• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Avatar Dress Edit (Dress'ini Değiştir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZDMR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sağol kardeş ben sen vermeden buldum çok yararlı konu.
Şu kanatlı elbiseler bi düzelse çok süper olacak. :)

Kanatlı elbilseler chara kanadı ekliyor sadece dress cıkarıldıgında gidiyor.

Malesef arkadaşlar kanatlı dressiniz varsa kanadınız gitmiyor degişmiyor.Kanatlı dress olsun diyorsanızda kanat olmuyor.

Kanatlı dressleri yapmak isteyen yapabilir yinede ama kanatları yoksayarak ...

Bugün uptade geldi ya o yüzden olmuyor.Girmiyor oyuna nasıl yapabiliriz

Bugün uptade geldi ya o yüzden olmuyor.Girmiyor oyuna nasıl yapabiliriz

Konuda verdigim dosya değişti yeni update ile gelen dressler dosyanın güncellenmesine neden oldu.

Konudaki dosya güncellenmiştir.Yeni gelen update ile birlikte her türlü dressinizi her türlü dresse çevirmeye devam edebilirsiniz..

Yeni dosya ile birlikte yeni dosyanın virustotal den yapılan virus tarama linki de konuya eklenmiştir.

vala ellerine sağlık bravo kardeşim bende bunu arıyodum sabit olsun lütfen çok yararlı bir konu

Cadı kostumu kıyafetinin kodlarını eklermisinz lütfen

Kardes ben bişe sorcam bizim bu değiştirdiğimiz dressler sadece bizemi değişik görünücek yoksa herkese mi ?

Bu son gelen uptadeden sonra 3 kere aynı şekilde denedim 3 ündede başarısız oldum dediğin şeyide indirdim ordan yaptım olmadı.Uptaden önce her elbiseyi yapmıştım :S

Benim Cadı elbilsemi Melek kanadına dönüştürebilirsen sevinirim yapabilirsen +rep emeğe saygı için Bu ara male char...

Son gelen uptade den sonra yaptığım hiçbir avatar dress olmuyor yardım edebilirmisiniz?

Geri