• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SilkroadR Başlamak İsteyenler ?

Dostlarım şimdi indiriyorum oyunu, istediği kadar zor olsun. Gerçek silkroadcı zoru seçer. Özlüyoruz eski günleri... Başlıyoruzz!!

30 oldum. Senle şu bot işini konuşalım birde guild.

ya sınavdan cıktım yorgundum yatıyordum CottonCandy_ pm atarmısın

----------

Dostlarım şimdi indiriyorum oyunu, istediği kadar zor olsun. Gerçek silkroadcı zoru seçer. Özlüyoruz eski günleri... Başlıyoruzz!!

artık öyle zor bir oyunda değil 80 100 kadar premium veriyor %100 exp ticletleri veriyor reverse veriyor 1-80 arası itemlerin potların bedava yani oyun artık eskisi gibi değil :)

Hala mı silkroad :D

Bu arada LegendM ismi yasaklı kelime olmuş galiba o yüzden v50 yi açamadım böyle yaptım. Selam millet :D

Arkadaşlar ben şimdi çin ırkından açacağım. Bu bir gerçek :) fakat şimdi 4 build açabiliyorsak tereddütte kaldım. En iyi iş gören build nedir ki acaba? Biliyor musunuz, fikriniz var mı?

Hesabımı buldum, thebes teymis
Setim sun, elimde silah yoktu :D

JnkGv5.jpg

Oyunda herşey ucuzlamış, nova itemler 2.5 m di yahu. Ama inanılmaz bir lag var bende.

----------

Önemli olan işlevi :pcorn

Friend listesinde bak kim var.

1MDoQ5.jpg

Bakalım, başlıyoruz. Hesabın gelişimini yazarım size :) 1 levelden alamadım kusura bakmayın.
nLm6PB.jpg

Beyler joymax paracı bir firma olabilir ama silkroadu seviyor emek ederim diyoesanız orjinalinden şaşmayın private serverlerde emek ediyoruz pat server kapanıyor para çöpe gidiyor bu benim şahsi düşüncem

----------

Gelecek arkadaşları guilde alacam ve 50+ yapana kadar kasacam

Nostalji yapmak amacıyla Silkroad-R indirdim char açtım, bakalım eskisi gibi keyif alabilecek miyiz. Eskisi gibi küfürbaz ergenlerle mi dolu oyun yoksa :) CottonCandy irtibata geçelim oyunda server Merv.

Nostalji yapmak amacıyla Silkroad-R indirdim char açtım, bakalım eskisi gibi keyif alabilecek miyiz. Eskisi gibi küfürbaz ergenlerle mi dolu oyun yoksa :) CottonCandy irtibata geçelim oyunda server Merv.

küfürbaz ergen değilde zaten Türk oyuncu ya çok rastlamıyorsun. Herkes işinde :D

Geri