• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgili Günlüğüm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TRANCER
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Selam günlük naber

Hiç hal hatır sormuyon birazda biz anlatalım demiyon. Efkarlıyım günlük, beaeak yine hatırladım. Ne mi oldu? Bu sabah mutfağa girdim gözlerim kapalı, bi soda alacaktım kendime. Babam annemle tartışıyor yine. gözüm şiş, kapıdan çıkarken arkamdan sürekli mastürbasyon yapıyon diye bi ses geldi. oha. doğrumu duydum diye arkamı döndüm bana bakıyo. Bakıştık öyle, ne bakıyon dedi.

Bi yerde hata mı yaptım acaba. Böyle bitmesin lan... Nasıl söyledin bunu gül gibi oğluna baba. İleride öğrenirsin diyişini dün gibi hatırlıyorum ama ben. Bazı şeyleri öğrenmeye hazır değilim heralde, biliyorumda duymaya hazır değilim lan

Sevgili günlük
Daha yanından ayrılalı yarım saat oldu ama deliler gibi özledim.(senin değil başkasının yanından yanlış anlama :D )

Öncelikle merhabalar,

Görüyorum ki herkes benimde halimi ve hatrimi soruyor.Arkadaşlar, teşekkür ederim, bende iyiyim.Ama gördüğüm kadarı ile arkamdan konuşanlar dahi var.Ben ne yapayım yahu? Herkese yetişmem mümkün değil ki.Madem benimde yazmamı istiyorsunuz, böyruuun.

Geçen kurstayım... Kpss kursu... İllet sınav... Türkçe dersi vardı(hoca benden daha az biliyo, öhööm neyse). Fazla uzatmayalım...

Arada yine uğrarım, iyi günler.

Geri