• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgili Günlüğüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TRANCER
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sevgili Günlüğüm ... 18 Haziran 2010(Cuma)

Bu gün liseyi bitirmiş bulunuyorum. Fakat öğretmenlerimden ayrılacağım için çok üzgünüm onlarla tam dört senem geçti. Yapıcak bir şey yok. Neyse bu sene üniversite hayalimi yapamadım ama seneye çok çalışarak milyonları deviricem vede hayalimdeki olan Gazi Üniversitesine gidicem. Bu günlük bu kadar. :)

Sevgili Günlüğüm canım benim :D

Bugün karne aldık. Eskisi kadar heyecanlı değiliz. Artık notlarımızı internet ortamından görebiliyoruz. Neyse geçelim bunları. :D . Karneyi alıp eve geldim maç varmış biraz maç izledim . ( Almanya - Sırbistan maçı ) Sonra Silkroadmaxa girdim bi kaç konulara göz attım ve şuan günlük seni yazıyorum :D

Evet günlük senin günün nasıl geçti senden bahsedelim biraz :D

18.06.2010

sevgili günlük bugün çok rutubetli geciyor.kız arkadasım aksam beraber alışveriş yapmak için beni çagırdı,biliyorsunki sevgili günlük deneyimlerimizden bir kızla asla we asla alışverişe gitmemek ilişkinin selameti için cok önemlidir,onun için kız arkadaşımı ekmek için yalan arıyorum.

zaten bu gün karne alan yigenlerim bize geliyor.kalabalıktan bunaldım? küçük yigenim karnesinn karşılıgında benim verdigim 50 lirayı begenmedi we benden ferrari araba istedi ne yapıcagımı bilemez durumdayım :) bundan ne sonuc cıkardım demekki parada artık kimseyi mutlu etmiyor ;)

sevgili günlük neden bana bir cevap vermiyorsun senin .... :haha

18,06,2010

[HATA]18 Haziran 2010

Sevgili Günlük

Bugn herkes gibi karne aldım.okul bitti yuppi dior bir yandanda üzülüorum arkadaşlarımdan dolayı bu aksam saat 7 gibi yolda olucam memlekete kacar olucam :D bekle beni tatil[/HATA]

Bugün Okulun Son günüydü hayatımda yeni bir yer açılıyor biliyorumartık çoğumuz unutucaz birbirimize........
Herkes Aynı hayatta ama belki görüşürüz. :)
Ve En güzel yıllarım bitti artık biliyorum xD
Elveda 8/D .........

18 Haziran 2010

Sevgili Günlük...
Bugun okullar kapandı ve 3 aylık kısa bir tatile girdik. Herkez gibi bende çook sevinçliyim.. Havalar çok sıcak bunaldım artık tatilde ilk işim yüzmeye gidicem.. :D

SA Günlük :D

Naber lan :D

Neyse işte okula falan gittim bugün öyle işte karne aldık diploma yoktu biraz telaşlandım sonra verceklerdir dedim koşa koşa eve geldim baktım çara girmiş çok sevindim.öle işte hala oyundayız sen napıyon :D

Sevgili günlük;
Bu gün sokakta gene onu gördüm,karne fln umurumda değildi.Tekrar onu görebilmek için okula 2. karnemi almaya bile gidebilirdim.Ama yapmadım o itiraftan sonra bana biz arkadaşız demesi hala kafamı bozuyor kötü bir alışkanlık edindim sayesinde!Ne mi aşk.Ama bu kötü alışkanlık için ona o kadar minnettarımki günlük...Bide şuna şaşırıyorum neden beni terk etti diye sordugumda bir cevap bulabiliyorum!İnan günlük bir şans daha verse onu aldatmak gibi saçmalığı asla yapmam..Asla ve asla gerekirse gözümü eline verir al istediğin terafa baktır sadece seni görsün gözlerim derim...Herşey bitince daha iyi farkına varıyorsun kimsenin *ötünü kaldırmıyacaksın...

bak ben burdan bunu anladım :D

onu aldatmışsın sonra ona itiraf etmişsin kızın cevabı şu olmuş : ARKADAŞIZ :D:D:D

Sevgili Günlük;

Her yıl olduğu gibi yine karnemi aldım. Unutulmaz bi sene yaşamıştım.Acısıyla, tatlısıyla geçirdiğim unutulmaz bi sene.. Şimdi biraz olsun içimde hüzün var, 3 ay boyunca arkadaşlarımdan uzak kalacağım ve onları göremeyeceğim. Ama bir yandan da seviniyorum :) Okul başladığından beri derslerden rahat yüzü görememiştim. Sürekli sıkı bir ders programım vardı ve bunu bittiğine hala inanamıyorum :D Umarım seneye daha güzel bi arkadaş ortamıyla karşılaşırım :)

Bu arada, nörüyon günlük ? :D

S.a günlük ha evet bende iyiyim sağol ya.
Neyse bugün klasik okul günlerimdeki gibi sabah erken kalktım.Mal gibi okula gittim,arkadaşlardan kimse de yoktu zaten hepsi geç geldi hıyar ağaları.Tabii biz erken gittik,sınıflardaki sıraları falan taşıdık biz derken ben ve diğer sınıflardan elemanlar.Tabii haliyle kolumun hali kalmadı.Sonra karneyi almaya sınıfa girdik herkes benim teşekkür aldığımı söylüyordu.Millet benim teşekkür aldığımı duyunca kendileri almış seviniyordu.Çünkü kendileri alamıyordu,bense ulan yine teşekkür bi sene de farklı birşey alayım be abi diye üzülüyordum.Sonra çıktık okuldan,ev uzak diye bisikletle gidiyorum,kilitlemiştim.Kilit bozuldu,ben kilidi kırmaya çalışırken millet bana bakıyordu.Ulan napmaya çalışıyor bu salak diye,nihayetinde kilidi kırdım.Bir arkadaşım var o da bisikletle geliyor,beni son yarışımızda geçmişti gel senle sağlık ocağına kadar yarış yapalım dedi evi sağlık ocağının oradaya ondan benim yolumda oradan geçiyor okulla arası 2 km yarış yaptık son metreler de atak yapıp geçtim.Artist artist hareket yaptıktan sonra vedalaştık.Sonra eve geldim,cumaya gittim.Geri geldim,markete gittim,eve geldim,maç vardı sıktı,basketbol oynadım.Tekrar eve geldim.Feysbuka girdim,silkroad max a girdim.O da sıktı yine dışarı çıktım,arkilerle toplandık,konuştuk falan filan eve geldim ve şu an bunu yazıyorum.
Sana da iyi akşamlar günlük :D

Günlük,
buraya sırlarımı fln yazardım da şimdi millet girip okur sonra al başına belayı..O yüzden şimdi sana saçma şeylerden söz edeceğim..
Bugün karne günüydü(müş)haberim yoktu sabah annem karne günü kalk da okula git karneni al gel dedi...Kafama dank etti hemen giyindim bişeyler çıktım..Okula gittim sınıfın yarısı yok..Diğer yarısının yarısı kendi halinde bişeyler yapıyo..Bende ark.larla gezmeye çıktm..Karne öğleden sonra verildi...Teşekkür belgesi+başarı belgesi almışım bunlar sıkıcı di mi..Rutine bindi bende artık sınavlarda rutine biner geçerim napıyım...Çarı bota bırakmıştım bi geldim eve kardeşim gişini çekmiş pc'nin onu azarladım fln öyle geçti bugün...Telefonumda 3.30 krş kalmış iyi mi?Eeee bugün böyle geçti....Senin nasıldı diye sormicam çünkü çok sıkıcı bişey.Umrumda da değil..O yüzden günlüklerim aylık olcak her ay bi kere yazcam...By çüss sayanora mraba hi by..

Günlük....

Bugün lise bitti... artık mezunuz... sağolsun bir hoca 1. dönem 0 olanları 3yaptı benim notum 1 idi 2 yapmadı not ortalamam 4.21 taktirden oldum neyse problem değil.. zszc de 63lv oldum.. ghost spearın yeni skilli açıldı bot yasak elle kasıyorum bukadar.
Artiz

Sevgili günlük;
Yine bir pazar günü ve yine geç başladım güne.Bugünün gecesinde Okan Bayülgen'i izlemiştim,Okan Bayülgen yine hakkını vermişti programın ama bugün 11.30'da kalktım.Kahvaltım yine önüme konmuştu çok şükür.Mahallemde sevilmeyen birisi olarak yine her pazar günü gibi sabah koşumu yapacaktım ama dışarı çıktığımda saat 13.15 ti ve hava acayip sıcaktı,sonucunda vazgeçtim.Cuma günkü gibi şeyler yazamayağım sana çünkü bugün hiçbirşey yapmadım desem yeridir.

[IKAZ]Sevgili günlük.
Yarın ailemle buluşuyorum. . Disiplin ve baskıcı tavırları olan devrecilik yapılan bir okuldan kurtuluyorum.Onun sevinci bir yandan Polis meslek yüksek okulundan mezun olmak gurur verici. Dünkü olayda tatlıya bağlandı mutlu mesut ayrılcam okuldan.Memleketimi çok özledim 3 ay 12 gündür görmüyorum burnumda tütüyor. Okulda çok kral dostlar edindim. Ama bu gun hayatımda kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi başkasına yaptım. Bu devreciliği çıkaranlar Allah belasını versin. Yapmasan bir sorun yapsan bir sorun ikilemde kaldım.Olsun okuldan ayrılırken gönlünü alıcaz çocuğun bir şekilde.Yarın bu satırlarımı evde yazıyor olucam. görüşmek üzere günlük :)VATAN 52 MEKAN 16. [/IKAZ]

sevgili günlük:hihi:
bugun 'At kafası yedim '

Sevgili Dünlük,
Sana dünlük diyorum çünkü sana dün başıma gelmiş bi olay anlataccağım..Dikkatle dinle:
Dün akşama kadar uyudum..Evet başıma bu geldi..

Sevgili günlük büt sınavlarına kaldım ve yurttayım ama sınavlara hala çalışmıyorum, 1 gün sonra sınavım var ve ben rahat rahat internette dolaşıp hala oyun oynayabiliyorum. He bu arada 4 gün sonra evime geri dönücem, evimde çıplak ayakla gezmeyi özledim valla ya :D
Gidince 2.5 litrelik bi kolayı tek bitiricem :D

Bugün 89 Lv. bow karakterimi sattım 60 lira kaldı, xBow karakterimide sattıktan sonra kendime bitane Warrior karakter alıcam bulursam tabi :) Öyle bi warriorla oynayasım varki sorma gitsin :D

Herneyse canım yaa, ben biraz oyna dönücem yarın görüşürz :D

Geri