• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Avatar Dress Edit (Dress'ini Değiştir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZDMR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oh güncellenmiş teşekkürler. :) Arap dressini sparta ile değiştirdim süper oldu bide benden örnek :)

yapamıyorum off ya o programlar bende yokki burdada yok pf biri bana yapabilirmi bende male sadece üst soytarı kıyafeti var sparta ya çevirmek istiyorum help

Ben yardımcı olayım :) Sen bana senin dresinin ve istediğin dressin kodlarını ver, şapka filan :)

White Arabian-Skeleton King-White Knight Dresslerim var.
Flexible yardım edebilir misin?
Samurai Dress'ine çevirmek istiyorm.

angel wingi black winge çeviriyorum ama kanatlar hala beyaz :D çok saçma bir görüntü çıkıyor :D

sen kodunu ver ben anımasyonunu ayarlarım

----------

Bütün dress kodları doğru ve çalışıyor.Malesef hazır olarak veremeyeceğim yapıp ta çok yoğunum.Konuya bakarak dikkatlice yaparsanız bütün dressler olur.

Şu kanatlı dresslerde kanatlar gelmiyor ve gelemez.Bunu önceden de söylemiştik.

Ayrıca iskelete dönüşen dress'de dönüşmez çünkü bunlar dresslere ait animasyon gibi şeylerdir,malesef degiştiremiyoruz.

Yeni dress kodları da konuya en yakın zamanda eklenecektir.
ıskelete donusen kıyafet neyse kodunu verın ben degıstırım anımasyonunu en azında bıraz denım

Son düzenleme:
Yeni çıkan dreesleride eklersenız cok memnun olurum. Özellikle son çıkan arabian dreesi. :)

acil cvp

------

ya biri bana yapabilrmi ???Sw poseidon Hallowen Drees(F)

Son düzenleme:
Ben yaptım. Tuxedo u Captain dresse çevirdm:D harika bişe bu.Her hafta değiştircem Dress kafama göre.
Değişklik sadece sizin pc nizde gözüküyor. başka oyuncular sizi Eski dress ile görüyor.

LÜTFEN BİRİ GLACİAL(WİNTER KNİGHT) Kodunu versinn ????

Geri