• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SilkroadR Başlamak İsteyenler ?

Oyunun başlangıcın da neler veriyor?
Xp kasma derecesi tahminen ne kadar sürede 94 oldun?
Birde bot olarak ne kullanıyorsun, silk fiyatları felan aynı mı hala?
Ayrıca SilkroadR farklı bildiğim kadarıyla oyun içersin de belli ürünleri kazanma imkanımız var mı?

1. oyun başlangıçı : ( 28 günlük premium + 28 günlük pet 7 günlük devil vs )
2.oyun botu olarak mbot alıyorum daha iyi benim için
3.94 lv olmam 7 /24 bot yaparsanız ilk 1 ile 60 lv arası free partyler de kasacaksın sonra premium bas 1 haftada 7 /24 bot yaparsan 8 li partylere katılırsan 100 lv olursun rahat
4.SP olayı konuda belirtim konuya gidebilirsin sp sorunu yardımcı olmak için yenilik gelmiş ve çokta iyi bir gidişte 15 bin sp 25 bin sp kastığım oldu
4. oyun silk fiyatları ümit abiden temin edebilirisn

şuan 2.charım 53 lv oldu 2 günde kastım :)

1. oyun başlangıçı : ( 28 günlük premium + 28 günlük pet 7 günlük devil vs )
2.oyun botu olarak mbot alıyorum daha iyi benim için
3.94 lv olmam 7 /24 bot yaparsanız ilk 1 ile 60 lv arası free partyler de kasacaksın sonra premium bas 1 haftada 7 /24 bot yaparsan 8 li partylere katılırsan 100 lv olursun rahat
4.SP olayı konuda belirtim konuya gidebilirsin sp sorunu yardımcı olmak için yenilik gelmiş ve çokta iyi bir gidişte 15 bin sp 25 bin sp kastığım oldu
4. oyun silk fiyatları ümit abiden temin edebilirisn

şuan 2.charım 53 lv oldu 2 günde kastım :)

SBOT FTW :) Yarın sabah oyundayım :D

beyler başlamak isteyenlere bir dipnot düşeyim ileride + basma paralı elinizi cebinize çok atmanız gerekicek o verdiği prenin parasını kat kat çıkarıyor sizden ve kur farkı da çok olduğundan silkler çok ciddi pahalı ben bi kaç sene önce tekrar başlamak gibi bir hata yapmıştım

beyler başlamak isteyenlere bir dipnot düşeyim ileride + basma paralı elinizi cebinize çok atmanız gerekicek o verdiği prenin parasını kat kat çıkarıyor sizden ve kur farkı da çok olduğundan silkler çok ciddi pahalı ben bi kaç sene önce tekrar başlamak gibi bir hata yapmıştım

doğrudur ama eğlencemiz bu :)

bende indirdim başlıyorum o olayıda duymuştum saçma bi olaymış

Paralı derken nasıl yani ?

şuanda kendimi kasıyorum 57 lv oldum 94 lv ile cavede gelecek arkadaşlar listesi yapacam toplu kasacam onları 50 + yapacam 52 lv kasar kasarım

benı kas kasma sıkıntı yok beraber yürürüz. ben ındırdım oyunu charı da açtım guıldın falan varsa geleyim. Vizelerden sonra başlıcam adam gibi. ismim Cedarwood

benı kas kasma sıkıntı yok beraber yürürüz. ben ındırdım oyunu charı da açtım guıldın falan varsa geleyim. Vizelerden sonra başlıcam adam gibi. ismim Cedarwood

bro şuanda 58 olacak char guild kuralım kasarız sizi 94 lv charla ama 52+ olduktan sonra kendiniz ilerlersiniz

----------

party yaparız 8 li kasarız full time

Resimlerim :)

E5pXb9.jpg

jVj9LG.jpg

BD4qEj.jpg

Z7J8W0.jpg

lv9MLl.jpg

vnROmO.jpg

Bende private server kovalamaktan bıktım geliyorum:D

***Fire cold light hepsini açabiliyoruz ya çok güzel :D

Son düzenleme: