• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Avatar Dress Edit (Dress'ini Değiştir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZDMR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
HolyKnight Dress'ine sahibim ama itemdata_25000 txt'inin içinde kod'u bulunmuyor. Ne yapabilirim? Kod'u bu olarak vermişsiniz ancak içinde bulunmuyor. Bu dress'ten kurtarin beni:)

Kod :

item\Avatar\avatar_m_holyknight_hat.bsr
item\Avatar\avatar_m_holyknight_dress.bsr

Ben yaptım çok güzel oluyor yeni gelen ve gelicek olan avatarların kodlarını bekliorum şimdiden sabırsızım :D
İşte ss ler
sro2009073123324254.jpg
sro2009073109452212.jpg

:'(nese saol güzel paylaşım ama kanatlar uçmuo bu çözülürse güzel olcak

Angel Wing'in, Devil Wing'in ve Devil Spirit'in kendine has efektleri var. Örneğin Wedding Dress'i Angel Wing ile Değiştirdiğinde Uçmaz. Çünkü Wedding Dress'de O Özellik Yok. Veya Angel Wing'i Holy Knight'la Değiştir. Normalde Holy Knight Dress ile Uçamazsınız Ama Aslen Angel Wing'iniz Olduğundan Direk Olarak O Özelliğe Sahipsiniz Bu Yüzden Holy Knight Dress ile Uçabilirsiniz. Umarım Açıklayıcı Olmuştur...

Dediklerinizi adım adım izledim fakat olmadı.
Belki ben bir yerde yanlış yapmışımdır diye izlediğim adımları size teker teker resimli bir şekilde açıklamak istiyorum.
Öncelikle bendeki dress "White Arabian Dress"

Şimdi başlayalım.
Dediğiniz dosyayı indirdim açtım , ilk olarak ctrl + f ile aratılacak dosya sizinkinde halloween , benim Dress'im ise White Arabian dress.Fakat konu altında bir tek Arabian dress kodu olduğu için onu yazdım ve pirate dress koduyla değiştirdim.

Arabian kodunu arattım ;

Önüme çıkan ilk kodu pirate dress kodu ile değiştirdim ;

Şimdi sıra geldi ; değiştirdiğimiz kod yani pirate dress kodunu aratıp , 2 kere enterlamaya.

Arattım ve iki kere enterladım.Karşıma çıkan kod bu ;

Sonra üstteki pirate kodunu Arabian kodum ile değiştirip not defterini kaydettim ;

Şimdi media pk2'e import ettim.

Ve sonuç ;

İlla ki bir yerde hata yapmışımdır.
Hatanın nerde olduğunu söylerseniz sevinirim.

Şahsen Sonunda Yapmayı becerdim ;)

jtta4z.jpg

Lakin korsana dönüşmediğinden dolayı sıkıldım geri düzelttim :D

Geri