• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend IX Çıkıyor!

Elite Silkroad(kapandığı için sıkıntı olmaz umarım) kapandığından beri pvp serverlardan o hazzı tam anlamıyla alamıyorum,hep joymax en baştan başlatsa şu oyunu adam gibi oynasak diyorum kendi kendime.Umarım birgün öyle birşey yaşanır...Arap ırkı diye senelerdir bekliyoruz,çıkarsa tabiki girip bakacağız...

o iş zor hiç bir firmanın öyle bir atılıma gittiğine şahit olmadım yapsa zaten en başta knight online ekibi yapardı 1299 versiyonuna çekseler bütün eski oyuncular başlar.

joymax hazır sw isimlerini değişmişken eski sw isimlerini rome babel vb isimle 70 cap tan baştan swleri açarsa dehşet olur :)

Joymaz bu aralar ilginç denemeler yapıyor misal Csro-R(Çince yeni silkroad) bu oyun 14Dg sade Chn bölümler var Vsro firmasıda 90 Cap bölüm açtı bunlar bir çeşit piyasa yoklaması olmalı global versiyonda güncellikten tavizler vermiyor fakat partner firmalar aracılığı ile ilginç denemeler yapıyor

o iş zor hiç bir firmanın öyle bir atılıma gittiğine şahit olmadım yapsa zaten en başta knight online ekibi yapardı 1299 versiyonuna çekseler bütün eski oyuncular başlar.

Tabiki zaten bizim buraya yazdığımız kadar kolay birşey değildir,eminim işin içinde çok farklı şeylerde vardır.Olacağı yok ama insan bekliyor işte...

Yeni ırka gerek yok halbuki 3-5 tane yeni server açsınlar işler başa döner zaten eski srocuların beklediği şey 0'lama.

----------

Bu arada açıklanmış 125 levele çekilmiş.Bağdattan bahsediyolar yeni kasılma yerleri felan açılmış.

Sırf şu müzik için towndan çıkmayan adamım :agla Ne günlerdi bee...

Joymaz bu aralar ilginç denemeler yapıyor misal Csro-R(Çince yeni silkroad) bu oyun 14Dg sade Chn bölümler var Vsro firmasıda 90 Cap bölüm açtı bunlar bir çeşit piyasa yoklaması olmalı global versiyonda güncellikten tavizler vermiyor fakat partner firmalar aracılığı ile ilginç denemeler yapıyor
Bi yoklama çektikleri kesin ama Global versiyonda geri adım atıcaklarını sanmıyorum .

3 Yıl aradan sonra tekrar isroya başladım geçen ay fakat herşey oyunda para olmuş.Joymax eskisinden daha fazla para kazanıyordur şuan,Wemade 2011 yılında joymaxın hisselerini satın aldıktan sonra oyun paytoplay e dönmeye başladı farkındaysanız.KSRO da sadece joymaxa ait oradaki support sistemi çok güzel Telefon desteği bile var,umarım joymaxın sahibi bu olanların farkındadır.
Biz oyuncular olarak yapabilceğimiz tek şey change.org den büyük bir katılımla isteklerimizi iletmemizdir,Başka yapabilceğimiz birşey yok joymaxa atılan ticketlerin çoğu boş

Bir yorumda benden ; Serverlarda 100 bin kişi dolaşıyor, sadece 1000 tanesi premium alıyor. Gerisi bedavacılıkla serverlarda kuru kalabalıktı.
Şimdi Ne oldu ? Adam zaten daha başlar başlamaz, Premium veriyor , ardından 80 levelde bir daha sırf kısa sürede 101 üzerine çıkta para harcamaya başla diye artık proof'yu, Legend +5 +7 +12 item, silahlardı gerisini siz düşünün.

0 ile 101 level arasını tanıtım (demo) gibi düşünün...

Private Serverlara hiç girmedim nasıldır bilmem, Ne kadar süre devam ederler, GM'ler ilgili mi ? Serverların hataları var mı ? Bilmediğim için birşey diyemiyorum.

Geri