• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Avatar Dress Edit (Dress'ini Değiştir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZDMR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Son gelen uptade den sonra yaptığım hiçbir avatar dress olmuyor yardım edebilirmisiniz?

Dosya düzenlenmiş güncellenmiş ve konunun download linkleri yenilenmiştir ...

Yeni update ile birlikte çalışmayan dosyanızı silin bu download linklerinden herhangi birini tekrar indirin.

Yha gm avatarını denemedım ama onun kanadı var mı yanı oyuna gırınce kanat ucuyor mu acıL cvp pls:beer

Gm avatarında uçmuyor denedim. Themyth şu kanatlı elbiselerdeki uçma sorununu halledebilcenmi?

Valla kardes doru dion Yha bı cozsen su kanat sorununu cok makbule gecer:D lutfen coz hadı sana guvenıok konu pls sabıtlensın cok emek harcadı arkadas:alkis

Gm avatarında uçmuyor denedim. Themyth şu kanatlı elbiselerdeki uçma sorununu halledebilcenmi?

Arkadaşlar dress parçası degil o kanatlar o yüzden dosyadan değiştirilmiyor.Yani degiştirilecek değeri yok.Kanatsız olanlarla idare edelim.Mecburuz bunu çözümü yok :'(

sro2009062717435988.jpg

Peri Dressim Böyle oLdu xD

DataPk2 Dosyasından anlayan arkadaslar bı baksın cunku bu tur ucma gece donusme fln DataPk2 iLe ılgılı bence anlayanlar bakarlarsa ucma sorununa cozum bulurus:alkis

Hani geceleri iskelete dönüşen avatarı bulamadım ben.Onu ekleyebilirmisiniz buraya eğer bulursanız ?

slm nasıl exsanceden avatarı verir cevap alırsam tşk

Geri