• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Yeni Bir Deneyim.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
oyun tam bir fiyasko olmuş, exp oranının eskisinden bi farkı yok görevlerde çok sıkıcı ve uğraştırıcı!..

oyun tam bir fiyasko olmuş, exp oranının eskisinden bi farkı yok görevlerde çok sıkıcı ve uğraştırıcı!..

oyuna daha girme fırsatım olmadı ama düşüncene katılmıyorum ***** :D uğraştırıcı diye çoluk çocuk oynayamıycak isro'dan daha temiz bir oyun ortamı olcak diye düşünüyorum. hem bu oyun 70 altına gold düşmediği için thief hunter trader falan öne çıkcak.. haksızmıyım?

oyun nasıl şimdi arkadaşlar bi söyleyin caps falan koyun bizde bilgi sahibi olalım :D ne değişiiklik var

Benden düşük not aldı herşey görev üzerine ^^

:D Bari Görevler iyi exp ve gold verse. Yaptığımız Görevler Pot parasını Karşılasa ii olcak
icon17.gif
[/QUOTE]

oyuna daha girme fırsatım olmadı ama düşüncene katılmıyorum ***** :D uğraştırıcı diye çoluk çocuk oynayamıycak isro'dan daha temiz bir oyun ortamı olcak diye düşünüyorum. hem bu oyun 70 altına gold düşmediği için thief hunter trader falan öne çıkcak.. haksızmıyım?
sıkıcı ve uğraştırıcı derken hep aynı görev çeşitleri demek istiyorum, dediğin çok doğru çoluk çocuk çözemez oynamaz doğru ama görevler akıllıca değilki daha zor daha fazla exp veren görevler olsa neyse ama bu görevler insanı görev yapmaya itmiyor çözmekle uğraşmıyorsun yaratık kesmekle uğraşıyorsun bunun kasmaktan pekte farkı kalmıyor haliyle

exp oranı berbat diğer özellikler hoşuma gitti ama exp i artırması lazım ayrıca speed drug filan verilsin bune ya böle kaplumba gibi yalnız ch süper olmuş eu dan daha sağlam şu an

oyunu çözdüm gibi tek sorun rate cok düşük ya ayrıca o para yerine düşen ve görevlerden verilen şeyler hoşuma gitti düşük lw sun felan alan olmuyodu pek 52 64 sun aldım :)

70 Lv kadar her şey devletten :D potları filan hepsini 0 gold'a npc'den alıyorsun. İtem çıkması filan yok.. Çöp topla sat para yap :haha

Coooook Eskiden Onuda Yapıyorduk :D Yapmamış Değiliz :D o Yaptığım zamanlar 10m 13 TL falan dı :D Aclıkdan Seviflikden Kuruyorduk :D Şimdi 1B 10TL

Son düzenleme:
70 LeveL Altına Para Yerine Token Düşüyor..

Normal Npc'Ler Gold ile item satıyor...

Ama Her şehire 3 yeni npc geldi...

1.Npc Pot-PiLL-Arrow-Bolt Falan satıyor(100-500 adet)
2.Görev Npc'si(Belirli Bir LeveLe Geldinizmi Size SOS Set Veriyor.../Silah-Aksesuar-Zırh)
3.İtem Npc(Bunda Zırh-Aksesuar-Silah var..Token Karşılıgında alınıyor.Zırhlar-Silahlar-Aksesuar'lar bu npc'de Som-SoSun Olmak Üzere Satılıyor..)

Karakol diye yeni npc ler geldi bunlardan görev alınıyor...

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

Son düzenleme:
Oyun bence isrodan güzel item mall yok şuanda ileride açılacak sanırım tam sürüme geçince. Gayet zevkli görevler dolu zaten güzelde exp geliyor.

Çin charlarında 3 elementi birden kullanabiliyorsunuz fire cold lightningden sadece 1 elemente lvl up verince diğer 2 elementde lvlup alıyo ve 1 mastery götürüyor force ve silah classınızda 1 mastery.Char 1 lvlde 2 mastery kullanabilir gözüküyor. Avrupa gibi olmuş diyebiliriz. ya karakteriniz full element + force olucak yada force ve bicheon(saçma ama buda bi seçenek) kullanıcaksınız tabiki çoğunluğun seçimi 3 element ve kendi seçtigi bi silah classı olucaktır.

Geri