• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Yeni Bir Deneyim.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
başlat, denetim masası, kullanıcı hesapları, yeni kullanıcı hesabı ekle veya kaldır, yeni hesap oluştur.
yeni hesap adını yazıp, yönetici yi seçin, hesap oluştur deyin. ve windows L ye basın kullanıcı değiştir deyin. yeni hesaba girip ordan patch atarak oyuna girin. patch attıktan sonra EdxLoaderv6 ile SilkroadR ye giriş yapabilirsiniz.
edxloader.jpg

yalnız server şu check de (bakımdadır.)

Rev6.com - The 6th Revolution

Son düzenleme:
beyler şu 5saatlik %100 exp/sp buffunda sorun var 1 gün geçmesine rağmen tekrar alamıyoruz :S

bu sronun gelmesi bir yandan güzel oldu en azından isroda şu ezikler varya onlar gider isroda en azından coluk cocuk azalır :)

başlat, denetim masası, kullanıcı hesapları, yeni kullanıcı hesabı ekle veya kaldır, yeni hesap oluştur.
yeni hesap adını yazıp, yönetici yi seçin, hesap oluştur deyin. ve windows L ye basın kullanıcı değiştir deyin. yeni hesaba girip ordan patch atarak oyuna girin. patch attıktan sonra EdxLoaderv6 ile SilkroadR ye giriş yapabilirsiniz.
edxloader.jpg

yalnız server şu check de (bakımdadır.)

Rev6.com - The 6th Revolution

Peki Yeni Oturuma Geçtiğimde Diğer Oturumdaki Charlan Kapanmıcakmı

millet silkroad onlineye baskı yapalımda .silkroad -R taşıyalım çarlarımızı.0 dan çar kasılırmı ya.yıllardır oynuyorum tonla zaman para harcadım.çarım çin.yenilik bekledim hep yenilik geldi ama boşa kastım çarı desene ya lv 116 çin glavie ye . baskı yapalımda silkroad-R il Silkroadı birleştirsinler.

Silkroad-R Tamamen Saçma SilkroadOnline Devam Uniq felan keyifli Para Kazancak Yer Arıyorlar

Oynamaya bile gerek olmayan bir oyun. Nerdeyse hiçbir değişiklik yok. Nerde o eski 80 90 caplı silkroadımız. Silkroad 2 Silkroad 2 çıkcak dedik çok değişcek süper olacak dedik. Alın size silkroad 2 skill ve stat düzenleyip 2 ek resim ekleyip yine kakaladılar bize. Şimdide herkes diyorki süper olmuş harika olmuş. Bırakın arkadaş en ufak bi mob değişikliği map değişikliği bırakın bunları skill değişikliği bile yok sadece bi kaç özelliğini değiştirip kakalamışlar yine. Silkroad R Epic Fail diyorum başka birşey gemiyorum.

Silkroad Down ...

millet silkroad onlineye baskı yapalımda .silkroad -R taşıyalım çarlarımızı.0 dan çar kasılırmı ya.yıllardır oynuyorum tonla zaman para harcadım.çarım çin.yenilik bekledim hep yenilik geldi ama boşa kastım çarı desene ya lv 116 çin glavie ye . baskı yapalımda silkroad-R il Silkroadı birleştirsinler.

Onların planı ne sanıyorsun ordaki charı Silkroad R ye taşıyıp para kazanmak. Hep para tuzağı oldu artık bu sro neden hala oynarsınız anlamıyorum gerçekten...

görevlerden tüm ihtiyaçlar karşılanıyor. Mesela her lvlın sos seti ve silahı veriliyor,28gunluk grap pet, reverse, 70 lvldan sonrada para düşüyor

Geri