• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Silkroad] E-Pin İle Silk Yüklemek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
invalid user diyorsa ya id niz veya şifreniz yanlıştır joymax'ın dışında başka yerden yükleme yapılamaz.

Joymax sitesine daha önceden hiç giriş yapıp bir kullanıcı adı belirlemediysen senden site için bir kullanıcı adı belirlemeni isterler siteye giriş yaptığında hoşgeldiniz .... belirlediğiniz kullanıcı adı yazar mesela tahminimce o olayı gerçekleştirmemişsin bu nedenle bu uyarı ile karşılaşıyorsun. Kazara kullanıcı adı giriyorsun ama girdiğin isim başkası tarafından kullanılıyor farklı kullanıcı isimleri ile bu aşamayı tamamlamayı dene.

başka bir nickle rahat girebiliyorum ama sanırım önceden ben suan gıremedıgım nıckle bir giriş yapmıstım galıba ı nıck hala sıte içerisinde aktıf o yuzden benım gırmemı engellıyor

acaba bu sıteden mysro yada e-pin yuklenıyormu ??:crw:

o kardar malmısınü

en altdaki mail adresini neden değiştirmiyoruz :D değiştirirsen ne sorun olur ? :ko

Bu para peki nerden ödenicek ? Atıyorum kredi kartından mı yani bu parayı bizden hangi yolla alıcaksınız

Bu kadar detaylı anlatıma rağmen hala parayı nereye yatıracağız,e-pin'i nereden alacağız e-pin'i nereye yazacağız diye soranlar var.Allah modlara sabır versin hayırlı satışlar

premium silk le normal silk i anlamadım ben önceden silk almıştım 3 silk kalmıştı 3 gri silk gösteriyo premium silk yok diyo

Geri