• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online İflasın Eşiğinde

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nartive
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu saatten sonra ağızlarıyla değil başka bir yerleri ile bile kuş tutsalar Silkroad eski halini göremez..

Bana kalırsa eski job sistemiyle 110cap açsınlar bak ne hale geliyor.Ama eskisi gibi olacak her şey yani +5 seti olan ideal , nova kral , egypt'ın ilah olduğu dönemden bahsediyorum.

silkroad'ın battığı falan yok güncel forumlara hala oynayanlara sorabilirsiniz eskisinden daha çok kazanıyor joymax sadece bizim gibi yani bu forumdaki çoğu insan gibi sadece ayda bir pet yada bir pre parası veren basit playerlerinden kurtuldu ama oyunda şuan deli gibi para harcayan aynı zamanda da ticari zekasını kullanarak deli gibi para kazanan bir çok insan var.Bizim burda yaptığımız sadece dışarıdan boş yorum yapmak.

silkroad'ın battığı falan yok güncel forumlara hala oynayanlara sorabilirsiniz eskisinden daha çok kazanıyor joymax sadece bizim gibi yani bu forumdaki çoğu insan gibi sadece ayda bir pet yada bir pre parası veren basit playerlerinden kurtuldu ama oyunda şuan deli gibi para harcayan aynı zamanda da ticari zekasını kullanarak deli gibi para kazanan bir çok insan var.Bizim burda yaptığımız sadece dışarıdan boş yorum yapmak.

katılıyorum bu arkadaşa siz halen yok 80 90 110 100 caps açsın koskoca joymax hep aynımı kalacak joymax işini sizden bizden iyi biliyor

oyunun son 1 haftadır hali içler acısı oynayan bilir arkadaşlar bu oyun bunu haketmiyor bence :/ 3 gündür tamamen kapalı öncesindede günde 2-3 defa check oluyordu umarım bu gibi problemlerin üstesinden gelebilir joymax..

Oyunun en büyük hatası 100 -120 lvl hızlı açılması oldu ve silkte insanlara kolaylık sağlamaması ve rahat kasilmamsi eskiden elle bi 70 80 lvl yapanlar vardı simdi pt ile 7-24 kascakta aylarca lvl atlayacak buda sıktı oyuncuları yıllarca oynadım ve kaç sendir girmiyorum bile kasmak zor geliyor.Eskiden oyunda güzel muhabbet vardı geçenlerde girdim ve slm bile alan yok ruhlar alemi gibi bota koymuşlar kasiliyorlar sadece, su ara tekrar private sw de başladım gayette güzel isro tadında gelmek isteyenide guildimize beklerim nick YALNİZ_TR

Server adı ve link vermek yasak.

Moderatörün son düzenlenenleri:
adamlar deep web kurmuslar ve gm nakamura olması lazım şuanda kara para, silah kaçakçılığı, kadın pazarlama, silkroad anonymous adlı siteden yüklü miktarda eroin, uyuşturu v.s zararlı madde satıcılığından yani halk dilinde torbacılıktan müebbet yedi. Araştırın yinede ve bu adam silkroadı asıl yazan kuran kişidir. bence yatalım beyler yeni bir serverı anca rüyamızda goruruz iSrodan

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adamlar deep web kurmuslar ve gm nakamura olması lazım şuanda kara para, silah kaçakçılığı, kadın pazarlama, silkroad anonymous adlı siteden yüklü miktarda eroin, uyuşturu v.s zararlı madde satıcılığından yani halk dilinde torbacılıktan müebbet yedi. Araştırın yinede ve bu adam silkroadı asıl yazan kuran kişidir. bence yatalım beyler yeni bir serverı anca rüyamızda goruruz iSrodan

o adam joymax ile alakası yok sadece ipek yolu diye bir site kurmuş o kadar

banada bi arkadaşım soylemişti araştırmıştım demek ki gerçek değilmiş sağolasin duzelttigin için

Bahsettiğin oluşum Silk road ve herhangi bir joymax yetkilisiyle ilgisi olduğunu sanmıyorum kurucusu zaten yakalandı :D Deep web dediğin şey çok farklı bir oluşum birisi kurdu gibi diyemeyiz,günümüzde kullanılan internetin "karanlık tarafı" terimi daha uygun olur. Buzdağının görünmeyen kısmı yani.

deep web cok buyuk arastirmalarima gore, hak veriyorum sanada

8 yaşındaysanız ve internet kullanıyorsanız hayat cidden çok güzel.

Tamam bro 8 yasımdayım ve hero olarak kral sensin :)

Deep Web uzerinde bulunan Silk Road sitesi ile Joymax'in oyunu olan SilkRoad tamamen farkli. Sana bunu kim soylemisse yanlis soylemis. :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Deep Web uzerinde bulunan Silk Road sitesi ile Joymax'in oyunu olan SilkRoad tamamen farkli. Sana bunu kim soylemisse yanlis soylemis. :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
öyleymiş bro

Geri