• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SilkroadR Başlamak İsteyenler ?

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
Merhaba arkadaşlar silkroadr başladım tamamiyle şuanda charım 48 lv ve kasmaya devam ediyorum 94 lv nuker charımda var kendimi 94 lv ile kasıyorum gelmek isteyen arkadaşlar olursa konuya yazsınlar guild kuralım pt yapalım kasalım

sp sorun etmeyin artık sp sorunu yok :) rehber konusunda anlattığım olay çok güzel yapmışlar

Server Merv
Nicm : CottonCandy_

Konu : Feded-Bead SP Kasma

Son düzenleme:
Seninle irtibata geçicem. Ben oyunu seviyorum kaç yaşıma geldim hala oynamak istiyorum.

dostum hangi serverdesin bende başlamayı düşünüyorum muhabbetine

Pvp yeri dolumu tek merak ettiğim soru bu cidden başlamak istiyorum :D

ben oyunu ındırıyorum şuan disk place is not enough dedi ama d ye kurdum 200 gb boş var. Acaba neden öyle dedi

Yarın başlıyorum burdan irtibata geçerim.Yarın sabah kaç gibi online olursun.Aklımda vardı uzun süredir böyle bişey ama tek olmaz dedim başlayamadım.

Oyunun başlangıcın da neler veriyor?
Xp kasma derecesi tahminen ne kadar sürede 94 oldun?
Birde bot olarak ne kullanıyorsun, silk fiyatları felan aynı mı hala?
Ayrıca SilkroadR farklı bildiğim kadarıyla oyun içersin de belli ürünleri kazanma imkanımız var mı?

Geri