• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Silkroad] E-Pin İle Silk Yüklemek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bunda Anlaşılmayacak birşey yok gayet güzel anlatılmış çok tşkler sromax :)

SaoLun WaroLun Cok GüzeL oLmus BuRdan silk alım epin gelsinde silk ATAM KENDİME :):roll:

ben 1000 silk alırsam yanında hediyesi varmı ? x))

ben 1000 silk alırsam yanında hediyesi varmı ? x))
*1000 Silke 100 Silk Bonus

E-pin i nerden alıyoruz onu anlatırmısınız ??

http://www.silkroadmax.org/forum/f281/silkroad-nasil-gold-ve-silk-satin-alinir-1935/
Burdan nasıl alacağını öğrenebilirsin , parayı yatırdıktan sonra anasayfada canlı destek hattından ümit abiye söylersin PTT den yatırdıysan 24 saat sonra kaç silk aldıysan e-pin i verir sana :eat:

e-pin nasıl yükleniyor bn hiç bir şey anlamadımda :D
İlk önce burdan SilkroadMAX - Silkroad Online Global WebSite - Silk Fiyatları kaç silk alıcaksan fiyatını yatırıyorsun ,(PTT den yatırdıysan 24 Saat sonra)Bankalardan vs. yatırdıysan anında canlı destek hattından e-pin şifresini alırsın.
http://www.silkroadmax.org/forum/f281/silkroad-e-pin-ile-silk-yuklemek-1934/
Bunlarıda harfiyen yaparsan sorunsuz halletmiş olursun.

benim sorum olacak abi havale işlemlerini 18 yaşından küçükler yapabiliomu yardım LütFEn:pff:
Ben ptt den aldım oluyor , atm lerdende oluyormuş ama ben denemediğim için net bilgi veremiyorum.

Abi ben bisi sorcam ben 200 silk cekcem ama anlamadın bana 2 tanemi e-pin yollıcaksınız yani 30 TL yatırcam 2 tane 100 silklik e-pin olcak oylemi

мэLaŊ¢σLΐ¢К™;618486' Alıntı:
Abi ben bisi sorcam ben 200 silk cekcem ama anlamadın bana 2 tanemi e-pin yollıcaksınız yani 30 TL yatırcam 2 tane 100 silklik e-pin olcak oylemi

Senin isteğine bağlı belirtirsen 4 tane 50 silk epinde alabilirsin.Fakat bu gibi durumlarda genelde 100 100 adet epin verilir ..

Geri