• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Silkroad] E-Pin İle Silk Yüklemek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
güzel =)

ya bn yaqıom 500 silkfilan dio burda bakıom 100 silk atçak aöa atmıo

Total charged : 0 Silk bo le dio siz ce nie

350 silk satın alıcam bi 300 bide +50 olaraktan nakit olarak nasıl alabilirim yardım edermisinz?

yeahhhh bende anladım int cafeden kazık yiyceme sizden alam daha ei :D

herkze hayırlı akşamlar ya bir sorun var bende mi yoksa sizde mi bilmiyorum defalarca silk yüklemiş bir olarak bu sitede teecrübeliyim yani ben de erkon bilgisayar çıkmıyor başka bilgisayarlarda da denedim fakat yine çıkmadı anlamadım ve daha önce de 3 defa şifreyi yazdım bana yanlış dedi sonra erkon kalkdı zaten toptan:D:D

BeyLeR silk yukletim anlatılır AnD silk karşılıgı gold veya Char verilir yada GOLD karşılıgı Char verilir SerVerden Servere gold aktarılır msn=maxicafe.ptt@hotmail.com

ya pekı e pın numara ve sifresi için sizin banka hesaplarından birine ne kadar yatırmam gerek
mesela 50=7.5 tl gibimi???

silk yükledikten sonra premium nasıl yukleyecez ben onu bilmiyorum bir yardıncı olursanız ne kadar silk almam lazım nasıl yüklemem lazım oyuna girmem sartmı yükleme yapmak için

premium almak için oyunda olmak şart f10 tuşu ile item mal ı açıp ordan premiumunuzu alıp açıyorsunuz

benım sorunum sılkroad joymax sıtesıne gırıs yapamıyorum uyelıgımı kabul etmıyor logın dedıkten sonra ınvalıd users. diyor silkroad ın sıtesınden baska bıryerden sılk yuklemek mumkun mu ?

Geri