• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Avatar Dress Edit (Dress'ini Değiştir)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZDMR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşım benim bi tane siyah karkallı dress siyah kanatlı bn degiştirmeye kalksam eger olmassa ona bişi olurmu

sen yapamamışsın üstünde sanırsam yanlış bir şekilde import etmişsin.

Ayrıca avatarım gitti diye yakınma sadece orjinal media.pk2 indir kullan.Düzelir.

Yaf ben Dressi Görmek İstiyoRdum :D

Bide Bişi Dicem GM Uniform Bi Klasore AT Oradan İsteyeN İndirse Da iyi olmasmı bence bunları sen klasor yapıcaktın ve yukarıya ismini yazıcaktın öle da iyi Olurdu sanırım böle karıstırıoruz. GM Uniform u bi klasore kendin yapıp download edersen Sevinirim. Tskler

Yaf ben Dressi Görmek İstiyoRdum :D

Bide Bişi Dicem GM Uniform Bi Klasore AT Oradan İsteyeN İndirse Da iyi olmasmı bence bunları sen klasor yapıcaktın ve yukarıya ismini yazıcaktın öle da iyi Olurdu sanırım böle karıstırıoruz. GM Uniform u bi klasore kendin yapıp download edersen Sevinirim. Tskler

Kendim nasıl yapayım ? Kendim yaparsam her dress için ayrı ayrı yapmam gerek bu konuda nasıl yapılacağı anlatıldı gayet ayrıntılı şekilde.

Ayrıca senin dressin fln gitmedi korkma.Orjinal media.pk2 ile değiştirirsen normale dönecektir. ;)

http://i0907.hizliresim.com/2009/7/17/3282.bmp böle deilmi yaa

bence sen içlerinden 1 2 tane GM Dressi Ve Melek Dresini Kendın Klasor donwload halinde yapıp Koyarsan Da GüzeL Olucak :) BileN Tabikide Senin Gösterdin gibi yapabilir.

Bana Melek Dresini Yapıp Msn den Yada Download Yaparsan Sevinirim BEKLİORUM :D Silkroada Girmiom :D

Cin Ve Maleyim :D

http://i0907.hizliresim.com/2009/7/17/3282.bmp böle deilmi yaa

bence sen içlerinden 1 2 tane GM Dressi Ve Melek Dresini Kendın Klasor donwload halinde yapıp Koyarsan Da GüzeL Olucak :) BileN Tabikide Senin Gösterdin gibi yapabilir.

Bana Melek Dresini Yapıp Msn den Yada Download Yaparsan Sevinirim BEKLİORUM :D Silkroada Girmiom :D

Cin Ve Maleyim :D

Bak şimdi sen anlamıyorsun. ;

Mesela :

Arabian Dress'i Halloween'a çevirmek için ayrı işlemler Arabian'ı Fairy Dress'e çevirmek için ayrı işlemler yapmak gerekiyor.Bunların hepsini ayrı ayrı yapmak akıl kârı değil.

Bu yüzden konuda nasıl yapacağınızı anlattım... Hepsini yapmam mümkün değil ;)

Benim Dress Catı BayramındaN Cıkdı O DRESS var Lütfen YaparsaN Cok Memnun Olucam Silkroada Girmiorum Boşuna Lütfen. Beyaz Kanat Yaparsan Sevinirim onu yaparsın benim gibi bilmeyen cogu kişi var cadı kıyafeti onlar hep indirir bekliorum lütfen yapmasını bilsem kendim yaparım tskler.Bekliorum

§îLk®øÂd MÂX

# Konu Güncellendi.Artık Yapabilirsiniz.Dosya yeni update ile birlikte değiştiği için güncellenmiştir.

Konuya göre artık herkes yapmaya devam edebilir.

ELİNE SAĞLIK KARDEŞ BENİ BU DRESTEN KURTARDIN :D eline sağlık teşekkür

s.a kardeş bişi sorucam ben senin dediklerini yaptım herşeyi şidide çarıma giremiorum denerken Dc verio neden

ohh be denemye başladı hade bakem gazamız mubarek ola

:D etsende etmesende olmuyor pk2editor pk2 yi acmıyor oyundayken :'(

kardes 21.07.2009 tarihli yapılan update sonrası.. gelen dress 'lerle gunceller misn ¿?
bide rica etsem tam olarak kodlarını rica edecegim ¿?

# Konu Güncellendi.Dosya yenilendi.

Yeni dress kodları en yakın zamanda eklenecektir :)

Geri