• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Avatar Dress Edit (Dress'ini Değiştir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZDMR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yha senden bişe isticem ben bu wizard kıyafetinin kodunu bulamadım bana not defterine editleyip verebilirmisin ?

ben wizard kıyafetini korsan olarak yapmak istiyorum bana onu ayarlayabilirmisin ?

yha senden bişe isticem ben bu wizard kıyafetinin kodunu bulamadım bana not defterine editleyip verebilirmisin ?

ben wizard kıyafetini korsan olarak yapmak istiyorum bana onu ayarlayabilirmisin ?

Senin Wizard kıyafeti dedigin Halloween dress galiba.Kodlarda var.Konuya bakarak yap lütfen.Aslında yapıp msneden yollardım da bu aralar çok yoğunum.Kusura bakma.

Peki Black Angel Wing Avatarinin Kodunu bulabilir misin ?

harikasın :) denicem sin2108 in konusunda becerememiştim inşallah şimdi beceririm bıktım cadı dressinden ...

kardes su female ninja dress kodlarını werir misn bide birkac eksik dress war onlarıda eklersen cak makbul gecer tesekkurler !!

Bu arada denediklerimde kaptan ve arap female dress 'leri oldu ama arap dress ss cekemedim ornegin;

sro2009070812104058.jpg

kardes senden ozel bir istegim olacak..

Su geceleri iskeletora donusen dresslerin kodunu yada onun oldugu dosyayı istiyorum..
Bide su Fur Suitler calısmıor girince oyundan tak die atıor.. hatalı fur suitler..
Bide son istek su en son gelen Chinesse Opera dress 'lerini bulamadm bi yardımcı olur musn ¿?

kardes su female ninja dress kodlarını werir misn bide birkac eksik dress war onlarıda eklersen cak makbul gecer tesekkurler !!

Bu arada denediklerimde kaptan ve arap female dress 'leri oldu ama arap dress ss cekemedim ornegin;

image

kardes senden ozel bir istegim olacak..

Su geceleri iskeletora donusen dresslerin kodunu yada onun oldugu dosyayı istiyorum..
Bide su Fur Suitler calısmıor girince oyundan tak die atıor.. hatalı fur suitler..
Bide son istek su en son gelen Chinesse Opera dress 'lerini bulamadm bi yardımcı olur musn ¿?

Bütün dress kodları doğru ve çalışıyor.Malesef hazır olarak veremeyeceğim yapıp ta çok yoğunum.Konuya bakarak dikkatlice yaparsanız bütün dressler olur.

Şu kanatlı dresslerde kanatlar gelmiyor ve gelemez.Bunu önceden de söylemiştik.

Ayrıca iskelete dönüşen dress'de dönüşmez çünkü bunlar dresslere ait animasyon gibi şeylerdir,malesef degiştiremiyoruz.

Yeni dress kodları da konuya en yakın zamanda eklenecektir.

Bütün dress kodları doğru ve çalışıyor.Malesef hazır olarak veremeyeceğim yapıp ta çok yoğunum.Konuya bakarak dikkatlice yaparsanız bütün dressler olur.

Şu kanatlı dresslerde kanatlar gelmiyor ve gelemez.Bunu önceden de söylemiştik.

Ayrıca iskelete dönüşen dress'de dönüşmez çünkü bunlar dresslere ait animasyon gibi şeylerdir,malesef degiştiremiyoruz.

Yeni dress kodları da konuya en yakın zamanda eklenecektir.

pky tessekuurler

kardeş black wing in kodlarını bulamadım var mı sende.. bir de aklıma bişi geldi.. şimdi bu hallowende süpürge vardı arkasında acaba bu kanatında öle bi kodu mu var onu bulmam lazım bence öle bişi bakyıyom ama bişi bulamadım yapmaya çalışacam..

kardeş black wing in kodlarını bulamadım var mı sende.. bir de aklıma bişi geldi.. şimdi bu hallowende süpürge vardı arkasında acaba bu kanatında öle bi kodu mu var onu bulmam lazım bence öle bişi bakyıyom ama bişi bulamadım yapmaya çalışacam..

O kanatlar attachment değil :)

Yani o süpürgeler attachment 'dir.Yani dress'in bir parçasıdır.

- Ama bu kanatlar charın bir parçası oluyor dressi giydiginde.

holyknight bulunamadı diyor halloweendede hat bulunamadı diyor senin verdiklerinin aynısını aratıyorm :S cadı setini holyknight setine çevirmek istiyorum ama nafile

holyknight bulunamadı diyor halloweendede hat bulunamadı diyor senin verdiklerinin aynısını aratıyorm :S cadı setini holyknight setine çevirmek istiyorum ama nafile

Açtıgın dosyanın en üstündeki satırın ilk başına tıkla imlec orda olsun ondan sonra Arattır ;)

yaw benm char female,gelinlik wardı,onu şeytan kanadı yaptm da,kanatları cıkmadı :D sadece ön taraf :D

Geri