• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend IX Çıkıyor!

Bu oyun bitti.Bu oyunu şuanda halen oynayanın da zekasından şüphe duyarım,Wow'a bakıyorum 20 den fazla sever hepsi fulll çekiyor neredeyse silkroadda 2-3 sever kalıcak 2-3 yıl sonra kim vermez di şu oyuna 20-30 lira aylık bunu düşünemeyen insanlar bunlar ne oldu kendileri kaybetti telefon oyunu yapıyorlar indirdim telefona birşeyede benzemiyor,hayatımın baharını çaldı bu oyun ama o anlardaki zevkimi gerçek hayatta yaşayamadım maalesef ama bitti ne yazık ki :) mutlu sonu olamasa da güzeldi...

Biz 120 olamadık 125 geliyor :D gelsin gelsin isro candırrr

Hala oyuncu cekicekler diyorsunuz biraz mantıklı düşünün dostlar isro istedikten sonra herşeyi yapar iflasta etmez playerda kaybetmez gerekirse oyuncuyuda toplar ;)

biraz zor toplar anca yeni server açar zamanında yaptıkları gibi toplarlar.

Burda İsro veya Diğer İsro Vsro Dosyaları Açılan Serverleri Tartışmak İstemem Ama İsro Yıllardır Oynarım İsro Ekibi ve Parasal Kaynakları Sağlam Bir Şirkettir Şuan Arkadaşın Dediği Gibi İstediği Taktirde Açar Diğer Türk veya Yabancı Kişiler Tarafından Açılan Serverleri Görüyoruz Şuan Csro Csro-R Dosyaları var Bakalım Sonuç ve Zaman Herşeyi Gösterir Bunun için Tartışmaya Gerekyok :):)

bu konuda son yorumu blackstyle gördüğüm için konuya şu düşünceyle girdim ''bu hakan kesin başlar isroya bu güncelleme gelirse'' bu tarz bir yorum atacaktım resmen nokta atışı yaptım hakan senin hakkında yazacağım şeyi sen zaten yazmışsın ;)

Arap ırkı gelse sen başlamayacak mısın yani?

Arap ırkı geldiğinde benden önce başlayacağına adım gibi eminim ;)

ben bile şuan kurdum isro hazırladım charlarımı Bekliyorum :D

12EpGj.jpg

yahu deli mi dürttü seni sıfırdan isro başlayacaksın bir ırk geldi diye ne çar var ne item. 11d egy lemi uğraşcan 12d legendlemi 13d legendlemi proof mu kascam bu saatten sonra bi ton iş la

11d egy niye kasıcaksın ki zaten 120 olunca son itemi yapıcaksın ne gerek var? saçma sapan konuştun. Eminim ki benden önce başlarsın kenarlarada yazıyorum. Silkroad bitti deyip daha geçenlerde pvp ye başlamışsın ula :D

yahu deli mi dürttü seni sıfırdan isro başlayacaksın bir ırk geldi diye ne çar var ne item. 11d egy lemi uğraşcan 12d legendlemi 13d legendlemi proof mu kascam bu saatten sonra bi ton iş la

Adam düşüncelerime tercüman oldu :D

----------

11d egy niye kasıcaksın ki zaten 120 olunca son itemi yapıcaksın ne gerek var? saçma sapan konuştun. Eminim ki benden önce başlarsın kenarlarada yazıyorum. Silkroad bitti deyip daha geçenlerde pvp ye başlamışsın ula :D

Hakan Silkroad-R oynamış biri olarak seninde biliyor olman gerek item yapmak hiç ama hiç kolay değil,oyunun tohumuna dahi para veriyorsun o derece :D Bir yerden sonra da para ödemek sıkıcı bir hâl alıyor ve oyunu bırakıyorsun.Bunu geçen hafta yaşadım tüm charları sattım :)

olurda arap ırkı gelirse ve pvplere düşerse pvp oynarım. gerçek sroda ne çar kasıcak vakit nede nakit var şahsımda.

1-2 saat bakıp çıktığım servera başlamış mı oluyorum yok cidden uğraşmayacam bir daha çar falan. Ayrıca isrodan çok uzak olduğun burdan belli 12dg item havadanmı geliyor sanıyorsun +7 egy çevireceksin ki 12d rare legend gelsin :D son itemi yapacaksın diyo ya :D hahaha npc den falanmı alınıyo sanıyon sen onları. Ucuz egy bulup + bascan çevirecen proffla 13d çevirecende ohooo

EDİT: Rare derken o novalardan oluyo şimdi sen anlamazsın aradaki farkı hakan :D anca eski eventlerden kalan rare itemlerden set bulursan dua et. Yüzüklerden ya herşeyi geçtim JOB İTEM SETten bahsetmiyorum bile job cummon set bulcanda o job sete blue ve + bascanda çarı adam etmen 4 ayı bulur full uğraşarak :D Anca 150 lira falan verip hazır çar bulursan oynarsın

Son düzenleme:
Adam düşüncelerime tercüman oldu :D

Hakan Silkroad-R oynamış biri olarak seninde biliyor olman gerek item yapmak hiç ama hiç kolay değil,oyunun tohumuna dahi para veriyorsun o derece :D Bir yerden sonra da para ödemek sıkıcı bir hâl alıyor ve oyunu bırakıyorsun.Bunu geçen hafta yaşadım tüm charları sattım :)

Onun bişeyden anladığı yok ben konuya cevap attım diye inatlaşıyor merak etme sen :D

1-2 saat bakıp çıktığım servera başlamış mı oluyorum yok cidden uğraşmayacam bir daha çar falan. Ayrıca isrodan çok uzak olduğun burdan belli 12dg item havadanmı geliyor sanıyorsun +7 egy çevireceksin ki 12d rare legend gelsin :D son itemi yapacaksın diyo ya :D hahaha npc den falanmı alınıyo sanıyon sen onları. Ucuz egy bulup + bascan çevirecen proffla 13d çevirecende ohooo

EDİT: Rare derken o novalardan oluyo şimdi sen anlamazsın aradaki farkı hakan :D anca eski eventlerden kalan rare itemlerden set bulursan dua et. Yüzüklerden ya herşeyi geçtim JOB İTEM SETten bahsetmiyorum bile job cummon set bulcanda o job sete blue ve + bascanda çarı adam etmen 4 ayı bulur full uğraşarak :D Anca 150 lira falan verip hazır çar bulursan oynarsın

Murat hiç isro oynamamışım gibi söyledin sanki. Öğretsene ya şu oyunu hiç oynamadım daha önce. Ulan ben parasını söylemiyorum ki, oyun açılsa oynıcaksın yani arap ırkını test ediceksin ben bundan bahsediyorum oyuna para yatırıp yatırmaman benim umrumdamı ?

Elite Silkroad(kapandığı için sıkıntı olmaz umarım) kapandığından beri pvp serverlardan o hazzı tam anlamıyla alamıyorum,hep joymax en baştan başlatsa şu oyunu adam gibi oynasak diyorum kendi kendime.Umarım birgün öyle birşey yaşanır...Arap ırkı diye senelerdir bekliyoruz,çıkarsa tabiki girip bakacağız...

Geri