• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online İflasın Eşiğinde

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nartive
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nartive

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 May 2010
Puanı
50
silkroadlogo12489714583_6793.jpg

Türkiye’de bir dönem çok talep ve ilgi gören Silkroad Online adlı online rol yapma oyununun, Kore’de yayılan bir dedikoduya göre durumunun kötüye gittiği kulağa gelen haberler arasında. Durumunun kötüye gitmesi; popülerliğini yitirmesi ve yeni nesil oyunların kurduğu üstünlük olarak yorumlanırken , Joymax Yönetim Kurulu Başkanı Chan Woong Jeon sessizliğini korumaya devam ediyor. Yapım ekibindende herhangi bir açıklama gelmiş değil. İlerki zamanlarda netlik kazandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Kaynak :
http://izmirdenhaberler.com/silkroad-online-iflasin-esiginde/

Yorum : Ne kadar doğru ne kadar yanlış bir haber bilemiyorum fakat silkroad aslında yeni nesil oyunların kurduğu üstünlükten dolayı değil joymax'ın kendi kafasızlığından bu halde . Bir zamanlar oyuna girmekte zorlandığımız , 7/24 oynadığımız bu oyunu kimse hiçbirşeye tercih etmezken şimdi nolduda herkes kaçtı ? Bunun yeni nesil oyundan çok joymax'ın oyunu zorlaştırması , para gözlülüğü , insanların becerileriyle değil paralarıyla üstünlük kurabileceği bir oyun haline getirmesi sonucunda bugün bu halde . Ha birde ecsro çıkınca öteki private'lerede yol açıldı çoğaldılarda çoğaldılar. Peki neden private'lere kaçtı insanlar ? Daha kolay , daha cazip olması tabi. Aslında isro'dada beklediğimiz şey buydu . Biraz daha insanlara cazip gelicek yenilikler olsaydı bugün hala silkroad oynardık . Ya da hiç açtırmıyacaktı bu private'leri . Ha şu da varki silkroad oynayanların çoğu bende dahil , çevremdeki sro'cularda dahil çoğumuz private server'larda takılıyoruz . Aslında isro cazip hale gelseydi bugün bu privatelerin hiçbiri açılmıyıcaktı . Ha illaki exp rate , sp rate 'le oynasınlar demiyorum . Cazip hale getirilebilecek birçok yöntem vardı ama iş işten geçti artık . Arkadaşlar sizde fikirlerinizi paylaşabilirsiniz .

Çok haklısın herşeyi paraya döktüler son 5 senede.Bence 110 cap'de kalmalıydı oyun çok yakın sürede çıkardılar 120 cap'i.

Bizim milletimiz hep aynı zaten bunu isroda da gördük diğer private serverlarda da oyun yöneticileri ne yapsa suç mutlaka bir kesim beğenmiyor :D

İnsanların bi sitesi kendi sıkıyor tanıyorum bunları cakma haber

Moderatörün son düzenlenenleri:
Silkroad 2 muhabbeti de vardı, ondan da ses yok.

valla geçen videolarını izledim silkroad adı altında oyuncu kitlesi çekmek için çıkacak diye duydum çünkü silkroad ile hiç bir benzerliği yok bildiğim kadarıyla sadece job benziyor normal hali metin 2 gibi :) ayrıca bildiğim kadarıyla 2015 de yani seneye kapatılacak diyordu bir çok kaynak. Oyuncu olarak çok fazla kitle kaybetti

valla geçen videolarını izledim silkroad adı altında oyuncu kitlesi çekmek için çıkacak diye duydum çünkü silkroad ile hiç bir benzerliği yok bildiğim kadarıyla sadece job benziyor normal hali metin 2 gibi :) ayrıca bildiğim kadarıyla 2015 de yani seneye kapatılacak diyordu bir çok kaynak. Oyuncu olarak çok fazla kitle kaybetti

Zaten Joymax adı altında açılmadı ki o dediğiniz oyun ? Sadece Joymax'dan isim satın aldılar.

bende bazı yabancı sitelerde araştırdım kapanıcak yazıyor fakat joymax'ın açıklaması ne kadar dogru bilemem.

Bireysel Görüşümü Açıklıyayım Tamam Her Bazı Şeyleri Maddiyata Döktüler Kabul Ancak Şuanda Ben Zevkim İçin Para Veriyorum Eğer Bir Şeyi Severek Oynicaksam Para Veririm Ve Bugün Kale Savaşı Vardı İster İnanın İster İnanmayın 4 Kalede El Değiştirdi O Derece Rekabetli Eğlenceli Etkinlikle Eventler Sürekli Yeni Şeyler Var Ve Oyunda Herkes 120 Değil 120 Olanlar Daha Sağlam O Yüzden de 120 İseniz Setiniz Silahınız Varsa İstediğiniz Herşeyide Yaparsınız Keyifde Alırsınız O Kadar Adam Tanıyorum Sağlam Setli Silahlı Bıraksa Onlar Bırakırdı Serveri Kesmekten Bıkıp Ha Diceksiniz Ki Bazıları Çarlarını Satıyor Evet Satıyor Ancak Adam Askere Gidiyor Uniye Hazırlancak V.b. Gibi Nedenler O Satılan Çar Başka Bir Player Alıyor Oynamaya Devam Ediliyor Yani Bu Bir Döngü İçerisinde Devam Ediyor İsro Ölmedi Sadece Gold Botlar Azaldı Hatta Hiç Yok Bot Çarları Azaldı O Kadar Playerler Aynı Olduğu Gibi Yerinde Duruyor Emin Olabilirsiniz. :)

Son düzenleme:
Isro artik internet cafe çocuklarının oynadığı oyun haline geldi ne zaman cafeye gitsek 110+charlar botta

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Siz etrafınıza at gözlükleriyle bakmaya devam ettikçe içinde bulunduğunuz çukurdan asla çıkamayacaksınız.

Bir vsro'cu ortaya lafı atıyor sizde inanmak için hazırda bekler gibi o saçmalığa itibar ediyorsunuz.

Joymax resmi oyun şirketidir ve Silkroad'ın konsepti 2003ten önce yani betadan önce bile belliydi. Hani siz diyorsunuz ya eu karakterler geldi silkroad bitti zaten karakter çeşidinin artacağı çoktan belli olan bi oyunu kötülemeye çalışmak zekice bir davranışmı?
İstediğiniz kadar kötülemeye devam edin hiçbirşey değişmeyecek Silkroad günlük ortalama 72bin oyuncusuna hizmet vermeye devam edicek.

joymax isro dan kazanacağını kazandı zaten zamanında oyunda goldbotları oyuna soktu oyuncular premium alsınlar diye ve şimdi goldbotları kaldırdı job set getirdi yine para kazanmak için zaten alacaklarını goldbotları oyuna soktukları zaman aldılar alıcaklarını :) açıkcası hani böyle giderse counter strike efsanesi ne zaman biterse o zaman bu oyunda biter tahminimce :)

joymax isro dan kazanacağını kazandı zaten zamanında oyunda goldbotları oyuna soktu oyuncular premium alsınlar diye ve şimdi goldbotları kaldırdı job set getirdi yine para kazanmak için zaten alacaklarını goldbotları oyuna soktukları zaman aldılar alıcaklarını :) açıkcası hani böyle giderse counter strike efsanesi ne zaman biterse o zaman bu oyunda biter tahminimce :)

Peki Güzel Birşey Sorcam Kazandığını Kazandı Peki Neden Hala Kazanamasın ? :) Neden İyi Bir Gelir Getiren Oyunu Kapatsın ?

Isro artik internet cafe çocuklarının oynadığı oyun haline geldi ne zaman cafeye gitsek 110+charlar botta

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Deniz Silkroad 2 yi geçrekten merak ettim katagoriyi güncel tutmanda arkdaşlar haberder olur şimdiden eline sağlık konularına güveniyorum :)

iyi de editör yeni çıkan çıkacak oyunları tanıtır :D silkroad ile ilgilenmiyorum -.-

Yeni çıkacak,Çıkması beklenen ve Çıkmış olan oyunların tanıtımını yapıp, kendi görüşlerini aktaracak kişilerdir.

böyle olması gerekli sanırım :)
görüş meselesi ama :)

Geri