• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad'ı En İyi Performansda Oynamak!!(Resimli)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tşk.ler

fakat ben aynen bu ayarlarda kullanıyorum baya bi uzun zamandır..pencere modu + 0 grafik + en iyi performans ..
sro_client.exe 600ü düşmüyor :S neden olabilir

virüs programım yok :D virüs dolu olabilir pc'm :D
ücretsiz olarak ne ile temizleyebilirim.

yada yapabileceğim başka birşey?
Nod32 tro ve keylo hariç diğer virüslere karşı etkilidir. Ve güncel keyini rahatca bulabilirsin.Onun haricinde sağlam programlardan kasper kullan dicem ama bu sefer daha fazla kasar pc :D belki avast yada avira da iyi olabilir ^^

PS: Kaç char açıyorsun? işlem arttıkca 600 den aşağıya çekmeye başlıyor bunu anladım ben ilk sro açdığımda 400 ken 8. charı açtığımda 200 100 e düşüyor arttıkca dahada düşürüyor ram i.

benm pc 1 gb ram ilave olarak xp . çift çar falan açmak sorun olmuyor ama sürekli dc veriyor buna çözüm ne olacak

Güzel Konu Olmuş Özellikle Sbot'ta Ekran Hafif Donduğu Zaman Direk Olarak Oyundan Atıyor. Paylaşım İçin Teşekkürler.

----------

Nod32 tro ve keylo hariç diğer virüslere karşı etkilidir. Ve güncel keyini rahatca bulabilirsin.Onun haricinde sağlam programlardan kasper kullan dicem ama bu sefer daha fazla kasar pc :D belki avast yada avira da iyi olabilir ^^

PS: Kaç char açıyorsun? işlem arttıkca 600 den aşağıya çekmeye başlıyor bunu anladım ben ilk sro açdığımda 400 ken 8. charı açtığımda 200 100 e düşüyor arttıkca dahada düşürüyor ram i.

Avast'ın İyi Olacağını Düşünüyorum Bu Konuda Çünkü Bende Kasmadan Dolayı Avasta Geçtim Performans Daha iyi.

arkadaşlar son bir kaç gündür çift çar açma sıkıntısı yaşıyorum dc yiyorum pc de sorunlar yaşamaya başladım vs. çift çar açmak için hangi programı kullanayım her yolu denedim olmadı bi öneride bulunun

o ücretli kardeşim ücretsiz başka ne kullanabilirim

Son düzenleme:
Anlatım güzel o ayrı konu da merak ettiğim bir şey var : RecLast ile RecNight aynı kişi mi acaba ? :D

RecNight Neden aynı kişi olsun ^^ O arkadaşı oyunda silk karşılığı kasıyorum.Benden nick istedi böyle birşey düşündük :)

Birşey sorabilir miyim, işlemci 2.70 çift çekirdek, 3,50 gb kullanabilir ram (kingston) 1 gb asus ekran kartı var. bu özellikleri ayarlarsam sbotla kaç tane client açabilirim

Rehber için teşekkürler. Dediklerini harfiyen uyguluyorum. Gerçekten fayda ediyor ama artık ekran kartım ömrünün son günlerini yaşarken pcnin resetlemesi vb. olaylardan çok sıkılmaya başladım. Bu oranın azalması için yapabileceğim birşeyler var mı? En azından yeni pc alana kadar.

Birşey sorabilir miyim, işlemci 2.70 çift çekirdek, 3,50 gb kullanabilir ram (kingston) 1 gb asus ekran kartı var. bu özellikleri ayarlarsam sbotla kaç tane client açabilirim
benimkine benzer özellikleri. 7 8 açman lazım.Fakat kasıyor biraz.

Rehber için teşekkürler. Dediklerini harfiyen uyguluyorum. Gerçekten fayda ediyor ama artık ekran kartım ömrünün son günlerini yaşarken pcnin resetlemesi vb. olaylardan çok sıkılmaya başladım. Bu oranın azalması için yapabileceğim birşeyler var mı? En azından yeni pc alana kadar.
Hmm parça ile sorun var sa biraz zor.Ara ara içini açıp parçaları bir temizle diyebilirim başka çaren yok.

benimkine benzer özellikleri. 7 8 açman lazım.Fakat kasıyor biraz.

Hmm parça ile sorun var sa biraz zor.Ara ara içini açıp parçaları bir temizle diyebilirim başka çaren yok.

Hm Teşekkür ederim, konuyu hazırladığın içinde ayrıca teşekkür,ellerin dert görmesin:)

Ben teşekkür ederim. Umarım işinize yaramıştır :)

Bu ayarları bulduktan sonra rahat ettim bende. 4 Charda res atan pc mi hatırlıyorum birde şimdi bakın :D

Geri