsin falan filan :D Bide mesela daha önce oyuna başlayan playerlarla sonradan başlayanlar arasında fazla fark olmamalı sun dropu komple kaldır bence alchemyde 1x olsun tamamdır capıda 90 yaptınmı oh mis :D :D

Bence öyle bi sw aç ki 1 Ay sonra millet itemleri yapıp çıkıp gitmesin ve servera adamdan ziyade guild çekmeye bak guild rekabeti olan hiç bir oyun batmaz bana göre. Bide sadece tek bir kale olsun rekabet açısından her haftanın galibine ödüller verilsin falan filan :D Bide mesela daha önce oyuna başlayan playerlarla sonradan başlayanlar arasında fazla fark olmamalı sun dropu komple kaldır bence alchemyde 1x olsun tamamdır capıda 90 yaptınmı oh mis :D :D
alchemy drop 1x olucakta zaten sun drop durmalı bence :) eventlerde ödül verilicek zaten

bence eternity gibi 90cap chn&eu karışk olsun sundrop olmazsa yeni baslayanlar
uzulmez .d

sun moon çok zor çıkartılsın millet 1 haftaya 1 aya sun set dizmeyecek şekilde.

Şunları söyleyeyim ne yaparsan yap insanlara yaranamazsın 80 cap yaparsan oynarlar 1 aya kalmaz sıkılırlar 90cap yaparsın yine olmaz, chn yapsan eu sevenler gelmez 120 cap yapsan millet 110 cap ister serveri 110cap e çevirirsin isyan ederler. 130cap bağdat açarsın oyunu maaf ettin diyip küfür sayarlar, örnekler arttırılabilir :) Ama bana kalsa CH-EU olan 120cap isronun aynısı olsun fakat + basmak silkle değilde ücretsiz olsun veya çok çok ucuza silkle alınsın.

Bence gayet iyi 90 ortası yani 120 v.b çok var :) silk ucuz olucak exp rateler düşükten biraz fazla olur sun v.b olayları isterseniz düşük yaparım

Bence gayet iyi 90 ortası yani 120 v.b çok var :) silk ucuz olucak exp rateler düşükten biraz fazla olur sun v.b olayları isterseniz düşük yaparım
Çok uzun süredir bu Private Olaylarının içindeyim Sana birkaç tavsiyem olucak tabiki karar senin 90 Cap Ch Güzel bir server yaratman mümkün ancak şu şekilde olabilir

Sadece SOM item drop olmalı onuda ne düşük ne yüksek yapmalısın Düşük Olması Som u bir işe yaramaz yapar cünkü immosuz düşen somlar +5 ken +7 item kadar değer verir sadece Cok yüksek olursada ortalık Som +12 dolar ADV olmamalı gerekirse Elementler npc de satılmalı

Exp Sp rate ne cok düşük ne cok yüksek olmalı Oyun Zevk vermeli 90 a kasmak örneğin 3-4 gün almalı benim fikrim Academy olmamalı
Oyunu Joba Yöneltmek 90 Capde hiç zor olmıyacak cünkü insanlar 89-90 chest legs cıkarmak için trade yapmak zorunda :)

Oyunda Tek kale olmalı diye düşünüyorum bu hotan yada jangan kararınız Ancak 3 şehrinde gelirleri bu kaleye bağlanmalı yani Kale Ciddi bi mesele olmalı..

Unique Cıkıs saatleri ne cok geç ne cok erken olmalı kimi server yarım saatte bir atıyor bu cok sacma Bunada bi ayar cekmelisiniz

Exchange Bug a bi cözüm getirilmeli mesela 30sn Aralıklı atılabilmeli sadece Snow Shield'e birde İnt sınırlaması getirirsin SERVER tadından yenmez ;)

Tabi kendince servera özel bikaç aktivite bulmalısın

En Önemlisi Elixir Stack leri Düşük olmalı sakın 50 100 tane yada 1000 taneden olusan elixir Stack yapma Bu Şu demek olur 1 hafta içinde serverda en az 20 tane +10 olur :) yani ya elixir Drop unu düşür yada Stack olarak elixiri koyacak yer olmamalı ki Oyunun Zevki cıkmalı biraz

Ben Bu şekilde bi serverda oynamak isterim tabi Yeni SRO cular alışmış Herşeyin kolayına 10 tane char bota salıp kral olmaya calısıyorlar :)

Son düzenleme:
bence şu alttaki tarz özellik yap sw'yi
Exp Rate : 20x
Party Exp Rate : 25x
SP Rate : 20x
Drop Rate : 5x
SoX Rate : 2x
Gold Drop Rate : 5x
Berserk Rate : 2x
Level Sınırı : 90
Skill Sınırı : 90
Silah Sınırı : 9th Degree
Zırh & Elbise Sınırı : 9th Degree
Irk : Chinesse ve Europe
Otomatik Pot : Var
7211.png

# Oyun Hakkında Ek Bilgiler #
Fortress WAR : Açık (Sadece Hotan)
Magic Pop Sistemi : Deaktif
Akademi Sistemi : Aktif
Event Arena : Mevcut
PVP Arena : Mevcut
Bot : Serbest
Guild İcon : Aktif
Coin Sistemi : Deaktif
Titan Unique : Aktif
Guild Cezası : 1 gün
ek olarak
çöpleri kapatırsın.pot vigor pill stacklarını 250 yaparsın arrow boltları 1000 yaparsın.
eventlerde str int 10 zerk scrool hp mp 1000 -1500 scrool düşük özellik basılan avatarlar 3 günlük pet falan verilebilir.
battle arenada ise coin sistemi devam ettir fakat x2 fazla coin gelsin(battle arenacoinleriyle alışveriş yapılan özel bi npc yaptır hotandan alışveriş yapılsın 2x luck powder %150 koşma scrool fellow pet stoneler bi kaç parça silk item bunun gibi şeyler falan alınsın.
petteki ve karakterdeki tüm inventar slotlarını aç elixir luck stack 100 yap stonelerde dahil.
ayrıca roc odasına roc ayarla 90 lvllerin kesebileceği şekilde olsun ondanda sadece 10D Sun yada Moon silah düşsün ratesini çok düşük tutmalısın bence.
bunlar sadece öneri sana yardımcı olma açısından umarım güzel bi sw yaparsın

kervan sisteminide hareketlendirirsen güzel bişeyler sunarsın ortaya bence.​

----------

ayrıca 110 lvl açacaksanda coinlerle egpy itemler npcden alınacaksa o coinler canavarlardan düşmemeli bence battle arena'dan düşmeli düşen coin ratesini arttırırsın yada itemlerin ratesini düşürürsün senin bileceğin iş :) ama bence 80 - 90 - 100 cap :)
rateler dedigin gibi yaptım :)

jangan cave kapalı olsun iyi olur bence roc mountain açık kalsa iyi
arena coinleri para karşılıgı alınma diye ekliyeyim mi daha iyi olurdu?

başlangıç itemleri nasıl olucak arkadaşlar?

Son düzenleme:
Geri