• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Silkroad-R] 13 Seviye Geliştirme Etkinliği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235

39809605.png

15971.png

Silkroad-R’dan herkese merhaba.
Daha güçlü silah, Dayanıklı Zırh, Kuvvetli kalkan ve daha fazla görkemli öğeler--
Tüm bunları 13D Eşyalarda bulabilirsiniz.
Edineceğiniz 13D öğenizi başarı ile güçlendirebilirseniz, fazladan ödüller sizleri bekliyor!
Etkinlik Detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

Etkinlik 1. 13D ‘ye Geçişte Büyük Alchemy Stone Provizyonu

• Detaylar

- Etkinlik süresince 14 parça D13 Simya Taşı (Her Türden 1 Simya Taşı) ,eşyalarını 12D den 13D ye geçiren her oyuncuya verilecektir.

• Etkinlik Periyodu

- 23 Ekim, 2012 ~ sunucu bakımı sonrası - 06 Kasım, 2012 sunucu bakımı öncesine kadar (2 Hafta)

• Not

- Ödüller , kendileri tarafından 12D eşyalarını 13D yapan oyuncu hesaplarına verilecektir. (Bu direkt olarak 13D eşya alan kullanıcıları kapsamaz)

- Ödüller 06 Kasım 2012 tarihindeki sunucu bakımı sırasında depolara konulacaktır

- Ödüller , dağıtım sürecinde bir kere dağıtılacaktır ve eğer deponuzda boşluk bulundurmuyorsanız birdaha dağıtım yapılmayacaktır...

Etkinlik 2. Fazladan Güçlendirme (Özel Görev +8)

• Detaylar

- 13D +8 ve üzeri eşyaları olan tüm oyuncular, 06 Kasım 2012 de sunucu bakımında +1 fazladan güçlendirme alacaklar ve +1 eşyaya uygulanacaktır.

(Örnek : 13D Draconic Soul +8 → 13D Draconic Soul +9)

- 13D + 12 eşyaları olan tüm oyuncular, kazananlar +1 güçlendirmenin nereye uygulanabileceğini seçebilecekler.

(Sadece Envanter yada Depo daki eşyalar seçilebilir)

• Etkinlik Periyodu

- 13D +8 ve üzeri eşya – Kontrolü, 06 Kasım 2012 tarihindeki sunucu bakımı sırasında yapılıp tamamlanacak

- 13D +12 ve üzeri eşya - Kontrolü, 06 Kasım 2012 tarihindeki sunucu bakımı sırasında yapılıp tamamlanacak

Güçlendirme ödülü 13 Kasım da 2012’ de uygulanacak

• Not

- Eşyanın güçlendirme derecesi/durumu 06 Kasım 2012 de yapılacak olan sunucu bakımı sırasında kayıt edilecek (Hak kazanan eşya ve kazananlar sunucu bakımı sırasında kontrol edilecek belirlenecek)

- 06 Kasım 2012 sunucu bakımı sonrası, GM’ler 13D +12 Eşya sahiplerine(kazananlar) oyun içi posta yoluyla iletişim kurarak hangi eşyanın güçlendirilmesini istediklerini soracaklardır. Kazananlar yine oyun içi posta yoluyla etkinlik süresi içerisinde yanıt vermelidir bu süreç: 06 – 12 Kasım 2012 24:00 Joymax Yerel Zamanı.

- 13D +12 Eşya sahipleri eğer yanıt vermez yada hangi eşyaya uygulanmasını istediklerine dair karmaşık/anlaşılmayan bir yanıt verirlerse, derecesi en yüksek olan eşyaya system otomatik olarak +1 uygulayıp güçlendirecektir..

- Lonca Deposunda saklanan 13D eşyalar, kontrol sürecinde ( 06 Kasım, 2012 haftalık sunucu bakımı) etkinlik kapsamında sayılmayacaktır.

Etkinlik 3. Bonus

• Detaylar

- 101 Seviye ve üzeri olan tüm oyuncular 23 Ekim 2012’ de bonus olarak 4 parça D13 Enhancer alacaklardır. (1 Silah, 1 Koruyucu, 1 Kalkan ve 1 Aksesuar).
• Etkinlik Periyodu

- 23 Ekim 2012 sunucu bakımı sırasında

• Note

- 23 Ekim 2012’ de sunucu bakımından once ,oyuncular depolarında en az 4 slot boşluk bulundurmalıdır. Ödüller , dağıtım sürecinde bir kere dağıtılacaktır ve eğer deponuzda boşluk bulundurmuyorsanız birdaha dağıtım yapılmayacaktır..

Silkroad-R’ da bu rakipsiz eşya edinme şansını kaçırmayın !

Teşekkürler.

15971.png

Son düzenleme:
Okuyorum okuyorum uykusuzumda dedim bizim cimri joymax isroda elixerleri bile para ile satıcak duruma geldi bide milletin silahına +1 mi basıcakmış şaşırdım :) Konunun sonunda silkroad r yazıyormuş hele şükür :)

Geri