• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Silkroad] E-Pin İle Silk Yüklemek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
E-pini şifreyi nerden alıyoruz ve ben almayı düşünüyorumda akraba diyo git postane ye sıra bekle para öde ugraşamam ben diyo postaneye falan gitmeye gerek varmı kredi kartına gerek varmı?

E-pini şifreyi nerden alıyoruz ve ben almayı düşünüyorumda akraba diyo git postane ye sıra bekle para öde ugraşamam ben diyo postaneye falan gitmeye gerek varmı kredi kartına gerek varmı?

Kredi kartına gerek yok ki olsada kartınız kredi kartı ile satış yapmıyoruz ya bankaların birinden veya ptt den hesaplarımızdan birine havale yapıp geleceksiniz e-pininizi vereceğiz bu kadar basit.

Hımmm iyi de birde onu akraba ya anlatsak :S güzelm 73 lvl wwizz :SS

Birde bizim yaşlar 18 yaş altı oldugundan bankada sorun çıkarmı?

18 yaş sorunu göreceli bir mevzu çoğu banka yaşı sorun yapmazken bazıları 18 yaşında olmanızı şart koşuyor bilemiyorum gidip şansınızı denemelisiniz.

e-pin

Çok güzel anlatmışsın sağol ama bir sorum olacak e-pin kodunu e-postaylamı gönderiyorsunuz yoksa pttdenmi alınıyor?

anasayfadaki canlı destek hattından veriyoruz

Bunda anlaşılmıycak bişey yok.Almak istediğiniz silkin ücretini hesap no larına yatırdığınız zaman.Çalışma saatleri içerisinde Anasayfamızdaki Canlı Destek hattımızdan e-pin ve serial numaralarını alcaksınız.Sonra resimlerde de görüldüğü gibi Silkroad ın resmi sitesinden gerekli işlemleri yaptığınızda istenilen silke ulaşacaksınız.Hesap numaraları anasayfada mevcut.

tesekkurler güzel paylasım netten e-pin ile silk yüklemeyi biliyordum sayenizde örendim sonsuzca tesekkurler

Geri