• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad panel çalışmam (Ecsro)-(vSro)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Panel görsel ve özellik açısından iyi mi ?

• Evet

Kullanılan: 8 57.1%
  • Hayır

Kullanılan: 6 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    14

Xia

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
28 Eki 2012
Puanı
63
Merhaba arkadaşlar,
Panel sadece Ecsro Files'te çalışmaktadır, Vsro ile uyumsuzdur.
Panel'in vSro versiyonu ücretli olacaktır.
Paneli yakında paylaşacağım.

Panelin Özellikleri;
  • Kayıt Olma
  • Şifre Değiştirme
  • Login/Logout sistemi
  • E-pin sistemi
  • Player Rank
  • Guild Rank
  • Job Rank (Thief,Hunter,Trader)
  • Server Durumu
  • Server Bilgileri
  • Profil bölümü
  • Market bölümü
  • Download bölümü
  • Rev6 tarzı Karakter sistemi
  • Guild sistemi
  • Silkroad GUI ile karakter ve envanter penceresi
  • Ödeme Bildirimi (Kodluyorum)
  • Çoklu dil sistemi (Türkçe,İngilizce)

Panelin tasarımı bana ait değildir. Sadece kodlaması bana ait'tir.
Panel hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.
Envanter sisteminde itemin üstüne gelince özellikleri görünmektedir.

Panel'deki rate asılsızdır.

Panelden Resimler;

ffzfd.png
ffzgb.png

ffzh8.png

ffzht.png

ffzjh.png

ffzjw.png

ffzkp.png

ffzlb.png

ffzm4.png

ffzms.png

ffznf.png

ffzns.png

ffzp8.png

ffzpn.png

ffzq4.png

ffzrk.png

Son düzenleme:
tasarımı notepad ilemi dreamweaverlemi yapıyorsun?

ben de panel yapmaya merak saldım da tasarım sıfır ya bende :(

Cok başarılı fakat görünüm değişmeli
Teşekkürler :) Farklı tasarımlarda gelecek ileride

----------

tasarımı notepad ilemi dreamweaverlemi yapıyorsun?

ben de panel yapmaya merak saldım da tasarım sıfır ya bende :(

Bu panelin tasarımını ben yapmadım fakat tasarımlarımı Adobe Photoshop ile yapıp css ye aktarıyorum.
Kod editör programı olarak SharePoint 2007 kullanmaktayım.

çok güzel olmuş kardeşim. ellerine sağlık. böyle devam :)

Göründüğü kadarıyla güzel çalışma, tasarımda kendini geliştirirsen daha iyi işler çıkarabilirsin. Başarılar.

Gayet güzel.Rev6 tarzı Karakter sistemi yazınca bluelar falanda gözükücek sandım heyecanlandım :D Rev6 da öyle mi gerçi bilmiyorum :D

Göründüğü kadarıyla güzel çalışma, tasarımda kendini geliştirirsen daha iyi işler çıkarabilirsin. Başarılar.
Amatör olarak çalışıyorum, inşallah kendimi dahada geliştireceğim. Yorumunuz için Teşekkürler :)

----------

Gayet güzel.Rev6 tarzı Karakter sistemi yazınca bluelar falanda gözükücek sandım heyecanlandım :D Rev6 da öyle mi gerçi bilmiyorum :D
Teşekkürler :) rev6 da blue ve stat sistemi yok, orjinal statlar gözüküyor. Blue ve stat'ın hesaplamasını çözmeye çalışıyorum, çözdüğümde ekleyeceğim panele.

Teşekkürler :) rev6 da blue ve stat sistemi yok, orjinal statlar gözüküyor. Blue ve stat'ın hesaplamasını çözmeye çalışıyorum, çözdüğümde ekleyeceğim panele.

Orjinali nasıl bilmem ama mod işlemi ile bulabiliyorum ben blue,variance kodlarının karşılıklarını. Bi dene sende :D

Çok fazla kötü.Yani çok siyah.1990'lardan sonra siyah tasarım mı kaldı arkadaşım? kuler.adobe.com sitesinde renk paletlerinden yararlanırsan koyu renkler bile istesen gzel bi kombine yaratırsın.Siyah nedir allasen ?

bende uğraşarak charın itemleri gösterme şeyi yaptım sql da onu phpye aktardım güzel oldu

Çok fazla kötü.Yani çok siyah.1990'lardan sonra siyah tasarım mı kaldı arkadaşım? kuler.adobe.com sitesinde renk paletlerinden yararlanırsan koyu renkler bile istesen gzel bi kombine yaratırsın.Siyah nedir allasen ?
Dediğim gibi tasarım bana ait değil.

----------

bende uğraşarak charın itemleri gösterme şeyi yaptım sql da onu phpye aktardım güzel oldu
Aslında mantığı basit ama biraz geliştirmek lazım.

Geri