• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad'ı En İyi Performansda Oynamak!!(Resimli)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
~ !! Pc Kasmadan Silkroad Oynamak !! ~

Evet beyler böyle bi konu yapma gereği duydum çünkü herkes pc sinin kasmasından şikayetci.Şimdi bunu biraz olsun rahatlatmayı göstericem size.

Anlatıma Başlayalım ;

Şimdi anlatıma başlamadan önce Pc nin özellikleri çok önemlidir.tutupda 1gb ramla 4 char açılmıyo demeyin bana sonra.Onun için pc nizin gücüne dikkat edin.

Pc si xp yada w7 olanlar için sorun yok.O işletim sistemleri kasmıyor fazla bu yüzden sorun yok.Ama vista kullanıcıları nın yapması gerekeni söylüyorum.Ama isterlerse xp ve w7 kullananlarda yapabilirler hemen hemen aynıdır buralar.

İlk adım ;

78773476.jpg

46366337.jpg

78988799.jpg

Şimdi Herkesde yapılması gereken ayar;

35042089.jpg

79844084.jpg

88683516.jpg

36645586.jpg

Şimdi Gelelim Silkroad da Yapılması Gerekenlere ;

49566503.jpg

14207335.jpg

sro2010111301004266copy.jpg

Bunuda yaptıktan sonra işimiz bitiyor hayırlı olsun 0 kasma ile oyuna hazırız :)
PS: Son resimdekini yaptığınızda skiller gözükmez. Pvp ve uniqde ayarları değiştirebilirsiniz isterseniz :)

Ek Olarak Program önermek istiyorum.

CCleaner denilen program gereksiz dosyaları ve internet geçmişini falan temizliyor. Pc yi baya bir rahatlatıyor. İsteyenler bu programı kullanabilirler.Google da " CCleaner " Yazdığınızda çıkacaktır direk. Kesinlikle Tavsiyemdir !

!! Alıntı Değildir Emeğe Saygı !!
By RecLast

sağol ibot clientless 4ever salıyorum windows 7 ultimate x64 işletim sistemi en çok kasan oyunları rahatlıkla oynuyorum :)

Birşey dikkatimi çekti 4 çekirdek bilgisayarın var 3,8 puan vermiş ben bile 5,8 aldım sanırım ekran kartın kötü

Birşey dikkatimi çekti 4 çekirdek bilgisayarın var 3,8 puan vermiş ben bile 5,8 aldım sanırım ekran kartın kötü

Aynen öyle kardeşim :) bütün hepsi 5.6 gibi puanlar almış. Ekran kartı 3.8 aldığı için onu yazıyor :(
Ekran kartından dolayı problemim var iyi bir ekran kartı almayı planlıyorum inş daha iyi olacak :)

Güzel çalışma arkadaşa katılıyorum ben bunlarıo biliyordum ilk denedimde çok fark etti normalde 4sro açıyordum o ayarlar yapıldınında rahat 5 tane açılıyor daha da fazl açılabilir ben denemedim :D

Ekranın hala büyük baksana dediğim ayarları yaparsan 200 lere inmesi lazım. Yarı yarıya fark eder ;)

tşk.ler

fakat ben aynen bu ayarlarda kullanıyorum baya bi uzun zamandır..pencere modu + 0 grafik + en iyi performans ..
sro_client.exe 600ü düşmüyor :S neden olabilir

virüs programım yok :D virüs dolu olabilir pc'm :D
ücretsiz olarak ne ile temizleyebilirim.

yada yapabileceğim başka birşey?

Geri