• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgili Günlüğüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TRANCER
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
22 Hazıran Salı 2010 01:15
Sevgili günlük bugün sürekli Zszc kastım bi ara sokağa çıkıp maç yaptık.Yarın sınav seçimi var sorumluluk sınavı 1tane ders versem geçiyorum inş. geçerim :S İnş Lise2 ye geçicem I Love Silkroadmax.Bi gün olurda bu siteden haksızlık olarak banlanırsam işim nete giremem bidaha tek zaman geçirdiğim yer burası :):) şuan Şarkı dinliyorum yabancı müzeik süper yihuu :D:D.Al kırdın kırdın Hadi iyi geceler günlük.

22 haziran 2010 sabah 5:30
Sevgili Günlük Uzun zamandır yatagımda uyumadıgım için yer problemi yaşadım uyuyamadım sabaha kadar boş boş pc de takıldım evdeki yaşantımdan dolayı keşke okul tatil olmasa diorm.d

22 Haziran 2010 12.45

Sevgili günlüğün akşam parka arkadaşla oturuken arkamızda ailesiyle oturan taşımsı kızlar vardı.Ardından dönüp dolaşıp önümüzdeki masaya oturdular.30 Dakka boyunca kesiştik.Ardından parkın karanlık pek insan gelmyen bölümüne gittik belki gelirler diye.Yanımıza 2 tane daha arkadaş geldi.Sonra kızlar bunu görünce ailesinin yanına gititler ama hala kesiştik.Ardından çocukları görünce vazgeçtiler ve o sonradan gelen çocuklara içimden çok küfür ettim. :D

Sevgili Günlük dün arkadaşlarla maç yaptik ve evlere dağilmak için yol almiştik tam o sirada arkadaş bir futbol topu buldu almiş yanina geliyordu tam evlere giderken topun sahibi geldi ve topumu çaldiniz diye bizi polise şikayet etti ve dava açilacak.halbuki adam geldiğinde abi al topu bulduk seninse al dedik adam dinlemiyor bizi :D adama ne kadar topu bulduk dememize rağmen hırzsızlığa teşebbüsden dava açti :D hepinizi davama beklerim :D güzelim türkiyemde normal bi insan yokmu yaw !!!! :D

22 Haziran Salı

Sevgili günlük , bugün çocukluk arkadaşım Antalya'ya taşınıyor . Biliyorum büyüyoruz ve artık herkez bir köşeye gidicek ama bu ayrılıklar zor geliyor ve ben kendimi büyük saymak istemiyorum . Eskisi gibi sokağın girişindeki taşın üstüne oturarak taşsal kızlara bömböm bakmak , sonra aklımızdan tüm kamasutra hareketleri geçirip birbirimize bakarak kahkaha atmak istiyorum . Sınavı kazanıp bende burdan gidince artık üç silahşörler diye birşey kalmayacak . Gemlik'in küçücük sahilinde 20 defa gitgel yapıp , silkroaddan , hayattan ve felsefe ile örgülü saçma muhabbetimiz olmayacak . Bende tatilde Antalya'ya gidicem ama hiç bir şey eskisi gibi olmayacak . Kafeye gidip 8v8 Cs maçı yapamayacağız . Artık C4 ile ölenlerin kafasına vuramayacağız . Bir dandik kolanın dibini asla 5 kişi bekleyemeyecek . Birine birşey olsunda o eski mahalle gülüşümüz hep eksik kalacak .

Sevgili günlüğüm 22 hazıran salı gecesi Çarşambaya girdikte neyse
Bugün yine maç yaptık artık bıktım yine yenildik :S Sonra Evde Zszc kasıyorum yine :D 67Lv oldum musti guildi kasmada beni geçti serverin kingi olmak istiyoz inş oluruz :D bugün 61den 67 oldum yine az kasıldım maça gittim o yüzden ellede kasılmıyo yahu :):)Neyse Silkroadmaxda gezdim I love you silkroadmax Facede takıldım komik video izledim az tmm yeter günlük hadi BB afk.

sevgili günlük

saat sabaha karşı 04:43 yine ben ayaktayım dün gibi yine uyku tutmadı cs oynuorm msnde herkeze laf atıorm can sıkıntısından herşeyi yapıorm ^^ günlük bana konuşcak bi kız bul sevgilim her zmnki gibi uyuya kalıyor onu sövmekten canım sıkıldı artk xd

23 Haziran 2010

Sevgili günlıü , bugün saat 10 da kalktım , kahvaltı yapıp LYS 4 - Edebiyata hazırlık olması için kısa kısa edebiyat notlarıma baktım , NBA 2oo8 oynadım ve zor durumdayım . Ürolojik bölgem çıldırmış durumda , onu sakinleştirmeye çalışıyorum , durmayacak gibi olursa ateşe körükle gidicem gibi :D neyse amacını aştı bb :P

24 haziran perşembe

lan günlük artk sana sevgili demicem sıkıldm .d hergün böyle oluo uyuyamıorm cs cs die delircem artk .d yine günüm pc de geçti bi b*k ypmadım tatilden sıkılmaya bşladm .s

Selam günlük,3-4 gündür görüşmüyoruz.
Evet günlük görüşmediğimiz 3-4 içinde ilçemizde yapılacak koşulara hazırlanmaya başladım.Ama kışın kilo aldığım için biraz yavaşlamışım.Bu yüzdendirki dün akşamki antremanda hafif bir sakatlık geçirdim.Neyse tabii 3-4 gündür sadece koşmakla kalmayıp işte arıyorum.Ama bütün yerleri kaptıklar için iş bulamadım.Sanayiye gitmek istemiyorum ama artık son çarem galiba,olmadı Antalya'ya gidicem.

24 Haziran Perşembe

Sa Günlük

Nörüyon hacı

Bir titreşim gönderdiniz.

Alooooooooooooooo

Cevap versene aloooooooooooooooooo

Yav cevap versene

Senin gibi günlüğün ..................................

Bozuk bu çalışmıyo cevap vermiyo

:haha

24 Haziran Perşembe
Sevgili günlük bugün zszc kasarken arkadaşa bi gevur bot videoya kaydediyom dedi.Demesiyle arkadaşın Zerkle adama pk olması bir oldu zuhahahahahaa adamın hevesi kursağında kaldı :D:D:D:D Hadi ßß günlük afk :P:P:P :D:D:D

25 Haziran Cuma

Bugün Cuma'ya Gittim. 7Saat Oyunu deneme sonucu almış fakat girdiğim gibi dc yedim nete az saymadım.Yeniden denemeye başladım 4 saat oldu.

İyi akşamlar.. :D

Sevgili Günlük;

Hala sana neden ''Sevgili'' dediğimi bilmiyorum ama adet heralde. Neyse...

Bugün birşey olmadı işte her zamanki gibi. Eeee sen ne yaptın bu gün. Fazla sıkmadı biyoloji kitabım inşallah seni. Aslında uyarıp çıktım fazla yüklenme diye ama...

Bidahakine seni dergilerin yanına koyarım gözün gönlün açılır...

Lan Günlüğüm .p

günüm güzeldi yine öglen 1 de uyandım pc bşnda zmanımı geçirdim akşam biraz arkın yanına gittm takldk evde birkaç küçük tadilatları yptm gece sevgilimle çok güzel konuşurken bi mallık yptım kalbini kırdım galiba msnden cvp vermedn çknca çk merak ettim ev telinden cebini aradm şansıma annesi çktı :) normal konuşup teli kapattım şu an aklm sevgilimde koca bir aptalım ben :cry::cry::cry::agla:agla

26 Haziran 2010
Selam Kanka ,

Bugün yeni bi bilgisayar toplattırdım.. Kısaca hayran kaldım =) Şuan o bilgisayarla sana yazıyorum.. Şimdilik bu kadar.. Yeni PC de keşfedilecek çok şey var.. Hadi Allah Ismarladık =)..

Geri