• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad panel çalışmam (Ecsro)-(vSro)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Panel görsel ve özellik açısından iyi mi ?

• Evet

Kullanılan: 8 57.1%
  • Hayır

Kullanılan: 6 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    14
PM ile ulaşınız mukemmel tasarımlarım var fakat sızın kodlamanız lazım.

kendı tasarımlarım ve bu panelde kullandıgınız avarmt2 tasarımıda bıze ait :)

tasarımın ılkı bana aıt o renk olarak edıtlenılen halı :) pıyasadakı en ıyı tasarımlar bende kodlamanızı benımle paylasırsanız ortaya muazzam ısler cıkartır ve sıze buyuk kazanc ve musterı saglayabılırım. MSN bıraktım PM'den.

Merhaba arkadaşlar,
Panel sadece Ecsro Files'te çalışmaktadır, Vsro ile uyumsuzdur.
Panel'in vSro versiyonu ücretli olacaktır.
Paneli yakında paylaşacağım.

Panelin Özellikleri;
  • Kayıt Olma
  • Şifre Değiştirme
  • Login/Logout sistemi
  • E-pin sistemi
  • Player Rank
  • Guild Rank
  • Job Rank (Thief,Hunter,Trader)
  • Server Durumu
  • Server Bilgileri
  • Profil bölümü
  • Market bölümü
  • Download bölümü
  • Rev6 tarzı Karakter sistemi
  • Guild sistemi
  • Silkroad GUI ile karakter ve envanter penceresi
  • Ödeme Bildirimi (Kodluyorum)
  • Çoklu dil sistemi (Türkçe,İngilizce)

Panelin tasarımı bana ait değildir. Sadece kodlaması bana ait'tir.
Panel hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.
Envanter sisteminde itemin üstüne gelince özellikleri görünmektedir.

Panel'deki rate asılsızdır.

Panelden Resimler;

Düşünceler güzel, gerçi panelinin içeriğini bilmiyorum daha fakat fikir olarak diğer ücretli panelleri inceleyip onlardaki sende olmayan özellikleride ekleyerek kendi panelinin içeriğini zenginleştirme şansın olabilir.
ne zaman çıkarmayı planlıyorsun ? gerçi ücretli olması artık şu anki piyasada zor gider gibi amma kısmet işi bunlar yinede, aklındaki fiyat nedir ?

şu anda bu paneli kullanan bir server var gönül isterdiki link verelim deneyin ama yasak. özel mesajla verebiliyorsak isteyen mesaj atsın

Geri