• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Düşünenler

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
bu ne arkadaş herkes bir okul önerisinde bulunmuş, bari bizde hayatımızı mahveden oyun hakkında konu açalım da geri kalmayalım:hsml:

şaka bir yana eğer online oyuna düşkünseniz ve bırakamam diyorsanız; anadolu lisesi seçmeyin.

Bırakalı 2 sene oldu silkroad denen illeti şuan çok mutluyum huzurluyum en önemli kısmı sosyalim :D

Beyler yorumları okudumda ben silkroad oynuorum ama lise geçiyorum ve sosyalım. :D

Son düzenleme:

Abi bende bırakalı 2 sene oldu ama asosyalliğin silkroad ile ilgisi olmadığını anladım :D

Silkroad'ın asosyallikle çok büyük ilgisi var en azından ben böyle düşünüyorum. Arkadaşlarım dışarı takılmaya çağırırdı gitmezdim yok nova düşürecez yok zart düşürecez iyi char yapacaz ya yanarım yanarım silkroad yüzünden kaybettiğim onca zamana yanarım.

----------

Beyler yorumları okudumda ben silkroad oynuorum ama lise geçiyorum ve sosyalım. :D

<span style="font-family: Comic Sans MS"><font color="Black"><font size="2"><strong>

Yol yakınken bırak derim hele liseye yeni geçiyorsun ben silkroad yüzünden lise biri ittire ittire zorla geçtim :D karne notları ile sayısal yapsaydım zengindim şuan :D

Silkroad'ın asosyallikle çok büyük ilgisi var en azından ben böyle düşünüyorum. Arkadaşlarım dışarı takılmaya çağırırdı gitmezdim yok nova düşürecez yok zart düşürecez iyi char yapacaz ya yanarım yanarım silkroad yüzünden kaybettiğim onca zamana yanarım.

----------

Yol yakınken bırak derim hele liseye yeni geçiyorsun ben silkroad yüzünden lise biri ittire ittire zorla geçtim :D karne notları ile sayısal yapsaydım zengindim şuan :D

Lise 2 ye çektim gerisde gelir . :D Love Silkroad Online Forever. :D

Ben Lisedeyken sro oynuyordum, ama gayette geçiyordum. Hatta 3-4 daha beter illete bulaştım LoL diye, ona rağmen sayısalda, en yüksek not ortalamalardan biri benimdi okulda. Suan univ hala lol oynuyorum ortalamam 4 üzerinden 3,45. Bence oyun cokda etkili değil:rbk:

Son düzenleme:
Ben Lisedeyken sro oynuyordum, ama gayette geçiyordum. Hatta 3-4 daha beter illete bulaştım LoL diye, ona rağmen sayısalda, en yüksek not ortalamalardan biri benimdi okulda. Suan univ hala lol oynuyorum ortalamam 4 üzerinden 3,45. Bence oyun cokda etkili değil:rbk:

Oyun önemli fakat , senin gibi sınırında bırakırsan ne ala geçersin , ben sınırında bırakıyorum her şeyi 65 ortalamayla geçtim 1nci sınıfı mesela pek çalışmadan. :)

Oyun önemli fakat , senin gibi sınırında bırakırsan ne ala geçersin , ben sınırında bırakıyorum her şeyi 65 ortalamayla geçtim 1nci sınıfı mesela pek çalışmadan. :)

Yok, sınırında bırakma diye birşey yoktu o zamanlar. Oyunlar çok sarıyordu. Mesela ben hala LoL basına oturdugumda zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Arkadaşlarla sabahın köründe toplanıyoruz oturuyoruz pc başına, 5 dk sonra akşam ezanları okunuyor.

Benim kendi yaptıgım, okulda ineklemek evde salmaktı. Defalarca kez ailem ile kavga etmişimdir bu yüzden, ama eve gelen notlar ve karneleri görünce pek sorun olmuyordu.

Aaaa tabi söylemeden edemezler ama "Bak bu kadar çalışmayla takdir alıyorsun, bi bıraksan su oyunu..." Yalan, kendimi herkezen iyi tanıyorum ben, oyunları bıraksam bile geceleri ayakta kalıp test çözücek bir insan değildim ben.

Bende hayırlısıyla bıraktım silkroadı artık önümüzdeki maçlara bakıcaz :D

Herşey sizin güzel ellerinizde Gençler Ben Zamanında Okumadım Lise geçtim ve sonra anladım okumamanın Zararını Açık ögretime yazıldım bir yandan lise okudum silkroad oynadım dışarda gezdim Durmadan çalıştım ben aslında o kadar şanslı degildim Hem Çalışıyor Paramı kazanıyordum hemde okuyordum günde 2-3 saatimi silkroad gerisi beni seven insanlara adıyordum Sizde bir program yapın kendinize o program aşmadan hareket ederseniz hiç bişey size engel olamaz olmaz :):)

kendini kontrol edebilen hepsini yapabiliyor ben boş vakitlerimde oynuyorum şu oyunu ki şu aralar tatil malum boş zaman bol ama sosyallik önce gelebiliyor sadece silkroad değil önemli olan şu bilgisayarın power tuşuna basmayı becerebilmek
bu arada 3,46 lığa selam ve helal olsun 3.11 lerle uğraşıyoruz bizde :)

Senelerimi Silkroada verdim halada oynuyorum Ama Sınıfımı Teşekkürle geçiyorum bencede silkroadın derslerle Alakası yok . Aksine ingilizce ders ortalama 90.50 :D Silkroad sayesnde + Anadolu Lisesinde okuyorum

kendini kontrol edebilen hepsini yapabiliyor ben boş vakitlerimde oynuyorum şu oyunu ki şu aralar tatil malum boş zaman bol ama sosyallik önce gelebiliyor sadece silkroad değil önemli olan şu bilgisayarın power tuşuna basmayı becerebilmek
bu arada 3,46 lığa selam ve helal olsun 3.11 lerle uğraşıyoruz bizde :)

Saol =)) 3.10-20 gelse sorun yok, 3.50 CAP siniri o cok koyuyor...

Bu oyun meselesine karsi elestirileri ben cok yumusak karsilamiyorum aslinda. Icten ice oyunun hayatini mahvettigini soyleyenlere uyuz oluyorum hatta, bahane arkasina saklaniyorlar benim gozumde. Hayat mahveden oyun degil, kisinin iradesizligi benim gozumde.

Geri