• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend IX Çıkıyor!

Aktiflik
K.Tarihi
18 Kas 2009
Puanı
3
Şu an bakımda olan Silkroad Online'ın Legend IX Arabian Nights geliyor!

10924785_10152651848743549_5976663400243197214_n.jpg

Sitesi de şu an bakımda olduğunu görüyoruz. Bir sürü şey dönüyor etrafta ama şu anlık ne olacağını bilmiyorum. Duyduğunuz, gördüğünüz şeyler bu başlık altında toplayalım.

İlk eleştiri ve soru: Türkler sadece 1 dress ile neden geçiştiriliyor? Araplar fazla oyunu oynuyor diye mi bu Legend çıkıyor?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Telaşa kapılıp arap güncellemesi gelicek sanmayın,sadece güncelleme geliceğine dair banner paylaşımı yapıyorlar o kadar.Uptade de ise bağdat ile yeni mobslar uniqueler gelir cap 130a çıkar o kadar onuda zaten görmiyen 1 tane srocu kalmadı vsrolar sayesinde pek değişen & farkındalık yaratan birşey olmıyacak.Arap karakterleri gelmediği sürece ona da dair en ufak bir görsel & bilgi yok zaten sadece karakter yaratma bölümünde 3. seçenek olarak yeni bir icona ait resim var o kadar.Uzun lafın kısası arap ırkı gelmedikçe değişen birşey olmıyacak zaten bağdatı bilmeyen oyuncu kalmadı.

PeqAc.jpg

[BILGI][Web Update]◆ Arabian update teaser page, issue and launcher banner will be updated
*Please be advised that the server up time is subject to change.[/BILGI]

Son düzenleme:
Arkadaşında dediği gibi bilinen bir güncelleme bu, 125 cap ve bağdat şehri olacak. Ama muhtemeller arasında SroR'nin Gobi ve Merv sunucularıda birleşecek gibime geliyor çünkü geçenlerde joymax'a mesaj attım ve verdiği cevapta bunu düşünüyoruz demişlerdi.

bi bilgi daha var ortada onu da paylaşıyım arkadaşlar;

LEGEND lX (9) geldi haydi hayırlı olsun... (aşağıdaki bilgiler alıntıdır)
joymax resmi sitesinde duyrulan yeni Legend 13 (isroda 9 olacak) ile ilgili bir kaç netleşmiş bilgi vereyim dedim öyleki korece bilenmiz yok.Ama bazı yabancı kaynaklı sitelerden okuyarak toparladıgım bilgilerden bahsedecegim..
Yeni Güncelleme öncelikle 2 aşamadan oluşuyor. Chapter 1 ve devamında gelecek olan Chapter 2 .
Chapter 1 125 cap ve gelecek özellikler..
* 125 Lvl
*yeni bagdat şehri yeni Kasma alanları
*Yeni eu ve cHn skilleri
*2 yeni dungeon (forgettan yada jupiter temple tarzı düşünebiliriz)
* bu noktada notlarda geçen yanlız bizimde yabancı oldugumuz yeni bir sistem degişikligi geliyor.
- Yeni Guild sistemi;

# Yabancı kaynaklı forumlarda okudugum bilgiye görekr.joymax.com/silkroad resmi sitesinde 4.sıra resminde 2 aşamalı olarak gösterilen küçük FW tarzı guild alanları olacakmış. buralar fet edilecek ve koruma süresi zarfında o guilde kalacakmış. FW gibi oldugunu düşünmesemde tahminim bunlar belli kasma alanlarının guild alanları ve orayı fet edecek guild bu bolgede sadece kasacak ve belli süre zarfı içerisinde buralar saldırıya acık olacak (günde 1 defa gibi) (guild sistemi gelecegi KESİN BİLGİ/ TİP uygulama benim okuduguklarımdan çıkardıgım kendi tahminimdir)
Chapter 2 de ise okudugum ve anladıgım kadarı ile 130 cap 14 dg itemler. yeni dungeonlar gelecekmiş.

bu bilginin doğru olup olmadığı güncellemeden sonra kesinleşecektir.

4Kq8e.jpg

Bütün numaraları bu yani,sanıyorlarki aa arabian geliyor hadi tüm privateleri bırakıp i-sro'ya geri dönelim diyip oyuncu çekicekler.Geçti borun pazarı sür eşşeğini iflasa joymaxx :D

Son düzenleme:
Önceden yenı ırk veya büyük bir güncelleme gelmeden önce tüm offical oyunlar aynı map'a çekilirdi bu güncellemeyi almayan tek isro kaldı sunucular eşitlenince ortaya ne çıkacak merak ediyorum :)

:D Privatelerde de bu var zaten. Var olanla değilde var olmayan bir şey ile güncelleme yapmsını umardım :)

Önceden yenı ırk veya büyük bir güncelleme gelmeden önce tüm offical oyunlar aynı map'a çekilirdi bu güncellemeyi almayan tek isro kaldı sunucular eşitlenince ortaya ne çıkacak merak ediyorum :)

Katılıyorum Yakında İflas Ederler Oyuncu Cekmek İçin Ugrasiyorlar hep :)

4Kq8e.jpg

Bütün numaraları bu yani,sanıyorlarki aa arabian geliyor hadi tüm privateleri bırakıp i-sro'ya geri dönelim diyip oyuncu çekicekler.Geçti borun pazarı sür eşşeğini iflasa joymaxx :D

vsrodaki oyuncuları çekmek isteseler yani amaçları bu olsa arap ırkı ve yeni sw açarlar bak o zaman 10 bin kişi birden nasıl başlıyor ama amaçları o değil

----------

Joymax'ın hala iflas edeceğini düşünüyorlar ya yazık :)

aynen kardeşim katılıyorum bu yoruma

Arap ırkı geldiği an silkroad oynarım. Adamlar server kapatsada kapatmasada, oyuncu çeksede çekmesede silkroad asla kapanmaz

Arap ırkı geldiği an silkroad oynarım. Adamlar server kapatsada kapatmasada, oyuncu çeksede çekmesede silkroad asla kapanmaz
bu konuda son yorumu blackstyle gördüğüm için konuya şu düşünceyle girdim ''bu hakan kesin başlar isroya bu güncelleme gelirse'' bu tarz bir yorum atacaktım resmen nokta atışı yaptım hakan senin hakkında yazacağım şeyi sen zaten yazmışsın ;)

Yahu 70-80 cap mi yoksa 130-140 mı? Oyuncu cekecekler diye cok sacmaladilar yakinda 250 cap gorurseniz sasirmayin. Bittin joymax bittin ugrasma bosuna. Para hirsi yuzunden batti devam etsin bakayim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri